Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Oblečení » Běžci v ulicích: Móda, funkčnost, pohodlí [článek]

Běžci v ulicích: Móda, funkčnost, pohodlí [článek]

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední

behej.com 26.04.2012 00:11:43

Ale hlavně dobrý pocit z běhu! V čem běháte, co vám sedí a jak si vybíráte oblečení. Jarní dny jsou v plném rozkvětu. Abychom neseděli jenom za pecí v redakci, vyrazili jsme za vámi do pražských ulic. ČLÁNEK KOUPÍTE V ONLINE TRAFICE ZA 9,90 KČ />Odkaz na článek

avatar

Dinji žena 02.05.2012 13:31:10

Musím říci, že jsem po otevření na tento článek měla pocit, že jsem pravděpodobně otevřela nějaký jiný časopis a ne zrovna oblíbené Běhej. Nevím, jak jsou na tom ostatní běžci, ale mně osobně vůbec nezajímá, co na běžecké oblečení říká stylistka. Přijde mi, že byste v redakci neměli dávat na kvantitu (za každou cenu obrovský počet stran), ale především na kvalitu (o což se průběžně jinak snažíte, čehož si cením a za což děkuji). Myslím, že kdyby poslední číslo Běhej bylo o tyto 4 stránky kratší, tak by mu to prospělo. Ráda si čtu o funkčnosti, o skvělých testech atd. Ale věřte mi, že až si budu chtít přečíst něco o módním stylu, rozhodně si koupím jiný časopis a ne Běhej. (Rovněž se mi nelíbí(a skoro bych si troufla i říct, že mne popuzuje)reportáž s kuřačkou, která začíná běhat a kterou podporuje firma Asics. Tuším, že je to myšlené dobře, ale já prostě nevěřím tomu, že tato odbarvená blondýna se někdy bude dlouhodobě věnovat běhání. No uvidíme, ukáže čas, třeba se mýlím, ale i tak si myslím, že by redakce mohla najít i lepší objekty pro motivaci ostatních ke zdravému životnímu stylu).

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.