Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Adidas » Obecné hodnocení bot značky Adidas

Obecné hodnocení bot značky Adidas

Nalezené položky: 47 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
avatar

Úpice

Celkem 53109 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:35:27 (1995)
půlmaraton: 1:17:43 (1994)
maraton: 2:58:36 (1997)

Čahoun muž 13.06.2007 22:10:28

Běhám už téměř osmnáct let a už jsem za tu dobu uběhl nějakej ten kiláček a k tomu už jsem taky potřeboval docela dost párů běžeckých bot. A vyzkoušel jsem i dost značek. S některými jsem byl spokojenější více s některými méně.

Teď si dovolím napsat tři značky ve kterých se mi nejlépe běhalo a běhá. Nejlepší a v poslední době (asi čtyři roky) nejpoužívanější jsou botky ADIDAS. Na druhé místo bych dal botky REEBOK a na třetím jsou MIZUNA.

Motto: Nikdy není tak špatně, aby nemohlo být hůře.
avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 14.06.2007 08:34:20

Kedze je viem, ze toto hodnotenie je subjektivne a musi aj tak byt brane tymi, ktori ho citaju, tak si dovolim byt trochu kritickejsi. Adidasy boli na vrchole niekde v polovine 60. rokov a postupne sa z neho sklzavali. V polke 90. rokov si zachranili ako tak poziciu c. 2 (po Nike) na trhu aj vdaka tomu, ze investovali poriadne peniaze do seriozneho vyskumu a prisli na trh s novymi technologiami (Adipren od 94. roku, PODS Technology (point of deflexion system) v 95. roku, Feet you wear v 96. roku- ich zatial najlepsia inovacia, A3– v 2002 roku- hrozna blbost a teraz najnovsia novinka- zabudol som nazov (formotion?, ground control system?, ale moc sa mi nepozdava a nie je podla mna urcena pred rychlejsich bezcov). Najlepsie boty vyrabali okolo roku 2000 a po nom to s nimi islo dolu vodou. Zacali sa orientovat viac na beznych „nosicov“ bot- teda nesportovcov a ludi, co si idu zabehat 3–4× do tyzdna. Ich boty (az na vynimocne modely) boli presperkovane zbytocnostami, malo trvacne a zbytocne tazke. Minuly rok sa zas vratili k jednoduchsim modelom (najma z radu pod 2500 KC), ktore sa daju nosit aj inde ako do nakupneho centra, kde sa da s nimi chvalit susedovi (ze mam na to, aby som nosil boty za 5000). Musim pochvalit ich neutralnu botu Adidas Response Cushion XVI, ktora bola po dlhsom case podla mojho gusta- lahka, ohybna, makka a aj slusne vypadala za prijatelnu cenu. Ich specialky su uplne ina kategoria a su jedny z najlepsich- spolu s NIKE. Teraz vydana seria Adizero (LT, Pro, Chiba a TL) su fantasticke a skoro kazdy seriozny bezec co chce usetrit par sekund na km si medzi nimi moze vybrat. Od papierovych az po skoro lightweight treningace. Tiez sa mi pacia Adistar Lightweight (Competition)- presne podla mojho gusta, len ta farba… Celkovy dojem z adidasu: zmiesany, ale polepsili sa a maju u mna sancu.

avatar

Prachatice

HoKo muž 15.06.2007 13:17:57

Doposud jsem byl s ADIDASEM spokojen.Před měsícem jsem reklamoval běžecké boty své 11leté dcery, která v nich chodila pouze do tělocvičny.Jednalo se o CITY SPORT v Českých BUDĚJOVICÍCH. Asi 20letá vedoucí,která v životě běžela nejdál k autobusu, se mnou jednala tak špatně,že mě přesvědčila o opaku. Vím,že je to v lidech a ne v botech. Ale CITY SPORT už u mě skončil … .

avatar

Sedlčany, Praha 3 - Vinohrady

Celkem 8264 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:09 (2009)
půlmaraton: 1:26:09 (2008)

