Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecké závody » MS v atletice Japonsko 2007

MS v atletice Japonsko 2007

Nalezené položky: 57 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 27.08.2007 08:11:44

[quote=Sef]http:­//sport.idnes­.cz/hrozivy-pad-prekazkare-ale-bez-vazneho-zraneni-flx-/atletika.asp?c=A070826_­123725_atleti­ka_ot

Viděl sem jen záznam tohoto pádu ve zprávách a vypadalo to fakt hrůzostrašně. Jak tak pročítám výčet jeho pádů na konci článku, divím se, že se dožil tak vysokého věku. Já bych asi nemohl běžet v balíku, kde se kolem vás míhají tretry s hřebama.[/quote] Weidlinger je na pady expert. Videl som ho aj na zopar cestnych pretekoch, kde ho rovnako vysoki a tazki (citaj mali a lahki) Kenski bezci posotili, potkli, ci vytlacili. Asi to bude suvisiet s jeho povahou a trosku aj nesikovnostou. Na steeple sa pada bezne, ale to co on predvadza pocas svojej kariery je unikatne. Skoda, lebo je to skvely bezec (8:11 na Europana je vynikajuce).

avatar

Celkem 8176 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:34 (2008)
půlmaraton: 1:27:42 (2007)
maraton: 3:23:51 (2007)

lastboyscout muž 27.08.2007 13:25:18

[quote=Mato]Asi je rozdiel sa bavit s niekym, koho hlavnou prioritou je prezit dalsi den, nebyt zastreleny, neumriet od smadu ci hladu, alebo aby zaopatril rodinu a zohnal im strechu nad hlavou. Takemu, verim, je jedno ako ich volas, lebo ma svoje podstatne dolezitejsie problemy. Neviem s kolkymi Africkymi bezcami si sa rozpraval a ako vnimaju ich pristup okolia v Europe. Vacsina z nich tu podstatnu cast roku ziju a ziju si na promery svojich krajanov kralovsky. Ver mi, ze sa im podobne (a casto aj drsnejsie) oznacenia nepacia a urazaju ich. Tu nejde o falosnu politicku korektnost, ale o obycajnu slusnost. Tito borci su tak dobri, ze pre sportoveho fanusika nemoze byt problem sa naucit ich mena. Az budem v Afrike a miestni sa sami budu oznacovat ako pises, tak ich vec. V Europe mame inu kulturu. (BTW- cernosi-afroamericania sa v USA medzi sebou casto oslovuju „Nigger“, ci „nigga“- skus Ty ako beloch ich takto oslovit a nedojdes za najblizsi roh…).[/quote] Já jsem mluvil o středoafričanech obecně. Afroameričany v Africe v podání Paroubka jsem zmínil jenom pod čarou jako humor. O situaci v USA samozřejmě vím i z vlastní zkušenosti (i když i tam je potřeba rozlišovat) – v protikladu k tomu kladu Kanadu, kde označení afroameričan nepoužívá téměř nikdo. Nepsal jsem pouze o běžcích, psal jsem obecně. Prakticky všichni lidé jiné národnosti a rasy,budu ale teď psát hlavně o černých afričanech, kteří se přestěhují do naší euro-americké kultury bývají časem infikováni virem – „už nejsme černoši,to co jsme byli doteď, teď jsme euroafričané, afroameričané…doplň sám“ Do té doby byli v Africe mezi sebou černochy, pro bílé byli černochy, pro asiaty co se po Africe roztahují čím dál víc byli také jenom černochy, přestěhování do Evropy nebo USA a politicky korektní vlna z nich najednou udělala někoho jiného. Můžeš namítnout M.L.Kinga – ale to se týkalo občanů USA černé pleti a jejich rodin žijících tam po desítkyaž stovky let.

Skutečně, označení „bubáci“ a podobně se většina středoafričanů pouze upřímně zasměje. Nikdy jsem nebyl svědkem, že by se nad tím v střední Africe někdo pozastavil nebo by ho to urazilo. My, bílí, jsme tam označováni podobně roztomile. A jestli máš pocit, že tam hovořím a dělám business s hladovými a žíznivými venkovany…

A i bílí v Africe, i černoši tam vědí, že v tom není rasismus. Rasismus z toho udělalo až posledních pár let a halda občanských multikulturních aktivistů až fanatiků co o Africe četli pouze v cestopise a rozhodli se, jim multikulti pomáhat.

