Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Společné běžecké tréninky » Prosinec 2013 [PK výzva]

Prosinec 2013 [PK výzva]

Nalezené položky: 92 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | Další Poslední
avatar

Celkem 11099,39 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:50:37 (2015)
půlmaraton: 1:48:11 (2015)
maraton: 4:24:37 (2014)

Ondřej S. (aka
poohDA)
muž
07.01.2014 20:48:20

Asi splněno. 2.1. jsem neměl možnost se zvážit, ale prvního po silverstrovské žranici jsem vážil 73 (o 0,2 více než výchozí hodnota) a 5.ledna (po návštěvě místnosti, kam i nejvyšší státní úředník chodí sám) 70,8.

Poznámka k výzvám obecně: bral bych zas nějakou, která by zdůrazňovala něco jiného než honění kilometrů. Kilometrů jsem schopen natočit kvantum, ale potřeboval bych nějak cvičit a posilovat. Třeba, že za měsíc zlepším o N% výkon v nějakém dostatečně komplexním cviku nebo tak něco.

Motto: Mírné zjednodušení ušetří hodiny vysvětlování.
avatar

Sloviensko

rudo muž 07.01.2014 20:57:35

>> poohDA, 07. 01. 2014 20:48:20

pozri sa na stranky :

ocelovymuz.cz

ciste ako podnet, ci tam nenajdes nejaku inspiraciu na domace samotestovanie a zlepsovanie, ja idem v takej sukromnej vyzve sam pre seba uz 5. mesiac

dalsia moznost by napriklad bola drzat poziciu plank na cas, pred rokmi som vo vyzve plank dosiahol cez 10 minut, mohli by sme to aj tu zacat na novom vlakne ak je zaujem, napriklad s cielom casovej uzavierky do Velkonocneho Pondelku.

Motto: you can't stop, what is coming !
Nalezené položky: 92 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.