Oslík muž 15.06.2007 23:44:44

2 Mato: Nechci si nějak oponovat, ale zrovna dnes jsem četl článek, že víceméně všichni výrobci si tak nějak uvědomili, že v reklamě se nemají objevovat známé tváře, které se živí během, ale stejní lidé, kteří reklamu v televizi sledují… O tom, že adidas je prostě celosvětově uznávaná značka a když se má nějaký domácí typ rozhodnout, v čem začně běhat, sáhne po adidasech než třeba po Sauconech (sám jsem tu značku dost dlouho neznal)… Systém A3 jsem někdy začátkem roku viděl v jednom obchodě, docela dlouho jsem přemýšlel, co to vůbec je a jak to funguje a mám pocit, že jsem na to nepřišel… :( Ale jinak Adidasy jsou docela dobrá značka, ať už se bavíme o botách nebo o oblečení – jen to chce chytit slevu :) Neber moji otázku prosím provokativně, ale když jsou nejlepší spolu s Nike, proč na PIM měli de facto všichni ve vedoucí skupině adidasy? Že by tam byla spojitost s Adidasem jako sponzorem PIMu?

Motto: Už nemůžeš? Tak musíš!
avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 16.06.2007 07:34:07

Je to OT, ale odpoviem: lebo organizator si vyberie, koho pozve, komu da ake startovne a jeho najvacsie hviezdy si mozu vybrat proti komu chcu (resp. nechcu) bezat. Naviac sponzorovani bezci maju urcite zmluvne povinnosti, kde stoji na kolkych pretekoch za rok spoznorovanych adidasom sa musia objavit- to preto ta kopa veducich bezcov nahodenych v adidasoch. Sport je tvrdy business a ide v nom najma o prachy. Koniec koncov, myslim, ze adidas splnil svoj ciel- ludia rozmysalju ako Ty a to je ucel sponzoringu. Nie kazdy chce vidiet co je za tym.

avatar

Brno

Celkem 11821 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:42:27 (2007)
půlmaraton: 1:35:43 (2010)
maraton: 3:29:54 (2007)

rk muž 16.06.2007 07:50:52

[quote=Oslík].. O tom, že adidas je prostě celosvětově uznávaná značka a když se má nějaký domácí typ rozhodnout, v čem začně běhat, sáhne po adidasech než třeba po Sauconech (sám jsem tu značku dost dlouho neznal)…[/quote] Tak toto funguje. Když jsem začínal běhat, kladl jsem si otázku, existuje vůbec nějaká jiná značka běžečkých bot? I nyní jen těžko projdu okolo obchodu této značky, aniž bych se podíval co mají nového. Akce 28 dní je také dobrá příležitost zariskovat a vyzkoušet něco nového, speciálního. Otázkou je, kdo to zaplatí? Asi ti, kteří uvažují podobně jako já. Kopyto této značky se mi v průměru jeví jako druhé nejširší po New Balance.

avatar

Sedlčany, Praha 3 - Vinohrady

Celkem 8264 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:09 (2009)
půlmaraton: 1:26:09 (2008)

Oslík muž 16.06.2007 09:02:25

Děkuji za vysvětlení, Maťo, myslel jsem si, že to tak nějak bude…

Motto: Už nemůžeš? Tak musíš!
avatar

Kladno

Celkem 105 km
Minulý měsíc 0 km

Markata žena 16.06.2007 15:09:50

Ja bych s chvalou na Adidas byla trochu opatrnejsi …

Ano, kdyz jsem pred casem zacala s behem, nic jsem o nem nevedela a jeste mene o botech … bohuzel i prodavajici personal :-( Samozrejme, prvni znacka, ktera me ve spojeni s behem napadla byl Adidas a po zkusenostech mohu rict – uz NIKDY!

V tech botech jsem si uzila sve … po 3km puchyre na chodidlech, pri pravidelnem behani si nohy trochu zvykly, takze pak se delaly az po 5km, nicmene byly stale. Zacala jsem se shanet po informacich, konzultovat a zjistila jsem, ze by problem nevyresily ani vlozky do bot. Jedine, co ho vyresilo, bylo hodit boty do kouta a zainvestovat do jine znacky. Pred tim, nez jsem koupila nove boty jsem mela prilezitost vyzkouset jeste dalsi Adidasky (chtela jsem jim dat sanci) a bylo to jeste horsi.