Motto: The sky is blue, water is wet, women have secrets. Who gives a fuck? السماء زرقاء, ماء مبلّلة, نساء ي
avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 27.08.2007 13:43:48

To znamena, ze pre Teba zijuci Africania v EU (ci inde) su aj tak bubaci, ktori sice mozu mat vzdelanie a postavenie, ale vdaka „kulturnemu“ vplyvu noveho prostredia sa zapredali svojmu povodu a rase? Me thinks no… (ako by povedal vzdelany American) Reagoval som aj na ton prispevku Ironmana, ktory v esencii povedal- „jasne bolo vidiet, ze hlupi Africania (pej.) si pekne nabili drzku, lebo zas nepochopili, ako sa ma v teple behat a nikto im to ani nevysvetlil…zato mudri belosi to pochopili a to dokazuju aj vysledky…“ Ako som uz vyssie napisal- toto trdenie bolo chybne fakticky a aj hodne neslusne. Tot moj nazor.

avatar

Brno

Celkem 5681 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:36:10 (2009)
maraton: 3:28:59 (2007)

vl001 muž 27.08.2007 14:03:56

No bezva diskuze. I když možná pro jiný server. Souhlasím, že označení bubák není zrovna vrcholem zdvořilosti, ale dělat z toho rasismus je asi možné jen pod vlivem inflace tohoto pojmu díky našim skvělým novinárům.

Co se třeba vrátit k běhání? Rovnou na úrovni MS? :)

Btw. příspěvěk ironmana čtu tak, že afričani bez ohledu na podmínky zkusili každý běžet naplno na vítězství, protože pro ně jiný výsledek nemá cenu.

avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 27.08.2007 14:48:39

[quote=vl001]No bezva diskuze. I když možná pro jiný server. Souhlasím, že označení bubák není zrovna vrcholem zdvořilosti, ale dělat z toho rasismus je asi možné jen pod vlivem inflace tohoto pojmu díky našim skvělým novinárům.

Co se třeba vrátit k běhání? Rovnou na úrovni MS? :)

Btw. příspěvěk ironmana čtu tak, že afričani bez ohledu na podmínky zkusili každý běžet naplno na vítězství, protože pro ně jiný výsledek nemá cenu.[/quote] Odhliadnuc od sposobu vyjadrenia, ktory dopada na kazdeho inak a ocividne ho aj inak chape, to nebolo pravdive vyjadrenie. Prvy kilak sa bezal okolo 3:15, prva 5ka cez 3:20/km, prva polka vysokych 1:08– vsetko velmi mierne tempo pre bezcov s osobakmi okolo 2:08 az 2:07. Nikto nic nenapalil a kazdy jeden si bol vedomy tepla a vlhkosti. Inak prvu 5ku tahal Talian a neskor Portugalcania, potom sa vystriedali s Marocanmi- skoro vsetci zabalili. Kedze dobehlo iba 11 belochov, nezda sa mi, ze by im nejaka „sofistikovanost“ pomohla. Niekto skratka znasa vlhko lepsie , niekto horsie. S rasou a vzdelanostou to nema nic spolocne.

avatar

Brno/Havířov

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:27 (2010)
půlmaraton: 1:26:57 (2010)
maraton: 3:14:26 (2007)

forest muž 27.08.2007 15:18:11

No, potom co předvádějí Etiopani na finiši v posledním kole, mi zůstává rozum stát. Dibabaová poslední čtvrtku za 59,8 (měřil jsem to přibližně u televize) a K. Bekele za 55,9. 9600 metrů postupně zařazují rychlost, soupeři odpadávají jak hrušky, pak nasadí a ostatní vypadají v televizi jako by jen vyklusávali…

Motto: Vítěz by se v cíli neměl tak radovat, protože vlastně zvítězil nad slabšími.
avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 27.08.2007 15:21:37

