Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Boty obecně » NIKE air zoom vomero

NIKE air zoom vomero

Nalezené položky: 7 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Celkem 723 km
Minulý měsíc 0 km

RADU muž 19.06.2007 22:27:35

Stabilní běžecká neutrální bota určená pro dlouhé trasy.Je kvalitně odtlumená(oproti jiným modelům ještě výrazněji v patní části).Vnitřní konstrukce je řešena s maximálním ohledem na to ,aby ani při dlouhém běhu nedocházelo k otlakům. V přední části poskytuje dostatek prostoru pro prsty. Odvětrání vnitřního prostoru je velmi dobré. Přestože jde o tréninkovou botu, dobře posloužila i při závodě. Bota je určena k běhu na silnici a zpevněném povrchu. Tolik informací co jsem našel na netu.Zkoušel jsem ji a je opravdu pohodlná a sedí dobře,ale není nad praktické zkušenosti.Má někdo už s tímto modelem ony zkušenosti…

avatar

Brno

10 km: 0:42:29 (2007)
půlmaraton: 1:30:54 (2007)
maraton: 3:41:49 (2007)

Pavel muž 19.06.2007 22:40:35

Taky jsem ji zkoušel akorát v maratonském expu – SUPER, ale ta cena, za to radši dvoje NB od Pavla Baběráda.

avatar

Celkem 723 km
Minulý měsíc 0 km

RADU muž 20.06.2007 10:01:22

Nevím jak je u tohoto modelu řešeno vzduchové odpružení paty jestli při běhu třeba po kamenitém povrchu nemůže dojít k poškození tohoto odpružení protržením třeba o ostrý kámen apod.Někde jsem četl,že různé vzduchové bubliny,komůrky apod.které slouží k tlumení se snadno poškodí,protrhnou. Přece jenom cena není nejmenší a byl bych rád aby taky něco vydržely…

avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 20.06.2007 10:25:44

S prederavenim som mal problemy u Nike jedine pri ich AIR MAX modeloch- teda „viditelnych“ bublinach. Pri tlmeni AIR ZOOM alebo AIR SOLE- ktore su uzavrete v podrazke a neviditelne okom, sa mi nikdy nestalo, ze by som ich praskol. A tom som mal od Nike aspon 2 desiatky modelov. Vomero su skutocne nadherne odpruzene Cadilacy, ale ich zivotnost je trosku nizsia, aj vdaka svojej makkosti. Pokial nestupis priamo na klinec, tak Ti pretrhnutie nehrozi.

avatar

Celkem 723 km
Minulý měsíc 0 km

RADU muž 23.06.2007 15:50:06

Tak jsem po rozhodování mezi Adidas adiStar Cushion,Adidas Supernova Cushion 6,Mizuno Wave Rider 10 a NIKE air zoom vomero nakonec rozhodl pro vomero.Všechno jsou to kvalitní boty,ale vomera mě nějak více oslovily hned po jejich vyzkoušení.Dnes je půjdu proběhnou a uvidím jestli jsem se rozhodl správně.

avatar

keltuzar muž 24.06.2007 13:03:27

A kde jsi kupoval ty vomera?pls

avatar

Celkem 723 km
Minulý měsíc 0 km

RADU muž 24.06.2007 16:27:05

Tuším že to byla prodejna Sportisimo v GLOBUSU Olomouc.Tím názvem si nejsem jistý,ale sportovní prodejny tam jsou tuším jenom dvě…Zkoušel jsem i Mizuna Wave rider 10 ke kterým bylo v akci i běžecké triko a šortky,ale vomery mě seděly nějak líp.Více odpružené.

Nalezené položky: 7 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.