Po dlouhem vybirani, sberu informaci a konzultacich jsem se rozhodla pro Mizuna, dnes mam Wave Rider 10 a nemuzu si je vynachvalit – noha jako v bavlnce :-) Jedine co ted pri behu resim je, jestli to jeste udycham nebo uz ne a nemusim resit, jestli puchyr do konce trati vydrzi a jak velky zase dneska bude.

Motto: Poslední místo je právě tak nezbytné jako první. Na žádném závodě to bez těchto dvou umístění nejde.
avatar

Celkem 17134 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:39:23 (2014)
půlmaraton: 1:26:49 (2012)
maraton: 3:21:14 (2012)

Martin M. muž 17.06.2007 16:17:43

Tak ja zase Adidas musim pochvalit, a to tak ze hodne. Kdyz jsem si kupoval sve prvni Adidasy, bylo to taky zejmena kvuli tomu, ze jsem o zadnych jinych znackach moc nevedel. Nevybiral jsem si nikdy boty prilis podle toho, ze bych si zjistil informace o konkretnich modelech z prodavane kolekce, ale spis podle toho jak mi sedely pri vyzkouseni a hlavnim mym narokem bylo pokazde kvalitni odpruzeni. Takhle jsem zakoupil sve prvni 4 pary bezeckych bot, ve kterych jsem absolvoval i sve prvni maratony a vzdy jsem byl spokojeny. Pak jsem se rozhodl, ze vyzkousim i jine znacky bot, at mam porovnani. Zakoupil jsem tedy, hlavne na trenink, boty na ktere jsem slysel a cetl chvalu – Mizuno Wave Atlantis a Asics Gel GT 2110. Nemuzu napsat, ze bych s nima byl uplne nespokojeny, ale preci jenom mi prislo, ze na noze nesedi az tak dobre, v nekterych mistech tlaci a pri delsich bezich po asfaltu ani tak dobre netlumi, a tak jsem se pri koupi svych zatim poslednich bezeckych bot vratil opet k Adidasu a myslim ze uz u neho zustanu. Konkretne mam nyni Adidas Supernova Cushion 6 a bota mi prijde po vsech strankach temer dokonala. Vyborne sedi na noze, nikde netlaci, vyborne tlumi a pokud bude mit zivotnost jako jeji predchudkyne, nebude co ji vytknout.

avatar

Liberec

Celkem 8099 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:55 (2013)
půlmaraton: 1:23:55 (2013)
maraton: 3:00:46 (2013)

Advid muž 10.08.2007 09:11:47

Viděl jsem reklamu na Adidas Bounce. Máte s nimi nějaké zkušenosti?

Motto: „Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
avatar

Celkem 213 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:56:00 (2007)

Dannyk muž 17.08.2007 13:48:23

ja som si po dvoch rokoch nicenia klbov v niecom, co vzdialene pripomina tenisky kupil Adidas Vanquish a zatial som dost spokojny. predtym po 6–7km ma priserne boleli clenky a teraz behavam denne 9–11km bez problemov. mozno to nie su uplne idealne tenisky na behanie, ale nechcel som investovat na zaciatku hned do najdrahsieho naradia.

avatar

10 km: 0:35:25 (1999)
půlmaraton: 1:43:28 (2012)

Prochi07 muž 18.08.2007 23:17:52

Vase diskuze me primela se vubec tady prihlasit. jen predem chci zduraznit, ze nechci nikomu delat reklamu ani nikoho poskozovat. Je mi jasne, ze se mnou urcite nekdo tady nebude souhlasit-

Osobni zkusenost s adidaskama mam dlouholetou. Mel jsem jak jejich zavodni model, cca rok kdy ho prodavali 2000?, pak jeden model z rady „Feet you wear“ (mimochodem zkusenost nejtrasnejsi – po jednom trochu delsim treninku v tehle botach me zacala bolet achilovka a asi mesic jsem poradne nemoh trenovat, od te doby jsem v tehle botach uz nikdy nebyl behat, kupodivu stejny problem s achilovkou jsem od te doby nemel…) a taky jedny na takovy poklusavani – dalsi chybna koupe, strasne tezky. Jedinou dobrou koupi jsem udelal asi uz tak pred 10 lety, porad se daji pouzit na chalupe, pokud si zapomenu boty na behani…

