Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Boty obecně » Boty pre hypermobilné klby s vložkami

Boty pre hypermobilné klby s vložkami

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

hrasko muž 21.04.2012 23:20:27

Ocenim akukolvek radu a vopred dakujem za Vas cas,ktorý jej venujete.

Mam 35, 188cm/aktualne 92kg (uspesne znizujem). V minulosti som aktivne sportoval, futbal a basket na sutaznej urovni. Kondicne som na tom byval v tom case dobre, 1500 okolo 5:10, na 12 min 3km+. Vysledkom, asi hlavne basketu su ostrohy v patach, posramotene kolena a platnicky v driekovej oblasti.

Po vyske sla kondicka postupne dolu vodou, teraz by som s tym rad daco spravil. Problemom je, ze aj pri velmi umiernenej bezeckej aktivite sa ozyvaju vyssie spominane problemy. Po navsteve podologa (MUDr. Hostyn v BA) som sa dozvedel, ze vsetky tieto problemy maju povod v mojej hypermobilite klbov a nafasoval som Formotics vlozky. Behanie mi nastastie nezakazal, odporucil mi boty z neutral doslapom, kedze specifiká mojich chodidiel, by mali riesit tie vlozky.

chcem sa tu poradit:

1. Plati,ze ak mám na mieru vlozky,mam zhanat topanky s neutral doslapom?

2.Ak ano, ocenim dake odporucanie s tym, ze by bolo fajn, ak by boli sirsie, nech sa vlozky popracu.

3. Behat budem prevazne po spevnenych povrchoch,tyzdenna kilometraz bude v uvode zodpovedat zaciatkom z nuly.

dik za pomoc

Motto: Pomaly, ale isto
Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.