Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » závod s teplotou

závod s teplotou

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Sedlčany, Praha 3 - Vinohrady

Celkem 8264 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:09 (2009)
půlmaraton: 1:26:09 (2008)

Oslík muž 26.05.2007 19:48:47

Ahoj! Je mi jasný, že se tu asi objeví trochu kritika, ale přesto. Nějak jsem nastydl (antibiotika jsem nebral) a ještě v pátek večer jsem měl teplotu 37,5°, ale dneska ráno to bylo pod 37, tak jsem jel na Tuháčkův běh. Zaskočila mě objížďka, tak jsem přijel na poslední chvíli. Rozklus byl ale normální, jen jsem trochu omezil rozcvičku a abecedu. Při běhu hlava chtěla jít rychleji, ale zbytek těla ne, pořád jsem měl pocit, že když zrychlím, tak budu muset pak jít, protože to prostě nezvládnu. Výsledek? O 3 minuty horší čas než předloni, na 9 km… Vyvstává mi otázka, jestli je to jen tou „virózou“ nebo je tu víc faktorů (pozdní příjezd; vedro, na které ještě nejsem úplně aklimatizovaný; přepálený začátek) a jestli jste už někdo běželi se zvýšenou teplotou závod? To ani není nemoc, nebo je? :) Vždyť kdybych si jí neměřil, tak ani nevím, že jí mám…

Motto: Už nemůžeš? Tak musíš!
avatar

Sokolov

Celkem 13617 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:52 (2004)
půlmaraton: 1:31:48 (2004)
maraton: 3:37:28 (2004)

koyama muž 26.05.2007 20:07:44

Já jsem letos v dubnu po viróze s teplotou (když jsem ji doléčil) běžel 8km o téměř čtyři minuty pomaleji. Ale já teda sakra věděl, že jsem tu virózu s teplotou měl a ani jsem se nemusel měřit. :) A když jsem dělal karate, naměřil jsem si zvýšenou teplotu skoro 38°C a s tím jsem šel na páskování (zkoušky). Co dodat? Zkoušky jsem udělal a teplotu ze sebe vymlátil. ;)

Motto: Kdo se odváží, zvítězí.
avatar

Sedlčany, Praha 3 - Vinohrady

Celkem 8264 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:09 (2009)
půlmaraton: 1:26:09 (2008)

Oslík muž 26.05.2007 20:52:41

Díky, koyamo, já totiž už začínal mít pocit, že moje výkonnost jde dolů. Tak to bude asi tím, kdybych aspoň byl na bedně, ale já byl 4. A zrovna letos byly takový hezký medaile a trička… Ach jo, to je smůla. Ale na druhou stranu, doběhnout trénink a dát si studený kokteil, za to musí být trest.

Motto: Už nemůžeš? Tak musíš!
Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.