Nevim kam chodite adidasky kupovat, ale me prijde, ze v soucasnosti nedodavaji nic na behani do normalnich obchodu. Vsechny modely jsou preplacany, tezky, podle me nepouzitelny. Prijde mi ze boty na behani dostavaji akorat profici, typu sebrle (tusim ze jeho oblika a obouva adidas) a do prodeje davaji uplne jiny modely, to, co kupuje ta tupa masa 99 % lidi co vlezou do sportovniho obchodu a koupi si sportovni boty, aby v nich sli do lesa, nebo prave do obchodniho centra jak nekdo drive zminil. Podobne vidim i nike.

Ja muzu rict, ze cca pred 5 lety jsem se „nechal nachytat“ na reklamni akci new balance – boty a sustakova souprava tusim za 3000 a od ty doby nekupuju nic jineho. Momentalne mam NB 902, vyborne byli i 900 nebo 830 a uz jen na zavod si ted setrim RC 230. Libi se mi koncepce cely znacky, to, co rikaji, ze je na behani, je na behani a ne jen aby to tak vypadalo, ale hlavne hodne a dobre se prodavalo. Za hranicni povazuju cenu 2000. Nad ni uz je to zbytecne a preci nikdo z nas nebeha pro to, aby moh nekde na krose machrovat, ze ma na boty za 5000.

Tesim se na Vase reakce!

avatar

Praha|Dresden

Celkem 8736,9 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:46:18 (2009)
půlmaraton: 1:41:37 (2009)
maraton: 3:39:19 (2007)

dees žena 21.08.2007 12:57:40

to Prochi07: Myslim, ze hlavni je, kdyz clovek konecne najde znacku bot, ktera mu vyhovuje. Kazdy mame holt to „kopyto“ jine:). Mne Adidasky nesedely uz pri zkouseni, zatim jsem se usadila u Mizuna, ale premyslim jeste o odzkouseni NB. S vysokou cenou za Adidas souhlasim.

Motto: Příště poběžíme tu hodinovku rychleji, ať to máme dřív za sebou.
avatar

gogol muž 04.12.2008 22:59:26

Dřív jsem běhal hodně a zkoušel různý značky až do doby, kdy jsem investoval tehdy velký peníze (cca 2500 kč) do adidasek. Ty první mi vydrřeli cca 5 let, kdyby se jim nesešmajdala podrážka, tak je mám dodnes. To jsem v ních hrál fotbal, a běhal po první 3 roky cca 1500 km/rok, pak už to bylo slabší.

Moje druhý adidasky mi slouží taky už 3. rokem. Koupil jsem si i jedny na chození, takový skejťácký typ, se kterýma jsem zdolával v létě alpy a drží dodnes, je to už cca 7 let. Jen na patě se udělala díra do podrážky, asi ty horský terény :-)

avatar

Lupi žena 30.01.2009 21:19:29

Také se přidávám k pochvale běžeckých bot Adidas. Jsou pohodlné a opravdu perfektně se mi v nich běhá. Vřele doporučuji :-)

avatar

Celkem 1842 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:57:43 (2012)
půlmaraton: 2:14:49 (2012)

Katherin žena 05.02.2009 21:53:47

Asi to sem přesně nepatří, ale potřebuju se zeptat, na jaký došlap jsou ADIDAS Supernova Control 10 ? Díky.

avatar

Postrizin

Celkem 41 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:34:30 (2011)
půlmaraton: 1:13:56 (2011)
maraton: 2:39:32 (2011)

SlavoK muž 12.02.2009 09:38:01

Jsou na kontrolu nadmerne pronace – ted kdyz se ti pri doslapu propada pata dovnitr.

