Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Společné běžecké tréninky » Sparing partner Brno - začátečník

Sparing partner Brno - začátečník

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Celkem 67 km
Minulý měsíc 0 km

Awekki žena 23.02.2013 21:34:06

Hledám někoho, kdo bude mít velkou trpělivost. Jsem totiž teprve začátečnice (běhám 2 měsíce) a nezvládnu uběhnout moc. Zatím běhám 7km(50min)-16km (2hod) velmi pomalým tempem. Běhám hlavně o víkendu a ráno v oblasti Maloměřice, Obřany, občas Hády. Rodiče o mě mají strach a nedovolují mi běhat nikam daleko, ale já mám radši lesní cesty než silnici, takže mě to omezuje. Nevím jak dlouho mě běhání bude bavit, ale zatímm si to nechci znechutit, proto hledám někoho, kdo by se obětoval a běhal se mnou :-D

avatar

camelka žena 03.07.2013 16:11:06

Jestli je to jeste aktualní mám zajem s tebou běhat.Jsem pracujici a běh považuji za relax.Jsem z Chrlic mohly bychom jednou běhat u tebe jednou u mě.

avatar

Brno - Husovice

Losman muž 09.07.2013 17:02:52

Taky bych se občas proběhnul se sparingem. Jsem z Husovic a nejraději běhám klasiku kolem řeky směr Obřany. Jinak jsem začátečník s ucházející kondičkou, řekl bych :)… a jinak aby se neběhalo jenom tak, tak 25.8. bych rád zkusil x- trail triatlon v Jedovnicích (400–16–4) a kdyby chtěl sparing taky zkusit triatlon bylo by to super … tím pádem bysme mohli někdy i vyjet na kolo nebo zaplavat … :) zdarec

Motto: Ahoj :)
avatar

Brno

Celkem 80953,24 km
Minulý měsíc 526 km
10 km: 0:37:39 (2014)
půlmaraton: 1:22:19 (2014)
maraton: 2:54:22 (2014)

Petr Kaňovský muž 09.07.2013 17:08:46

Ve čtvrtek ráno budu kamarádovi z Peček dělat vodiče na čas 60 minut/10 km na závodech Brněnských Hamburgů

Chcete-li se přidat, tak využijte této jedinečné možnosti (jinak je samozřejmě možné běžet i libovolným jiným tempem).

Motto: Jestliže poběžíš, neklopýtneš. :-)
Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.