Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Boty obecně » Boty Reebok Easytone - na běh

Boty Reebok Easytone - na běh

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

KatarinaVale muž 22.05.2012 13:42:21

Ahoj, zajímají mě vaše zkušenosti a názory na boty Reebok Easytone. Jsou tyto boty vhodné i na běh? Na pás by snad vadit neměly, ale co do terénu?

Případně má je někdo? a opravdu pomáhají formovat postavu?

Reebok Easytone
avatar

Celkem 27 km
Minulý měsíc 0 km

Aja P3cy žena 12.06.2012 13:45:14

Ahoj,

nevím jestli neodpovídám již pozdě, nicméně tato bota možná posiluje vazy v kotníku – možná, ale má zkušenost s nimi je ta, že si je znovu nekoupím. Nachytala jsem se na reklamu…Nešlo mi ani tak o zadek, jako o posílené achillovky, o to, že měly být bezešvé atp. Pravidelné cvičení ti nenahradí nic :)

A běžela jsem v nich jen jednou, hloupý nápad, po rovné asfaltce a hezky jsem si podvrkla kotník – nic vážného, ale kdybych to nevybalancovala, asi by to vážné bylo. Za cenu, jež stojí investuj raději do obuvi určené na běh.

Motto: Per Aspera ad Astra
avatar

dosia žena 26.06.2012 15:24:04

Tyto Boty taky mam, a jsem s nema spokojena.. Zaplatila jsem za ne 2399kc a ted jsem je objevila na www.ikupons.cz v akci za 800Kc… skoda ze maji maly vyber velikosti… Ale doporucuji Dosia

avatar

KatarinaVale muž 04.07.2012 12:09:02

>> Aja P3cy, 12. 06. 2012 13:45:14

Ahoj, díky moc za odpověď. V tom případě je nebudu kupovat. Mám teď vyhlídnuté Adidas boty jen nevím, jestli vybrat boty na běh, když budu tak půl na půl na kardiu a v posilovně.

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.