Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Sporttestery a deníky » Sporttester Suunto t1, t3 X Polar

Sporttester Suunto t1, t3 X Polar

Nalezené položky: 8 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Jari žena 18.08.2007 13:44:13

Ahoj,

vim, ze uz se to tu nekolikrat resilo, ale mam v planu si ted poridit svuj první sporttester, a tak bych se s Vami rada poradila, popripade ziskala nejake další info o tom, jaky by byl nejlepsi a nejvhodnejsi:) A samozrejme aby byl za nejakou prijatelnou cenu:-) Rada bych ho vyuzila při behu, jizde na kole, aerobiku, ve fitku…a mozna i při plavani. Premyslela jsem o Suunto t1 (ale bojim se, abych se nerusila s jinymi sporttestery), t3 nebo o nejakem Polaru… Budu vdecna za kazdou radu a pripominku, pze bych opravdu nerada koupila zajice v pytli:-)

Moc diky, Jarca

avatar

Bratislava

Celkem 1066 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:36 (2007)
půlmaraton: 1:36:30 (2008)
maraton: 3:15:35 (2008)

Oh Dae-su muž 19.08.2007 19:17:54

Ahoj, ja mam T1. Som spokojny, tu v Ba stretnem bezca velmi malo, asi preto ze beham o 7 rano :). Neviem ako to je u ostatnym modelov ale pri T1 sice je aj pas aj hodinky vodotesne ale signal sa vodou neprenasa, takze sa neda pri plavani pouzit.

avatar

Jari žena 21.08.2007 10:05:43

Jj, diky za odpoved:-) Jeste bych se chtela zeptat, jestli nekdo nevite, na jakou vzdalenost muze dojit k ruseni signalu u sporttesteru? Cetla jsem, ze jde o tesnou blizkost, ale kolik to tak je, hmm?:) Cekala bych tak ± do 3 metru, ale to jsou jen me domnenky… Diky moc za kazdou dali radu!

avatar

Praha 8

Celkem 1606 km
Minulý měsíc 0 km

romikv muž 21.08.2007 12:23:14

Kódovaný nebo kódovaný s nekódovaným se mezi sebou navzájem nerušejí, nekódovaný se můžou rušit i cca do 5 m či si načíst cizí hodnoty (crosstalk) bez ohledu na výrobce. Odchylky pod dráty vysokého napětí jsme dosud nezažil. T3 se s f305 nikdy nerušila, stejně tak kombinace f305 s polarem či párkrát f305 s onyx pro nebo fitwatch, jen jsem zažil, že jednou se mi rušil kódovaný onyx pro s fitwatch , ale spíš ve formě náběhu, kdy se snažil si načíst pás (po vypnutí sportesteru při přestávce na běžkách na boudě) a vedle měl táta nekódovaný fitwatch. Jemu nastartoval ale okamžitě, u mě jsem musel odejít od stolu ale pak už se nerušily. R.

Motto: Když něco jde, tak do toho jdi. Naplno.
avatar

Celkem 2146 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 2:15:05 (2008)

bazaji muž 26.01.2008 10:33:55

Ahoj suunta se neruší ani mezi sebou ani s jinými přístroji ani ve fitku na pásu. Důležité je spárovaní při počátečním nastavení pak s tím problém být nemůže.

avatar

Filomena žena 31.03.2008 17:16:56

Ahoj taky sem se rozhodla pro Suunta T1…líbí se mi :-))…maj slušný funkce…a pokud sem to dobře pochopila tak letošní model je i digi. kodovaný? Jo a chtěla sem se zeptat zda je tento model vodotěsný,nějak sem to nikde nevyčetla. Moc díky za odpověď.

avatar

KDouba muž 29.05.2008 11:34:32

Ahoj , dostal jsem sunnto t1, ale bohuzel k nemu nemam cesky navod. Muzete poradit kde stahnout eventuelne zaslat na mail nebo postou kopii naklady hradim. Diky moc KAREL

avatar

Radslavice

Celkem 94 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:45:44 (2009)
maraton: 4:00:48 (2009)

trepka žena 02.06.2008 22:43:07

ahoj, taky jsme si pořídila Sunta t1 a jsem spokojená,mám už je rok a běh bez nich si už nedokážu představit. Tak ať si spokojená.

Nalezené položky: 8 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.