avatar

Prachatice

Celkem 11468 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:39:00 (2008)
maraton: 3:46:00 (2008)

kaamaal muž 30.03.2009 08:18:01

Ahojky rozhodl jsem se taky přidat. Je pravda, že už několik let používám značku adidas. Nezkoušel jsem zatím jinou značku, neboť jsem k tomu neměl důvod. Tak tedy k tomu hodnocení: Boty měním asi po 1000 km, kdy mi většinou odejde tlumení, jinak bota stále drží svůj tvar a pevnost, ale s tlumením je to horší. Je to také způsobenou mojí váhou (75–79 kg), která zrovna neodpovídá váze běžce na dlouhé tratě :-). V loňském roce jsem si pořídil Adidas Supernova Control 10. Byl jsem s nimy naprosto spokojený, i když po letošním půlmaratonu v Praze jdou do důchodu, neboť se začíná ozývat skřípání a vrzání v patách. S vysokou cenou souhlasím, ale lze využívat různých slev při akcích nebo si rok počkat a kupovat starší modely. Já osobně využívám nabídek při akcích PIMu a 30 % sleva je poměrně slušné pobídnutí ke koupi nových bot. V sobotu před pražským půlmaratonem jsem si koupil Adistar Salvation … uvidíme :-) Běhám v 90 procentech po silnicích a zpevněných cestách, tak snad vydrží opět tu tisícovku.

avatar

Tomx muž 19.05.2009 11:38:03

Adidas mi přijdou na běhání obecně nejmíň vhodný :-) Přpadaj mi tvrdý proti ostatnim, navíc na mně jsou úzký, ale to nemusí každýmu vadit. Co je pro mně horší, že mají tak nějak nízkou špičku a po delšim čase (maraton apod.) mi vždycky slezly nehty. Co jsem přešel na Asicsy, tak mám pokoj. Ostatní značky mi taky přijdou tak nějak lepší. Nevím jak nejnovější modely, ale měl jsem asi před 2 roky Adistary (čili ty nejlepší tréninkový) a ty měli hrozně hlučnou podrážku. Když jsem běžel, tak se lidi otáčeli jak jsem dupal.

Motto: Born to Ironman, forced to work...
avatar

Praha 4 Háje

Celkem 15691 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:41:50 (2008)
půlmaraton: 1:31:30 (2008)
maraton: 3:46:53 (2008)

Pavel K. muž 19.05.2009 13:46:55

No já měl adidasy několikrát (supernova cushion a response) a byl jsem vždy spokojenej a vydržely bez problémů, některé ještě používám na chození. Spíš záleží, jak komu které boty sednou.

Motto: „Jsme jako pavouci. Utkáváme si svůj život a pak se po něm pohybujeme. Jsme jako snílci, kteří sní a pak v tomto snu žijí.“
avatar

Tomx muž 19.05.2009 14:50:28

[quote=Pavel K.]No já měl adidasy několikrát (supernova cushion a response) a byl jsem vždy spokojenej a vydržely bez problémů, některé ještě používám na chození. Spíš záleží, jak komu které boty sednou.[/quote] To jo, držáky na chození to jsou velký. Souhlas. Po vyřazení v nich chodim dodnes. To třeba ty zmiňovaný Asicsy jsou na odpis. Ale to může souviset s tou tvrdostí.

Motto: Born to Ironman, forced to work...
avatar

KH

Celkem 20 km
Minulý měsíc 0 km

carcajou muž 31.03.2010 21:51:26

Já používám krosové ADIDAS EXERTA TR a naprostá spokojenost. Boty perfektně sedí, jsou pohodlné a mají super přilnavost. Ač jim dávám zabrat tak žádné známky poškození. [img]http://www­.solidosport.cz/i­mages-shop/1111_1_v­.jpg[/img] http://www.behshop.cz/…ediac-gtx-3/

Hraji závodně florbal a již 3 rokem používám Adidas Stabil a nic jiného bych nechtěl. To co ty boty vydržely za 3 roky je až neuvěřitelné (2 x týdně trénink, 1 x týdně zápas a do toho občas squash).

