Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Oblečení » Ľadvinový pás

Ľadvinový pás

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Celkem 441 km
Minulý měsíc 0 km

kyro muž 11.05.2007 01:20:44

Ahojte, zaujímalo by ma či niekto používate pri behu „ľadvinový pás“. Ak ano, napíšte prosím svoje skúsenosti. Pravdepodobne som „fajnový“ na ofúknutie vetrom, keď som spotený, pretože od novembra sa už štvrtý krát zvíjam od bolesti. Preto uvažujem, či by mi niečo takéto nepomohlo. Naštasie to prejde asi do 7 dní. Ďakujem za každé info. Andrej

avatar

Štěpánovice

Celkem 11490 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:46:13 (2011)
půlmaraton: 1:39:49 (2010)
maraton: 3:43:18 (2007)

VanaXXL muž 11.05.2007 12:45:00

Běhal jsem s ledviňákem přes celou zimu. Taky problémy se zády. Je takový elastický se zapínáním na suchý zip. Koupil jsem ho v Lidlu za cca 200czk. Velice podobný jsem viděl v Klimatexu za zhruba dvojnásobnou cenu. Mimochodem, ty problémy můžou někdy trvat týden a někdy třeba 3 měsíce… S tím nejsou žádné žerty. Přeji pevné zdraví.

Motto: Life is too short to remove USB safely
avatar

Sokolov

Celkem 13617 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:52 (2004)
půlmaraton: 1:31:48 (2004)
maraton: 3:37:28 (2004)

koyama muž 11.05.2007 21:46:43

Taky mám občas problémy se zády. Ani ne tak z prochladnutí, jak spíš klasicky statické (dlouhé stání, dlouhý běh apod.). Ortoped mi předepsal neoprenový pás český výroby od ortoprotetiky Snížek. (Na recept to bylo zdarma, ale těch vyšetření před tím.) Trochu zpevňuje a dost zahřeje. Možná je to jenom taková psychická berlička, ale já měl vždycky pocit, když mě bolela záda, že když jsem běžel s pásem, přešlo to. Když jsem vyrazil bez pásu, tak to bolelo při běhu i po něm.

Jenom rychlejší tréninky mi s ním moc nevyhovují, mám pocit jakoby mě zaškrcoval a občas mě pak píchá v boku. Když ho rozepnu, pomalu to přejde.

Motto: Kdo se odváží, zvítězí.
Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.