Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » New Balance » NB 765

NB 765

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Celkem 65890 km
Minulý měsíc 200 km
10 km: 0:36:02 (2007)
půlmaraton: 1:20:04 (2009)
maraton: 2:57:46 (2012)

ironman muž 15.06.2007 21:17:31

Boty moji letosni zimy. V zari jsem si poridil Kayana, z kterych me totalne rozbolely klenby.Doma jsem mel v te dobe tyto NB, spise na chozeni, staly ve Sportissimu 999Kc, takze nekupte to, i kdyby na prochazky se psem. Po problemech s klenbou jsou otestoval vsechny boty doma ( a ze jich je) a na konec zkusil tyto NB a stal se zazrak, nohy v pohode. Tak jsem v nich odbehal v podstate celou zimu az do brezna, tedy nejakych 1500km.

Hodnoceni: dlouho se „rozbehavali“ cca nejakych 100km, pak ale zmekly. Behal jsem v nich pomale klusy i 20km tempa po 4:15´/km. Velka spokojenost a docela me mrzelo, ze me v nich v kvetnu zacaly bolet kolena (znamka, ze boty jsou KO a netlumi), nicmene po vyprani boty jako nove a kluse v nich pritelkyne. Kdyz to shrnu za ty penize super botka. Vydrzela pres 2000km, takze km pod 50hal. A to se vyplati ne? :)

Motto: Never give up!!!
Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.