Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecký trénink » z Vypichu přes Hvězdu,Divokou Šárku etc. až na Okoř

z Vypichu přes Hvězdu,Divokou Šárku etc. až na Okoř

Nalezené položky: 7 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

PRAHA 6-LADRONKA,HVĚZDA

10 km: 0:39:58 (2008)
půlmaraton: 1:35:58 (2008)
maraton: 3:42:13 (2008)

skritek muž 16.04.2007 18:25:23

zdravím všechny příznivce běhu, včera jsem toto absolvoval, naštěstí jen jednosměrně, domů už by mě asi nohy nedonesly..neběželi jste to někdo, pokud ano, jaké z toho máte dojmy? nevíte jaká je přesná vzdálenost, resp. web link na nějakou adresu, kde by se to dalo zjistit?

mě se trať moc líbila, zvlášťě včera se mi běželo jako už dlouho ne.můžu vřele doporučit, značení je velice solidní.

avatar

Praha 5

Celkem 3752 km
Minulý měsíc 0 km

pepino muž 29.04.2007 21:38:28

ahoj. docela mě tahle trasa zaujala a rád bych si jí taky zaběhnul. můžeš prosím napsat jak běžet (z vypichu, resp. z divoké šárky) až na místo, od kdy začíná nějáké to značení? koukal sem se na mapku a není mi úplně jasné, kudy běžet. případně napsat nějáké záludnosti (jsou li) a ještě přidat hrubý odhad vzdálenosti (podle času, stačí jen velmi hrubě). díky

avatar

PRAHA 6-LADRONKA,HVĚZDA

10 km: 0:39:58 (2008)
půlmaraton: 1:35:58 (2008)
maraton: 3:42:13 (2008)

skritek muž 29.04.2007 22:16:09

no jsem moc rád, že taky někdo zareagoval! začal jsem na Vypichu, mj. konečná tramvaje číslo 15.Běžel jsem do Hvězdy, kolem rybníčku a kousek po silnici až k McDonalds, kterej je na hraně Divoké Šárky.Potom furt rovně za nosem, po cyklistické stezce.Hlavně nesbíhat zbytečně dolů, to je tam pak docela nepříjemný krpál.Od mekáče je to asi sva kilometry, vyběhne se vlevo nahoru mírně do kopce a potom stále dál po cyklostezce, bohužel nevím, jaké je to přesně číslo. Běží se po polních cestách až do Přední kopaniny a vlastně ještě dál, až k tzv. Juliáně. No a tam už začíná červená a odtamtud je to 8km. Přestože si nemyslím, že bych se flákal jsem to běžel z Vypichu 1:50.

avatar

Křenovice (VY), Velká (PR)

Celkem 36921 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:03 (2009)
půlmaraton: 1:17:18 (2009)
maraton: 2:48:28 (2010)

Honza Škrdla muž 30.04.2007 22:57:21

V Praze nebývám (většinou když se běží PIM nebo 1/2M) zas tak často, ale podobnou trasu jsem běžel před 3 lety. Vybíhal jsem z kraje Řep (přibližně v úrovni Plzeňské, zastávka 9 Hlušičkova, je to trochu do kopce) a běžel jsem přes Hvězdu do Šáreckého údolí a zpět. Celkem něco přes 20 km.
Jinak můžu doporučit. V Šáreckém údolí to ani nepřipadá, že běžím ve velkoměstě.

avatar

Praha 5

Celkem 3752 km
Minulý měsíc 0 km

pepino muž 30.04.2007 23:48:00

Tak sem si to dneska byl z části proběhnout. Běžel sem přes Ladronku, Vypich, Hvězdu, Divokou Šárku až do Přední Kopaniny. Tam sem to otočil (vzhledem k tomu, že sem neměl pití ani peníze a z Okoře bych to zpátky nedoběhl) a běžel stejnou cestou nazpátek. Podle měření na mapách to bylo něco přes 20. Trasa to byla moc pěkná, zejména úsek přes Divokou Šárku je opravdu parádní. Značení cyklostezky na Okoř začíná ke konci Divoké Šárky (co sem si všiml), je to číslo 0078 (snad si to pamatuju dobře). Takže skřítkovi díky za tip a někdy příště poběžím až na tu Okoř.

avatar

Praha

Flipper muž 03.05.2007 11:26:57

To je dobrá trasa.

Něco lze odečíst z této cyklistické on-line mapy: http://wgp.praha-mesto.cz/…cv/index.php?…

Další mapa: http://klobouk.fsv.cvut.cz/…lo/index.php?…

avatar

PRAHA 6-LADRONKA,HVĚZDA

10 km: 0:39:58 (2008)
půlmaraton: 1:35:58 (2008)
maraton: 3:42:13 (2008)

skritek muž 04.05.2007 07:05:33

Je to nádherný běh, opravdu parádní. Ráno jsem si v koutku duše myslel, že bych třeba dokázal doběhnout i zpět, ale nakonec jsem byl rád, že se tam jela podívat i máma s bráchou, takže mě vzali zpět autem…

@Šárecké údolí:Moje řeč, jedno z nejlepších míst na běhání v Praze…zrovna včera jsem běžel stále kolem potoka a doběhl jsem až do Nebušic, znáte to tam někdo? Předpokládám, že ano. Ta cesta ústí u nějakého hotelu, jméno už jsem bystře zapomněl..

Nalezené položky: 7 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.