A to este neboli jedny z najrychlejsich finisov v ich podani (Bekele za 52.9 na OH v Atenach, ci Dibabaova za 57.5 v Helsinkach). Musim si pozriet tu 10ku zo zaznamu, ale manzelka ma bleskovo informovala, ze Bekele mal namale a pri vbiehani do posl. kola uz mal stratu. Dobre, ze vyhral, je najlepsi.

avatar

Celkem 8176 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:34 (2008)
půlmaraton: 1:27:42 (2007)
maraton: 3:23:51 (2007)

lastboyscout muž 27.08.2007 15:26:01

[quote=Mato]To znamena, ze pre Teba zijuci Africania v EU (ci inde) su aj tak bubaci, ktori sice mozu mat vzdelanie a postavenie, ale vdaka „kulturnemu“ vplyvu noveho prostredia sa zapredali svojmu povodu a rase? Me thinks no… (ako by povedal vzdelany American) Reagoval som aj na ton prispevku Ironmana, ktory v esencii povedal- „jasne bolo vidiet, ze hlupi Africania (pej.) si pekne nabili drzku, lebo zas nepochopili, ako sa ma v teple behat a nikto im to ani nevysvetlil…zato mudri belosi to pochopili a to dokazuju aj vysledky…“ Ako som uz vyssie napisal- toto trdenie bolo chybne fakticky a aj hodne neslusne. Tot moj nazor.[/quote] Nepřekrucuj moje slova. Nenapsal jsem, že Afričané žijící v EU nebo USA jsou bubáci… Reagoval jsem na Tvojí větu – „Oznacenie Bubak v spojeni s Africkym bezcom ciernej pleti je rasisticke a nabuduce si ho mozes odpustit.“ Rasismus v tom vidí pouze někdo. Určitě ne všichni a určitě ne všichni ti kterých se to týká. bohužel i ti co v tom rasismus necítí jsou tlačeni k tomu, aby podobné pošťuchování odsoudili málem jako trestní čin. Napsal jsem, že v Africe to afričané tak nevnímají a to je pro mě podstatné. Asi bych jim podle tebe měl dát lekci, když na mě minule pokřikovali – v překladu „bělásek je zase tady“. Měl jsem jim vysvětlit, že nejsem bělásek, ale občanČR, EU, příslušník indoevropské rasy a byl bych za magora. Ale politicky korektního magora :)

To, že někdo označí afričana za bubáka neznamená, že se hluboce nesklání před jeho výkonem.

Ach jo…

Motto: The sky is blue, water is wet, women have secrets. Who gives a fuck? السماء زرقاء, ماء مبلّلة, نساء ي
avatar

Celkem 8176 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:34 (2008)
půlmaraton: 1:27:42 (2007)
maraton: 3:23:51 (2007)

lastboyscout muž 27.08.2007 15:29:27

[quote=Mato]A to este neboli jedny z najrychlejsich finisov v ich podani (Bekele za 52.9 na OH v Atenach, ci Dibabaova za 57.5 v Helsinkach). Musim si pozriet tu 10ku zo zaznamu, ale manzelka ma bleskovo informovala, ze Bekele mal namale a pri vbiehani do posl. kola uz mal stratu. Dobre, ze vyhral, je najlepsi.[/quote] Teď jsem na to dokoukal, ztrátu sice měl, ale nijak dramatickou a posledních 100m bylo plně v jeho režii. Famózní výkon

Motto: The sky is blue, water is wet, women have secrets. Who gives a fuck? السماء زرقاء, ماء مبلّلة, نساء ي
avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 27.08.2007 15:44:38

[quote=lastbo­yscout]To, že někdo označí afričana za bubáka neznamená, že se hluboce nesklání před jeho výkonem.

