Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Saucony » Saucony Progrid Triumph 4

Saucony Progrid Triumph 4

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Praha(Prokopák, ale i jinde..)

10 km: 0:45:49 (2007)
půlmaraton: 1:39:40 (2007)
maraton: 3:47:13 (2007)

Frajer muž 18.06.2007 14:48:30

Moje první a zatím jediná zkušenost s touto značkou. Podle mého vzhledově velmi povedené boty( též možno ve zlaté barvě) http://www.saucony.cz/…-triumph.jpg Velmi dobře odpružené,vhodné i pro hmotnější běžce. Ideální pro běh po silnici, klidně i větší objemy.Trochu vyšší pata ( ale to já spíše radši ).Subjektivně velmi plynulý přechod z dopadu do odrazu. Velmi dobře odvětrané. Bohužel po cca 220km začaly praskat "koženkové " pásky vedené přes vnitřní stranu špiček na obou botách. To je jediná , ale zásadní výhrada.Boty vráceny – reklamace bezproblémově vyřízena.

avatar

Otrokovice

Celkem 2214 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:39:46 (2007)
půlmaraton: 1:27:09 (2007)
maraton: 4:09:42 (2006)

Sef muž 19.08.2007 19:30:13

Mám tyto boty od května, ale teprve na začátku prázdnin jsem v nich začal víc trénovat. Řekl bych že jsou ideální na dlouhé štreky nad 20km, jsou totiž velmi dobře odpružené v zadní i v přední části. Nejvíc jsem to ocenil na jednom cca 25km dlouhém běhu, kdy jsem v závěrečné fázi, již značně unaven, absolvoval třicetiminutový seběh z kopce po kamenité cestě. Cenou za tento komfort je vyšší váha než by mi bylo milé. Co se týče konstrukce, jsou velmi dobře ohebné a vyvážené, odvětrávání je také bez problémů. Po cca 300km zatím nejeví žádné známky opotřebení, patřím však mezi muší váhy a obecně boty neničím.

Shrnutí – výhody: +dobré odpružení +ohebnost +větrání +sedí mi a nemám s nimi problém :)

nevýhody:

  • váha

Závěr: Řekl bych, že tyto boty jsou ideální pro těžší běžce na jakoukoliv vzdálenost. Pro lehčí běžce pak spíše jen na dlouhé běhy a nebo kratší, ale po asfaltu. Na měkkém povrchu se totiž spíše dřete s váhou.

Motto: To finish first, first you have to finish.
Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.