Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Ostatní » Krvavá olympiáda v Číně

Krvavá olympiáda v Číně

Nalezené položky: 8 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Celkem 31 km
Minulý měsíc 0 km

Ondoň Nastoupil muž 10.08.2007 22:43:24

Bojkotuji Krvavou Olympiádu v Číně. Nebudu sportovat v Číně, která okupuje (něco jako Hitlerovo Německo okupovalo Čechy a Moravu) Tibet a která disidenty (něco jako bývalý prezident Havel) používá před zabitím jako nedobrovolné dárce orgánů. Moje výkonnost je však pouze amatérská, takže si můj bojkot krvavou olympiádu nezbrzdí. Má někdo lepší nápad ?

avatar

Most

Celkem 285 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:43:46 (2007)
půlmaraton: 1:41:57 (2007)

Dalimil muž 11.08.2007 13:31:44

Lepší nápad? Zkus třeba bojkotovat čínské zboží, z jeho prodeje má čínská vláda jistě větší prospěch než z olympiády. Profesionální sport je stejně v první řadě o penězích a pokud se s Čínou vesele obchoduje, není to podle mě o moc lepší než to, že tam bude olympiáda…

Motto: Kdyby byl život tak snadný jako běhání...
avatar

Raškovice okr. FM

Celkem 7705 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:18 (2010)
půlmaraton: 1:29:55 (2011)
maraton: 3:17:01 (2010)

minusak muž 11.08.2007 15:58:09

Jsem chtěl zavtipkovat, že pokud zaběhnu limit na marathon, nebo 10km, takže se stejně nezúčastním..... Když budeme bojkotovat čínské výrobky, nikdo nebude sledovat behej.com, počítač bez čínských komponent snad ani neexistuje. Tak aspoň sportovci snad udělají vše proto, aby čistým způsobem dokázali číňany porážet, aby si z toho neudělali propagaci jako kdysi Hitler.

Motto: Komu není shůry dáno, v Apatyce nekoupí
avatar

Brno (Újezd u Brna)

Celkem 12770 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:33:41 (2009)
maraton: 3:40:27 (2007)

Stanislav Junga muž 13.08.2007 09:25:22

Ostatně velká část běžeckého oblečení, vybavení a obuvi je taky „made in China“. Takže by nám toho k běhání moc nezbývalo …

avatar

Most

Celkem 285 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:43:46 (2007)
půlmaraton: 1:41:57 (2007)

Dalimil muž 14.08.2007 15:43:35

[quote=minusak]Když budeme bojkotovat čínské výrobky, nikdo nebude sledovat behej.com, počítač bez čínských komponent snad ani neexistuje.[/quote] To mi je jasné, já také používám spoustu čínského zboží. Chtěl jsem tím jenom říct, že vše je často trochu jinak, než si člověk představuje. Olympiáda může také třeba naopak přispět k „polidštění“ Číny. Ale kdyby to bylo v mojí moci, rozhodně bych jí nepovolil ;)

Motto: Kdyby byl život tak snadný jako běhání...
avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 14.08.2007 15:55:19

Dalimil, ani ja by som ju nepriklepol Cine. Olympijske hry su odmenenim urcitej krajiny a naroda za ich snahu zveladit sport v sirokom ponimani. Ked sme uz pri tom nedal by som ju v minulosti ani Sovietom a ani Americanom- obe krajiny zneuzili OH na propagaciu vlastnych politickych cielov. Spreneverili sa myslienke olympijzmu, ale to v dnesnej dobe uz hadam vsetci profi sportovci. Tak, snad nam len zostava dufat, ze sa to zaobide bez skandalov a bez atentatov. Rozhodne si ich vsak pozriem v TV, ako kazdu inu Olympiadu. Momentalne sa neviem dockat MS v atletike v Osake…

avatar

Celkem 5414 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:48:27 (2008)
půlmaraton: 1:44:14 (2009)
maraton: 4:55:57 (2007)

Jecminek.Maselnik muž 14.08.2007 22:13:32

Je bohužel pravdou, že Olympijská myšlenka již dávno ustoupila businessu. Jediné, co je relevantní u současných OH je návratnost. Čína je asi poslední země na světě, která to neřeší (před ní to byl asi ještě Soul v Jižní Korei). Asi to bez politizování nejde. Doplácejí na to ovšem zejména sportovci, kteří z důvodu různých bojkotů nemohli odvést své přípravené výkony na OH. Když jsem slyšel říkat předsedu MOH jak přiklepnutím her Číně přinesli této zemi olympijskou myšlenku, trochu mne mrazilo. Snad to číňanům výjde bez průšvihů. Taky se rád podívám.

avatar

Celkem 441 km
Minulý měsíc 0 km

kyro muž 29.08.2007 23:43:28

Vcera so videl v spravach dost zvlastny (myslim, ze riadne chory) druh propagandy na OH. Ukazovali 8 rocne cinske dievca, ktore „miluje“ beh a preto prebehla 3580 km (prepocul som odkial kam bezala). Nezachytil som ani ako dlho to bezala, ale denne jej to malo vychadzat asi 70 km (cca 50 dni). Nasledne ukazovali „hrdeho“ otca, ktory svoju dceru vedie od 4 rokov. Ked ukazali tempo jej behu, tak som len laicky odhadol, ze by v nom vydrzala max. 200 – 300 metrov a nie dennu davku 70 km. Olympiada je podla mna najvacsia sportova udalost a urcite jej prinalezi velka propagacia ( v poslednej dobe je to najma biznis), ale aj propaganda ma byt robena so zdravym rozumom.

Nalezené položky: 8 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.