Ach jo…[/quote] Z jeho prispevku to nevyplyvalo, prave naopak. Poukazoval na ich nedostatok taktiky, zdraveho rozumu a citu pre odhad situacie- narozdiel od bielych bezcov. Ani v jednom nemal pravdu a bud ten maraton nepozeral cely, alebo to podstatne nechcel vidiet a mal oci iba pre Rothlina. V tomto kontexte sa mi oznacenie bubaci velmi nepacilo. Nepatrim k horlivym presadzovatelom PC, ale tento ton sa mi nepacil a upozornil som na to. Mozes mat iny nazor.

avatar

Celkem 66111 km
Minulý měsíc 200 km
10 km: 0:36:02 (2007)
půlmaraton: 1:20:04 (2009)
maraton: 2:57:46 (2012)

ironman muž 27.08.2007 17:10:21

to Mato: to co jsem napsal je presna reprodukce Stefkova komentare letosniho PIMu, kde komentoval jak vykozenili temer vsichni bubaci vepredu. Ono oznaceni bubak je vyhodne i v tom, ze pokud mas ve skupine 10 cernochu z 5 zemi tak to musis nejak sjednotit. Cernoch a nebo bubak nevidim v tom rozdil. Myslim, ze Mato hledas neco nekde kde to neni. Rozhodne nepatrim mezi rasisty. Nekdy by to mozna chtelo trochu nadhledu.

Motto: Never give up!!!
avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 27.08.2007 20:32:03

Vidim, ze tato debata nic plodneho uz neprinesie.

  1. bavili sme sa o Osake, nie o PIMe (ten bol pouzity, len ako referencia k pocasiu a k vykonu Fasingbauera)
  2. co povedal Robo je jeho vec, pochybujem vsak, ze v TV povedal bubaci. Jeho problem, ze nepozna vyrazy Africania, bezci ciernej pleti, kenania, atd…
  3. Tvoje zhodnotenie vykonu Africanov bolo nespravne- viz moje prispevky predtym- nemam co dodat
  4. Internet a pisane slovo dava vela priestoru k nespravnemu chapaniu myslienkovych pochodov- ocividne som Ta zle pochopil
  5. Stale si myslim, ze Tvoj prispevok bol hodne nespravodlivy a neslusny. Nemyslim si, ze si rasista- nepoznam Ta.

Dalej sa budem vyjadrovat len o Osake a ucastnikoch, nicim novym uz k tejto teme neprispejem.

avatar

Brno/Havířov

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:27 (2010)
půlmaraton: 1:26:57 (2010)
maraton: 3:14:26 (2007)

forest muž 28.08.2007 14:07:51

Steeple. Plná bedna Keňanů a tak jsem doufal, že se tam mezi ně vetře Švéd. Počkám si na nějaké bližší info – evidentně tam někdo hodil na vodním zase tygra…

Motto: Vítěz by se v cíli neměl tak radovat, protože vlastně zvítězil nad slabšími.
avatar

Celkem 8176 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:34 (2008)
půlmaraton: 1:27:42 (2007)
maraton: 3:23:51 (2007)

lastboyscout muž 28.08.2007 16:42:31

[quote=forest]Ste­eple. Plná bedna Keňanů a tak jsem doufal, že se tam mezi ně vetře Švéd. Počkám si na nějaké bližší info – evidentně tam někdo hodil na vodním zase tygra…[/quote] Ať to odlehčím od běhů – dálka žen -plná bedna rusek :)

Gratulace Baďurové , stříbro je úžasné…taky se vklínila mezi rusky :)

Motto: The sky is blue, water is wet, women have secrets. Who gives a fuck? السماء زرقاء, ماء مبلّلة, نساء ي
avatar

Lomnice nad Popelkou

Celkem 14657 km
Minulý měsíc 0 km

Dooma muž 03.09.2007 13:15:24

Mato: Chci se Tě jen zeptat, co víš o dopingovém programu Rashida Ramziho??? Jen mě překvapil Tvůj názor vyjádřený v jednom z Tvých příspěvků…! Pokud máš nějaké bližší informace o tom, jak Ramzi dopuje, rád si je poslechnu. Jinak si myslím, že Ramzi běžel výborně, jenom malá taktická chybička ho připravila o možnost porvat se s Lagatem o zlato, jelikož ve finiši byli podobně rychlí.

Dále kdybych měl hodnotit MS, tak mě zklamal hlavně Mottram a Tariku Bekele. Nelíbil se mi ani výkon Jurije Borzakovského, který mi přišel už v rozběhu stažený. Nedovedl to uvolnit. Líbil se mi mladý keňan Asbel Kiprop, který to může daleko dotáhnout. Je uvolněný, velký, má dlouhé nohy. Uvidíme, co z něj vyroste. Dále se mi líbil výkon španěla Jesúse Espani na pětce. Sedmé místo je pěkné. Dobrý výsledek i bílý američan na pětce, který zůstal asi 3 setiny od bronzu.

