Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Asics » Asics Orient

Asics Orient

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Brno/Havířov

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:27 (2010)
půlmaraton: 1:26:57 (2010)
maraton: 3:14:26 (2007)

forest muž 15.06.2007 22:06:34

Tak to jsem si říkal, že by mohla být dobrá bota do těžšího terénu – prostě tam, kde si ještě neberu speciálky na orienťák. A prd. http://www.tfn.uk.com/…ntwomlar.jpg (je to babská verze, chlapská je trošku tmavší) Váhu jde u takové krosové boty odpustit, ale brutální tuhost ne. Vytrpěl jsem cca 100 km a pak vyřadil na chůzi. Po roce a půl chození (na hraně použitelnosti i pro chůzi) jsem v botě vyzkoušel pár kliláku odklusat – furt tuhé jak prkno. Guma překvapive rychle zpočátku ubývala. Texitl na malíkové hraně dosloužil přesně jak jsem čekal – velmi brzo (střih je nšikovně volen, takže to šlo čekat). Vnitřek boty relativně OK.

Pozitivum:

  • běžecké boty jsou použít na chůzi v případě neúspěchu s volbou

Negativum:

  • tuhost a to až nepříjemná (a nebylo to jen z počátku, na chození to nevadilo)

Suma: 35 % a už si asi rozmyslím to, že „to časem změkne“ (stává se, ale není to pravidlo)

Motto: Vítěz by se v cíli neměl tak radovat, protože vlastně zvítězil nad slabšími.
Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.