Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Ostatní » Přírodní běh...

Přírodní běh...

Nalezené položky: 42 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
avatar

Celkem 5414 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:48:27 (2008)
půlmaraton: 1:44:14 (2009)
maraton: 4:55:57 (2007)

Jecminek.Maselnik muž 15.08.2007 10:34:04

[quote=Advid]Teď jsi ale Ječmínka docela omladil. :D[/quote] počkej počkej, já se přece nikomu nesměju, že běhá, ani v čem běhá. Mne Koyama jistě (doufám) nemyslel.

2 Bosá Noha: jestli si srandu neděláš, tím lépe. Rozhodně jsem se Tě nechtěl dotknout. Spíše mne pro běh bosky napadají samé překážky. Tam, kde normálně běhám bych si bosky netroufl ani jít, natož běžet. A zříkat se obuvi s funkčním oděvem proto, že ho někdo jiný nemá, se mi nechce. Teď se ovšem chystám k moři a doufám, že si běh na boso po pláži testnu. Nejspíš ale budu mít plavky z nepřírodního materiálu;-). Kam Ty chodíš běhat, jestli to není tajné?

avatar

Zlaté Hory

Celkem 3829 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:42:30 (2007)

Vašek muž 15.08.2007 10:54:13

Milá Bosá noho, vždyť ty bys měl vědět, že běh není o tom v čem běháš, ale jak a co cítíš. Mohl bych běhat bosky po louce, občas se tak proklušu, ale nenahradí mi to deset kilometrů po lese a horách. A Bosá noho, hlavní je co máš v srdci, ne na nohách. A věř tomu, že žádné boty neběhají samy. A pokud ti bavlněné triko pomáhá k čistotě prožitku:), proč ne. Já si své coolmaxové:) hodím do ruky a cítím trávu jak mě švihá přes hruď, a větve. Když je zima, obléknu si ho a zrychlím, abych se zahřál.. Myslím, že skoro nikdo nemachruje v čem běhá (kromě těch, co se stylizují do bosého běžce:) A veselá skromnost je přece dobrovolná… Jinak ti přeji rovné stezky bez trnů a toleranci. „Vždyť proč vytahovat třísku z oka svého bratra, což trám ve svém nevidíš?“

Motto: ...kam jsem šel,tam jsem utíkal
avatar

Sokolov

Celkem 13617 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:52 (2004)
půlmaraton: 1:31:48 (2004)
maraton: 3:37:28 (2004)

koyama muž 15.08.2007 11:14:23

[quote=Jecminek­.Maselnik]Mne Koyama jistě (doufám) nemyslel.[/quote] Samo, že nemyslel. Prostě se tady u nás najdou lidi, kteří se sportovcům posmívají. Občas je vyzvu, ať si se mnou kousek zaběhnou, a pak se směju já, když po pár desítkách metrů sotva lapají po dechu.

to Vašek: Nádhera, pod: „…hlavní je co máš v srdci, ne na nohách.“ se podepisuji.

Motto: Kdo se odváží, zvítězí.
avatar

BOSÁ NOHA muž 15.08.2007 11:16:23

Samozřejmě takhle běhat se nedá všude bylo by to nebezpečné…Máme s bratry svoje trasy kde moc lidí nechodí předem jsme je celé prohlédli jestli nehrozí nebezpečí úrazu i když ten se nedá vyloučit nikdy.Jedná se především o lesní pěšiny kde je měkká půda,mech,kapra­diny,listí…Pří­rodním oděvem nemám na mysli nějaké bavlněné triko,trenky apod.Někdy běháme jenom tak jak bůh člověka stvořil,ale většinou pokud je teplo s bederní rouškou nebo i legínách samozřejmě z pravé kůže.

http://www.indiani.cz/…articles.php?id=1 http://www.indiani.cz/…articles.php?…

avatar

Brno

Celkem 22207 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:30 (2011)
půlmaraton: 1:23:40 (2007)
maraton: 2:55:30 (2011)

milan muž 15.08.2007 11:41:49

Koyama : občas taky vyzvu ty nejvtipnější aby se přidali.Většinou jim dochází humor.
Jednou jsem vybídnul k běhu děti z MŠ na vycházce.Tak polovina se za mnou s nadšením rozběhla-chlapci dravě,soutěživě a děvčata s ohledem na styl.Běželi se mnou tak dobrých 300–400m vč.paní (slečny) učitelky,která měla děti na zodpovědnost.Někdy okolí reaguje i pohodově (vč.dospělých) :).

avatar

Zlaté Hory

Celkem 3829 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:42:30 (2007)

Vašek muž 15.08.2007 11:43:41

áá, euroindiáni. samozřejmě je nádherné takhle běžet, ale každý máme své pojetí a stezky. Vždyť Wakan Tanka dal každému běžci jeho vlastní duši:)) Vlaje hodně bederní rouška:)?