Technicky se mi vůbec nelíbili Elvan Abeyllegesse nebo jak se píše a Zersenay TAdesse. Oba v tom zvláštně šlapou. Ve srovnání s Dibabaovou a Defarovou opravdu turkyně nemá šanci.

Překvapuje mě stále Mutolaová, která se drží již hrozně moc let ve špičce. Je to až neuvěřitelný, že dokázala takhle útočit na medaili. Kamarád, co trénoval ve Svatém Mořici letos říkal, že trénovala opravdu hustě:-).

Co se týče Alana Webba, tušil jsem, že medaili neudělá, potom, co se to rozběhlo pomalu. Kdyby do finále prošel Mehdi Baala, tak by byli dva tempaři a možná by to spíše roztáhli…ale těžko říct…taklhle neměl šanci.

Motto: V každém závodě přijde chvíle, kdy se závodník setká se skutečným soupeřem a překvapeně zjistí, že je to on sám. http://www.atletika-behy.cz
avatar

Celkem 66111 km
Minulý měsíc 200 km
10 km: 0:36:02 (2007)
půlmaraton: 1:20:04 (2009)
maraton: 2:57:46 (2012)

ironman muž 03.09.2007 13:27:34

Podle mne sel Webb s formou uz dolu, vyletela mu moc brzo, uz v cervnu behal skvele a ta spickova forma se neda udrzet vecne.

Motto: Never give up!!!
avatar

Lomnice nad Popelkou

Celkem 14657 km
Minulý měsíc 0 km

Dooma muž 03.09.2007 13:50:08

[quote=ironman]Po­dle mne sel Webb s formou uz dolu, vyletela mu moc brzo, uz v cervnu behal skvele a ta spickova forma se neda udrzet vecne.[/quote] To je dost možný…:-)…forma opravdu mohla odejít…

Motto: V každém závodě přijde chvíle, kdy se závodník setká se skutečným soupeřem a překvapeně zjistí, že je to on sám. http://www.atletika-behy.cz
avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 03.09.2007 14:08:27

Dooma, keby som mal nejake overitelne info o Ramziho zobacom protokole, uz davno som to poslal na WADA. Ten chlap mi je tak nesympaticky, ze doslova fandim, aby ho chytili. Este pred Osakou sa on aj jeho trener vyjadrovali, ze je fit iba na 75%- to by som si prelozil, ze museli byt extra opatrni a pre istotu sa tento rok nikde neukazal, aby nahodou nenacural nieco, co nemal. Som rad, ze mu Lagat ukazal chrbat. Pozri si na stranke iaaf vykonnostny progres Ramziho a pochopis, ze ten chlap nie je cisty- ani s prizmurenim oboch oci. Webb si prespekuloval svoju medailu- formu na nu mal, taktiku vsak mal znova ako skolak. V 24 rokoch by sa uz mal naucit, ako behat finale sampionatov. Keby vedel ako prebehne 5ka, tak tam by mal medailu skoro istu. Ten 4. amik na 5ke bol Matt Tegenkamp s osobakom 13:04 a tento rok dal 3:34 na 15ke a 8:07 na 2mile- ziaden outsider. Mottram zas ukazal, ze ma silnejsie reci ako nohy- tak mu treba. Celkovo bola 5ka velkym sklamanim- poklusavali si za 3min/km a cakali, ze utahaju Lagata- tato taktika sa vzdy ukazala proti miliarom ako chybna. Tadesse je typickym maratoncom- ibaze ich este nebeha. Preto ten styl behu. Bolo mi ho luto na 10ke- daleko najkvalitnejsi vykon na vsetkych vytrvaleckych tratiach bol dosiahnuty jedine vdaka jeho znicujucemu tempu. Bohuzial znicujucemu aj pre neho.

