Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Boty obecně » Boty na běh v terénu + na chození

Boty na běh v terénu + na chození

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

master007 muž 10.04.2012 10:19:22

Ahoj, hledám bot které by byly vhodné na běh v terénu ale třeba i na chození do hor. Můj tip je salomon xa 3d ultra pro. Myslíte že jsou dobré i třeba na to chození? Teď ještě přemýšlím jestli GTX nebo ne.. Dík moc

avatar

Celkem 7309,46 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:52:29 (2013)
půlmaraton: 2:00:30 (2013)
maraton: 4:23:48 (2014)

cop2 muž 10.04.2012 11:57:02

Můj názor hobíka: Se Salamonama určitě chybu neuděláš, já odběhal s XT Wings2 GTX celou zimu, občas jsem proložil s Adidas Response Trail a Salomony byly výrazně lepší. Skvěle sedí, jsou pevné a odolné. Vyzkoušené při běhu čistě v lese, na lesních i zpevněných cestách, ve sněhu, v blátě, po kamenech, přes vodu … Na zimní období bych volil určitě GTX, já bych si rád na letní období pro trail pořídil nový pár, už ne GTX, ale XT S-LAB4. Určitě ti tu ještě napíší svůj názor mnohem zkušenější běžci, a ještě bych dal řeč s lidmi v nějaké speciálce na boty … :-)

Motto: Who dares wins
Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.