Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Boty obecně » koupě bot

koupě bot

Nalezené položky: 13 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

hamatojoshi muž 13.06.2007 15:20:53

Dobrý den, jsem aktivní sportovec a běhání mám jako součást tréninku, hlavně v letní přípravě. Chtěl bych si koupit běžecké boty, ale nemám s tím moc zkušeností tak vás tímto žádám o radu. Běhám po asvaltu i v terénu, tak by to chtělo asi něco univerzálnějšího. Chtěl bych vyzkoušet boty od Mizuna cca do 2500 Kč. Nevím jestli je to správná volba, ale osobně se mi hodně líbí Mizuno Ascend 1. Budu rád když se k těmto botám vyjádříte, popřípadně doporučíte jiné. Předem děkuji za odpověď

avatar

Ústí nad Labem

hofikos žena 04.07.2007 14:30:12

Máte někdo zkušenost? http://www.akcniceny.cz/…ezecka-obuv/ (pro úplného začátečníka, zatím budou hodně málo zatěžovány) :)

avatar

Praha

Celkem 6176,6 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:41:15 (2009)
půlmaraton: 1:34:00 (2005)
maraton: 3:23:32 (2006)

Radek Narovec muž 04.07.2007 15:18:19

čím větší začátečník, tím spíše by neměl vybírat boty podle obrázku a ceny. zajdi do některého z doporučovaných obchodů na tomto fóru (na hlavní stránce fóra dole) a nech si poradit od prodejce. Ušetřené stokoruny při cýběru prvních bot většinou končí nepěkným pocitem z běhu a rychlému opuštění tohoto krásného sportu

avatar

Plzeň

Celkem 5741 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:45:00 (2006)
půlmaraton: 1:43:55 (2007)
maraton: 3:28:54 (2006)

VILDA muž 04.07.2007 16:28:04

[quote=hamato­joshi]Dobrý den, jsem aktivní sportovec a běhání mám jako součást tréninku, hlavně v letní přípravě. Chtěl bych si koupit běžecké boty, ale nemám s tím moc zkušeností tak vás tímto žádám o radu. Běhám po asvaltu i v terénu, tak by to chtělo asi něco univerzálnějšího. Chtěl bych vyzkoušet boty od Mizuna cca do 2500 Kč. Nevím jestli je to správná volba, ale osobně se mi hodně líbí Mizuno Ascend 1. Budu rád když se k těmto botám vyjádříte, popřípadně doporučíte jiné. Předem děkuji za odpověď[/quote] Běhám v Ascent 1 na stejném terénu od dubna a jsem spokojený, neuděláš chybu. Střídím je s Mizuno Rider 10, které používám i na závody. Myslím, že je to dobrá kombinace.

avatar

Ústí nad Labem

hofikos žena 04.07.2007 16:39:09

No když to jsou právě ti začátečníci, na jedný straně nevim, jestli mě běhání chytne, když jsem vyrazila dnes poprvé a to neni hnedle ono – co když investuju dost peněz do bot a běhat nebudu? Na druhé straně zkusit to vícekrát – ale co když mi to blbý boty znepříjemní tak, že to kvůli tomu zavrhnu? Takže mi začátečníci hledáme kompromis…musela jsem to zkusit, co kdyby někdo odepsal: Jo, tyhle boty jsou super, pro začátečníka stačí a za tu cenu…běž a kup :) No tak to asi ne, co?

avatar

Sokolov

Celkem 13617 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:52 (2004)
půlmaraton: 1:31:48 (2004)
maraton: 3:37:28 (2004)

koyama muž 04.07.2007 17:23:04

I v doporučovaných obchodech můžeš narazit na dobré ceny. A nebude to o moc více než v uvedeném odkazu. A pokud bys náhodou u běhu nevydržela, pořád je můžeš nosit na procházky. ;)

