Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Články na Běhej.com » ONLINE ROZHOVOR: Běžecký seriál RunTour startuje třetí ročník [článek]

ONLINE ROZHOVOR: Běžecký seriál RunTour startuje třetí ročník [článek]

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední

behej.com 10.04.2014 14:54:02

Česká pojišťovna Mizuno RunTour je plný název osmidílného seriálu běžeckých závodů určeného především pro hobíky, tedy běžce, kteří teprv získávají první závodní zkušenosti. Letos se tato série převážně silničních desítek rozrostla o Ostravu. Nejen o tom si povídáme online s Richardem Valouškem, zástupcem pořadatelské agentury. ROZHOVOR PRÁVĚ PROBÍHÁ
Odkaz na článek

avatar

Celkem 11 km
Minulý měsíc 0 km

Lucka023 žena 10.04.2014 14:56:47

Neplánujete zavést také informace o možnosti ubytování v daných městech? Přece jen někteří jezdí přes celou republiku a musí vyjet den předem, tak by určitě tyto informace uvítali.

avatar

Pavel Frček muž 13.04.2014 15:07:22

Spolupracuji s Run tour na měření a certifikaci tratí od počátku, tedy třetím rokem. Vzhledem ke změnám tras jsem postupně změřil celkem 12 tratí Run tour, po operaci kolena jsem neměřil pouze jarní České Budějovice a Plzeň 2013. Pokud vím, s výjimkou právě zmíněné Plzně se nikde nevyskytly připomínky k délce trati, a proto se mi přirozeně nemůže líbït nadpis tohoto článku, který považuji za dost nešťastný. Vzbuzuje totiž dojem, jako by tomu v předchozích letech nebylo, přičemž položená otázka „proč to nejsou přesné desítky?“ je přinejmenším velmi zavádějící.

Oceňuji upřímnost pořadatele k „případu Ladronka“, přesto pro úplnost dodávám, že nešlo o několik desítek metrů navíc, ale o 269 m, jak jsem přeměřením pár dní po závodu zjistil. Závodníci prostě u Kauflandu běželi jinudy… Současně však jsem přesvědčen, že šlo o naprostou výjimku, která, byť nepřímo, mne mrzí přinejmenším stejně jako organizátory.

avatar

Celkem 3765,78 km
Minulý měsíc 66,44 km
10 km: 0:43:54 (2020)
půlmaraton: 1:41:32 (2022)
maraton: 3:43:29 (2023)

Malda05 muž 14.04.2014 10:48:41

K těm hvězdičkám. Když už nějakou berete, tak by bylo fajn, kdyby ten svůj závod alespoň uběhla. A ne jako třeba L.Hruška, který si na Ladronce akorát dělal reklamu

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.