koyama: :), už jsem se vrátil z hor a právě píšu článek a nahrávám fotky, tož pak mrkni…:)

Motto: ...kam jsem šel,tam jsem utíkal
avatar

BOSÁ NOHA muž 15.08.2007 12:05:42

Kdo nezkusil neuvěří.Je to jako plavat bez plavek…Volnos­t,svoboda,vůně lesa a zpěv ptáků.Šumění listí v korunách stromů,vlhký mech cítíš po celém tělě…Né jako pobíhat po silnici plné aut a zápachu a dávat pozor jestli mě něco nepřejede. Ano cítíš to v celém těle a vnímáš to všemi smysly,prožíváš to naplno a pamatuješ si to na vždy…

avatar

Brno

Celkem 11821 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:42:27 (2007)
půlmaraton: 1:35:43 (2010)
maraton: 3:29:54 (2007)

rk muž 15.08.2007 12:30:37

[quote=BOSÁ NOHA]Samozřejmě takhle běhat se nedá všude bylo by to nebezpečné…Máme s bratry svoje trasy kde moc lidí nechodí předem jsme je celé prohlédli jestli nehrozí nebezpečí úrazu i když ten se nedá vyloučit nikdy.Jedná se především o lesní pěšiny kde je měkká půda,mech,kapra­diny,listí…Pří­rodním oděvem nemám na mysli nějaké bavlněné triko,trenky apod.Někdy běháme jenom tak jak bůh člověka stvořil,ale většinou pokud je teplo s bederní rouškou nebo i legínách samozřejmě z pravé kůže.

http://www.indiani.cz/…articles.php?id=1 http://www.indiani.cz/…articles.php?…[/quote] Jo romantika. Kdyby se toto ujalo masověji, třeba jen u lesních turistů a běžců, mech a kapradiny by žádná pojišťovna asi nepojistila, nemluvě o jelenech a jejich kůži. Asi zůstanu u neekologického funkčního prádla a obuvi, kůži nechám na jelenech, kapradiny budu přeskakovat a mech obejdu. Třeba tam zůstanou. Teď budu trochu popichovat: indiánský způsob života a nechuť na ohnivou vodu, propagace přírodní stylu života na nepřírodním internetu… Není to tak trochu jako vegetarián v kalhotách z vepřovice? Jinak běh naboso v trávě je zážitek, ale omezuji se na fotbalový trávník.

avatar

BOSÁ NOHA muž 15.08.2007 12:51:36

Jasně je to každého volba jak běhá.Těžko by jsme si asi informace v dnešní době předávaly pomocí kouřových signálů.Bez některých věcí se člověk už dnes asi neobejde a jednou z nich je net.I když znám i takové,kteří nemají ani TV,rádio,auto,mobil nic podobného oděv a potraviny si samy vyrábějí a pěstují.Žijí v souladu s přírodou tak jako naší předci…

avatar

Sokolov

Celkem 13617 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:52 (2004)
půlmaraton: 1:31:48 (2004)
maraton: 3:37:28 (2004)

koyama muž 15.08.2007 19:14:26

[quote=milan]Koyama : občas taky vyzvu ty nejvtipnější aby se přidali.Většinou jim dochází humor.[/quote] Když koukám na tvé výsledky v LBP, kdybych přijal tvou výzvu a běžel s tebou, asi by mi taky brzy došel humor. :)

Motto: Kdo se odváží, zvítězí.
avatar

Brno

Celkem 22207 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:30 (2011)
půlmaraton: 1:23:40 (2007)
maraton: 2:55:30 (2011)

milan muž 15.08.2007 21:31:05

[quote=koyama][qu­ote=milan]Koy­ama : občas taky vyzvu ty nejvtipnější aby se přidali.Většinou jim dochází humor.[/quote] Když koukám na tvé výsledky v LBP, kdybych přijal tvou výzvu a běžel s tebou, asi by mi taky brzy došel humor. :)[/quote] To je závod :) ,věř tomu že tam mě není do řeči.Většinou běhám na pohodu i když nejsem zrovna v souladu s přírodou.Miluji syntetické materiály a značkové věci.Bez nich nevycházím z domů.Prostě jsem typický snob. :D

avatar

Zlaté Hory

Celkem 3829 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:42:30 (2007)

Vašek muž 16.08.2007 11:20:20

[quote=milan]To je závod :) ,věř tomu že tam mě není do řeči.Většinou běhám na pohodu i když nejsem zrovna v souladu s přírodou.Miluji syntetické materiály a značkové věci.Bez nich nevycházím z domů.Prostě jsem typický snob. :D[/quote] jojo, typický snob…věci jako přeběh Nízkých Tater a tak se tě netýkají, jen značkové věci a jogging :D

Motto: ...kam jsem šel,tam jsem utíkal
Nalezené položky: 42 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.