Motto: Kdo se odváží, zvítězí.
avatar

Celkem 723 km
Minulý měsíc 0 km

RADU muž 04.07.2007 17:32:51

Jóóó takový obchod kde by mě poradil prodejce…ten by se mi taky líbil…pokud u nás nějaký existuje…Taky jsem nedávno začal běhat a jak se všude doporučuje boty jsou jediná věc na které by se nemělo šetřit.Když investuješ do drahých bot a nebude tě to běhání bavit přece boty nezahodíš…dá se v nich normálně chodit i když je to trochu luxus.Nejlepší je si pár značek vytipovat a vyzkoušet si je v obchodě a potom se rozhodnout podle toho jak bota sedí nebo se v botách v obchodě proběhnout pokud to jde.Takové doporučení kup tyhle nebo tyhle tě mohou sice navést správným směrem,ale až boty obuješ je to něco jiného.Těžko je nějaký obchod kde by se prodávaly všechny nějznámější značky a člověk by měl opravdu široký výběr…Mě třeba značka MIZUNO zde hojně doporučovaná nesedla tak jak boty od NIKE a to jsem zkoušel i nějaké modely od ADIDAS,které byly i cenově výhodnější.

avatar

rebecca žena 04.07.2007 19:53:30

Ahoj, já jsem si svoje první běžecký boty koupila přes internet v e shopu tady na behej.com. Podle rady jsem si udělala otisk mokrého chodidla na papír kvůli pronaci a podle toho jsem si objednala tlumivou obuv. Běhá se mi v ní jako v bavlnce. V obchodě při zkoušení mi mohou boty vyhovovat, ale po uběhnutí několika km můžu zjistit, že jsou na nic. Tak jsem to riskla a vyšlo to :-)

avatar

Ústí nad Labem

hofikos žena 04.07.2007 20:59:53

2 rebecca: to zní dobře…jak mám vyhodnotit ten otisk nohy?

avatar

rebecca žena 04.07.2007 21:50:01

www.mens-health.cz/…ke-boty.html?… mrkni na tenhle článek, tam je to celkem dobře popsáno, jak zjistíš supinaci nebo pronaci

avatar

Ústí nad Labem

hofikos žena 05.07.2007 07:45:59

Super, děkuji. Podle testu mám normální klenbu a můžu mít těměř jakoukoliv obuv, tak zkusim nejdřív kamenné obchody :) No na ty akční boty se můžu alespoň zeptat, třeba budou zrovna dobře sedět…

avatar

Ústí nad Labem

hofikos žena 09.07.2007 08:11:23

Akční boty neseděli a na asi tuctu dalších (drahých i levnějších) jsem si našla vždy něco, co mi vadilo. Jediný boty, ve kterých jsem se cítila, jako by byly šité speciálně pro mě, byli New Balance 540 – vyzkoušeny zatím 2× a perfektní, čas je prověří… :)

avatar

Jana HO žena 20.12.2007 21:36:50

[quote=RADU]Jóóó takový obchod kde by mě poradil prodejce…ten by se mi taky líbil…pokud u nás nějaký existuje…Taky jsem nedávno začal běhat a jak se všude doporučuje boty jsou jediná věc na které by se nemělo šetřit.Když investuješ do drahých bot a nebude tě to běhání bavit přece boty nezahodíš…dá se v nich normálně chodit i když je to trochu luxus.Nejlepší je si pár značek vytipovat a vyzkoušet si je v obchodě a potom se rozhodnout podle toho jak bota sedí nebo se v botách v obchodě proběhnout pokud to jde.Takové doporučení kup tyhle nebo tyhle tě mohou sice navést správným směrem,ale až boty obuješ je to něco jiného.Těžko je nějaký obchod kde by se prodávaly všechny nějznámější značky a člověk by měl opravdu široký výběr…Mě třeba značka MIZUNO zde hojně doporučovaná nesedla tak jak boty od NIKE a to jsem zkoušel i nějaké modely od ADIDAS,které byly i cenově výhodnější.[/quote] Takový obchod existuje viz www.achillesheel.co.uk v Glasgow, Skotsko. Kdybyste tam měli cestu, tak ode mě pozdravujte :-)

Nalezené položky: 13 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.