Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Boty obecně » On Cloudsurfer?

On Cloudsurfer?

Nalezené položky: 10 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Kynšperk nad Ohří

Celkem 5267 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:40:09 (2010)
maraton: 3:41:43 (2011)

schonfeld muž 06.10.2013 18:21:22

Tak jsem narazil na tuhle věc. https://www.on-running.com/…/cloudsurfer Je to celkem drahý, je to divný, ale ze zvědavosti mě to láká. Četl jsem na to i nějakou ódu v Runu, ale na ty PR texty moc nedám. Čili dotaz zní: měl to tady někdo doopravdy na nohou a něco s tím naběhal?

Motto: Nur tote Fische schwimmen mit dem Strom!
avatar

ZuK žena 13.10.2013 15:57:29

Mám On Cloudrunner a On Cloudracer. On Cloudsurfer jsem měla půjčené 2×. A poslední Cloudster zatím neznám, ale ty jsou spíš pro začátečníky.

Cloudsurfer super na větší objemy, hlavně trénink, ale v pohodě i nějaký ty závody. Cloudrunner vyloženě závodní boty. Cloudracer mi přišly tak nějak nejměkčí ale slušně se v nich dá běhat i mimo silnice. Nicméně všechny jsou hlavně na silnici. Za mě už bych neměnila za jinou značku. Úplně tě nutí pořád dopředu, to se musí zkusit.

Tady si můžeš přečíst více info http://blog.hunac.cz/

nebo tady http://www.hunac.cz/…obuv-on.html

avatar

maraton: 3:37:13 (2013)

StanoB muž 15.10.2013 01:32:21

Nemám dlhodobejhšiu skúsenosť, iba cca 15min výbeh s testovacím párom. Pocit najprv divný „vďaka“ skosenej päty, ale pri behu to nevadí a o to ide. „Obláčky“ držia aj pri náklonoch v zátačkách. Inak výborne obopnú nohu, fajn pocit…ale ten základný si nechám, až v nich odbehnem minimálne 10–20km (podstatný pri vyššej kilometráži).

Competition model je čistá sieťovina doslova priehľadná, jazyk tenší som snáď ešte nevidel, chápem okresaniu hmotnosti, no nič pre mňa, aj tak som aktívny, ale rekre bežec.

Performance nemá žiadne spevňovacie strihy na zvršku, ale vraj to vydrží, lebo má ešte podšívku. Nepochopil som zámer prišitého jazyk len na jednej strane, vysvetliť mi to nevedel ani predavač. Polstrovanie jazyka je už akurát, na omak by som povedal že aj kožený + odvetrávacie dierky. Šnúrky sú však tenké, ale v balení sú aj hrubšie, takže človek dostane dvoje šnúrok. Tie som nevidel, zrejme ich priložia až pri kúpe (?). Chýba mi trochu dvojdierka pod sebou, úplne hore na poslednej časti priehlavku.

Čo ma najviac zaujalo bol prístup. Žiadne siahodlhé kecy o topánke, stručne jasne vysvetlené vždy s dodatkom" „veď choďte si v nich zabehať“ V mojom okolí výber extra nie je a človek len pobehuje v predajni, čo je aj tak naprd. V tomto vidím veľké plus. Som zvedavý koľko párov sa im vráti :-) ale predpokladám, že to bude na zálohu. Prakticky minimálna ponuka modelov je pre mňa paradoxne plusom. Človek sa tak nestráca vo výbere.

avatar

Brno

Celkem 22207 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:30 (2011)
půlmaraton: 1:23:40 (2007)
maraton: 2:55:30 (2011)

milan muž 15.10.2013 08:40:23

>> ZuK, 13. 10. 2013 15:57:29

Přechod z NB Minimus, to je myšleno vážně?

Nedovedu si představit běh s touto botou v terénu z důvodu nestability. Mě to připadá vyloženě nebezpečné. Co na to kotníky, pohybový aparát při dlouhodobém používání a Jan Tleskač? 8-O

avatar

Praha

Celkem 53203 km
Minulý měsíc 100 km
10 km: 0:47:15 (2010)
půlmaraton: 1:46:26 (2010)
maraton: 3:46:35 (2012)

mapo žena 15.10.2013 10:55:56

co ty „dírky“ v „obláčcích“…může se tam dostat větvička nebo prostě něco, co z terénu trčí a průšvih je na světě. Nebo v tom uschne bahno a ten pružící efekt je pryč.

Motto: ------------------ vytrvale jako smrt
avatar

maraton: 3:37:13 (2013)

StanoB muž 15.10.2013 14:01:38

Topánky na mňa pri behu nestabilne nepôsobili, skúšal som však len prudšie zátačky, pribrzdiť, zrýchliť, nie v teréne.

Myslím, že tie obláčky až tak tlmiaci účinok nerobili (teda rozhodne nie ako vlna u Mizuna, ak sa to dá vôbec porovnávať). Gro skôr ostáva na tlmiacej EVA, či z akého materiálu tá hlavná podrážka je. Obláčky sú také akoby predtlmenie. Predavač mi ešte spomínal nejakú vnútornú výstuž v podrážke, ktorá je po celej časti chodidla, ale to už si presne nepamätám, toto berte s rezervou. Začiatkom novembra u nás otvárajú predajňu, tak si ich pôjdem riadne vyskúšať.

avatar

ZuK žena 22.10.2013 22:32:45

>> milan, 15. 10. 2013 08:40:23

spatně jsme se pochopili… psala jsem, že jJSOU TO BOTY NA SILNICI. já v nejakem vetsim terenu nemam moc kde behet, kdyz vybehnu z domu, a na to mi On uplne vyhovujou a na nejaky vyjimecny vybeh v terenu se mi jine boty porizovat zda zbytecne. Ale nestabilne jsem se v nich nikdy necitila. Snad nez jsem v nich poprve vybehla. Ale nestabilni proste nejsou. Nicmene ano, pokud nekdo beha hlavne v ternu, pak urcite nebudou zdaleka prvni volba.

avatar

ZuK žena 22.10.2013 22:34:50

>> mapo, 15. 10. 2013 10:55:56

bahno a vetvicky v oblacich? dost jsem toho v nich nabehala a proste ne, neni to jak rikas. ale bohuzel, to se musi vyzkouset, jinak se tomu veri tezko, to je mi jasny. taky jsem tomu moc neverila.

avatar

ZuK žena 22.10.2013 22:36:26

>> StanoB, 15. 10. 2013 01:32:21

jj, tkanicky jsem dostala dvoje :)

avatar

anzy žena 29.11.2013 16:47:21

>> schonfeld, 06. 10. 2013 18:21:22

Taky se o ně zajímám a asi do toho půjdu. Moc se toho o nich nedá na českých webech najít. Akorát tady jsem našla triatlonista Jarda Brynda v nich závodí. http://jarda.brynda.net/…13_text.html Jsou to sice jeho sponzoři, tak je nemůže nepochválit, ale zase kdyby byly špatný, tak by v nich určitě neběhal. Dám jim šanci.

Nalezené položky: 10 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.