Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Sporttestery a deníky » Máte někdo zkušenost s POLAR RS 400?

Máte někdo zkušenost s POLAR RS 400?

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Praha-východ

Celkem 4388 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:39:39 (1970)
půlmaraton: 1:31:16 (1970)
maraton: 3:22:27 (1970)

Vanda žena 03.08.2007 17:09:57

Ahoj, běžci! Máte někdo zkušenost s Polarem RS 400? Uvažuji mezi tímto a Suunto T4, případně Garmin Forerunner 305. Mám doma GPS s hodinkami ještě extra, ale tahle mašinka tepy neměří. CHci určitě něco, co mi umožní přehrát trénink rovnou do počítače – notebooku aniž bych se (zvláště teď při malém dítěti) musela zdržovat vypisováním, co, na kolik a za kolik jsem kde uběhla – a ať to má také pamět aspoň na několik tréninků po sobě, každý den se na comp také nedostanu. Ráda bych také bez nutnosti neustále hlídat tréninkové zóny měla něco, co má více pásem než jedno a zaznamená i procenta, kolik jsem v které zóně strávila. Spálené kalorie jsou spíše srandička, ale neurazí. A nakonec – cena mi také není lhostejná…předem děkuji za zkušenosti a tipy, ráda bych nakoupila co nejdříve:)

Motto: We are the champions, my friendwe keep on fighting till the end...
Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.