Jinak myslím, že to bude velmi individuální věc. Ne každá bota může padnout všem.

avatar

Sokolov

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:43:18 (2009)
půlmaraton: 1:38:49 (2009)

Amater muž 09.04.2010 10:32:00

Tak já na Adidas botky nedám dopustit. Zkoušel jsem i jiné značky, kde Nike byly docela dobrý, ale NB jsou příšerný. Adidas bota mi vždycky skvěle sedí a i tlumení je pro mě tak akorát. Nevýhodou je dost vysoká cena. Prostě Adidas jsou jedničky !!! :-)

avatar

10 km: 1:02:30 (2010)
půlmaraton: 2:35:50 (2010)

xPablos muž 09.04.2010 12:19:06

Je to opravdu individualni. Ja jsem treba nenasel zadne Adidasy, ktere by mi sedeli. Vcera jsem stravil asi 40 minut v Intersportu a slecna mi nosila boty od ruznych znacek v me velikosti – delka OK, ale vsechny vice ci mene uzke. Prave Adidasy mi prisly asi nejuzsi.

Aktualne mam levnejsi boty od Mizuno (Crusader 3) a hledam nejakeho kloudnejsiho nastupce. Takze pokud mate tip na sirsi model od Adidasu, tak sem s nim.

avatar

Celkem 19 km
Minulý měsíc 0 km

stefko.snad@seznam.cz muž 11.08.2010 17:36:28

JOJO,Adidias je dle mého názoru nejlepší značka běžecká,momentálně mám jedny boty adidas a mizuno.Příště už si jinou značku běžeckých bot než je adidas nepořídím xD

avatar

Praha 4

Celkem 28230,23 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:46:14 (2013)
půlmaraton: 1:49:29 (2009)
maraton: 3:57:28 (2014)

Dav muž 11.08.2010 21:36:18

>> stefko.snad@seznam.cz, 11. 08. 2010 17:36:28

Mám pocit, že produkty cca čtyřech, možná pěti nejznámějších firem jsou, co do kvality, v podstatě srovnatelné a že vlastně záleží na tom, co komu sedí.

Motto: ...kam až?
avatar

Praha

Celkem 26227 km
Minulý měsíc 3 km
10 km: 0:40:06 (1984)
půlmaraton: 1:43:24 (2000)
maraton: 3:50:05 (2005)

EvženGe muž 12.08.2010 08:54:23

Ač nerad, musím s Davidem souhlasit :-). Začínal jsem před lety s Adidasy a postupně jsem vystřídal kde co. A poslední boty (je jim týden) mně nabídli Mizuna (byly výborný, ale o kousek menší) a tak jsem skončil u Nike. Spíš to chce zajít do speciálky, kde mají víc značek a odbornou obsluhu a vybírat podle toho, jak sedne bota a ne podle značky.

avatar

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km

LuckaB žena 12.08.2010 13:33:01

Já jsem při výběru botek Adidas úplně zavrhla. Z prostého důvodu, nedělají až tak vzhledově atraktivní boty, jako jiné značky. A nakonec, po vyzkoušení nespočetného množství bot jsem skončila právě u této značky. Když jsem vzala na nohu jakoukoli botu Nike, New Balance, Salomon, … ani jedna nebyla taková, abych řekla: „jo, tahle je super“. Ze zoufalosti jsem zkusila jedny Adidas a světe div se, první bota co mi seděla. Zkusila jsem další a další od této značky a všechny mi vyhovovaly :-D Vedle Adidasu bych mohla mít i Mizuna, ty mi taky seděly skoro všechny.

Ovšem, záleží na jedinci, boty jednotlivých značek se nedají takto posuzovat, každý máme jinou tlapku ;-)

avatar

Celkem 4972 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:44 (2012)
půlmaraton: 1:19:57 (2012)

eset muž 16.01.2012 21:37:53

Ahoj

Chtěl bych se zeptat, zda-li někdo ví, nebo má zkušenost s doporučenou životností závodních speciálů od adidasu. Konkrétně pokukuju po adizero adios, nebo adizero tempo 4. Díky

avatar

alenka21 žena 13.04.2017 10:32:27

Zvažuji koupi těchto běžeckých bot adidas galaxy 3, našla jsem je v Intersportu, jsem jen rekreační běžkyně. Na co si mám dát při výběru bot pozor, nechci kupovat nějaké moc drahé, ale zas ráda bych alespoň jakou takovou kvalitu. děkuji za rady :-)

Nalezené položky: 47 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.