avatar

Lomnice nad Popelkou

Celkem 14657 km
Minulý měsíc 0 km

Dooma muž 03.09.2007 14:30:05

Nevím, jak poznáš podle výkonnostního růstu, že je někdo nadopovaný. Možná, že jsi až příliš zaslepený tím, že Ti je tak nesympatický. Nemyslím si, že by zlepšení z 3:39 na 3:30 mělo hned znamenat doping. V televizi při přenosech MS v Helsinkách říkali tuším komentátoři, že Rashid měl velké zdravotní problémy v Maroku. Tam mu už nedávali moc šanci…víš jak to chodí…si zraněný…máme 10 dalších zdravých na podobné úrovni…tak mu nabídl Bahrajn spolupráci..vzal to a dostal se nahoru. Jdu o to, že ten rok 2003 (3:39) nemusel být vůbec zdravý a chytnout správný závdo atd. to bych musel vědět víc, abych mohl uvažovat jestli je nadopovanej. Sám mám nyní zdravotní problémy, které mi nedovolí nyní absolvovat pořádné závody a letos sem běžel 1500 za 3:57 stejně jako loni. Jenže loni to bylo v ideálním závodě. Letos to bylo na finiš vypuštěno a stejný čas. Vím, že mám na to běžet tak 3:52–53 ale prostě to letos nezaběhnu..no a za rok chci jít 3:47–49. Taky by to mohlo vypadat, jak se hrozně zlepším, ve skutečnosti, to je ale pozvolný nárůst. Čísla jsou někdy značně nepřesná. To chci naznačit. Já jsem fandil Ramzimu, jelikož se mi líbí jeho taktické dovednosti. Před dvěma lety půlku vyhrál přesto, že na startu byli minimálně 2 lepší borci. Jenže on takticky vyhrál, i když tam měl dost velkou kliku. Letos se pokoušel podobně, ale tentokrát ta klika tam nebyla. To mě teda víc nesympatický je Kenenisa Bekele nebo Jurij Borzakovskij. Ale to sem již nepatří:-)

Motto: V každém závodě přijde chvíle, kdy se závodník setká se skutečným soupeřem a překvapeně zjistí, že je to on sám. http://www.atletika-behy.cz
avatar

Lomnice nad Popelkou

Celkem 14657 km
Minulý měsíc 0 km

Dooma muž 03.09.2007 14:33:18

[quote=Mato]Este pred Osakou sa on aj jeho trener vyjadrovali, ze je fit iba na 75%- to by som si prelozil, ze museli byt extra opatrni a pre istotu sa tento rok nikde neukazal, aby nahodou nenacural nieco, co nemal.[/quote] Nevím, jestli jsi někdy měl zdravotní problémy, které by Ti znemožnili trénovat naplno. Ale není to vůbec přijemný. Nevím jestli by se Ti líbilo, když bys měl problémy a ostatní prohlašovali, že nezávodí, aby náhodou nenačůral!!!! Pokud na tom nebyl dobře, tak proč by závodil…limit měl a aby zametal na 8. místě, to pro čověka, který chce vyhrávat není příliš velká motivace…být v jeho kůži udělal bych to stejně. Trénoval bych a vylezl bych až v Ósace!!

Motto: V každém závodě přijde chvíle, kdy se závodník setká se skutečným soupeřem a překvapeně zjistí, že je to on sám. http://www.atletika-behy.cz
avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 03.09.2007 14:42:10

Je rozdiel sa zlepsit o 9 sekund, ked behas 3:57 a je rozdiel sa zlepsit z 3:39 na 3:30. Sam o sebe by cas o nicom nevypovedal, ale ak si dobre pamatas rok 2005 a jeho ABSOLUTNU dominanciu na 1500ke v Helsinkach (pozri si jeho dobehy v 8. drahe a co pritom vyvadzal) a jeho velmi zmeneny vzhlad oproti roku 2003 (to snad ani nie je ten isty muz), tak to uz dava silny podnet na podozrenie. Pozri si aj jeho totalny unik formy iba 2 tyzdne po MS v 2005 a da Ti to tiez nejake spojenie. Minuly rok tiez nebehal prilis dobre, tento rok vobec- zrazu pride na MS a skoro ich vyhra. Pred nedavnom zacali rozbalovat velmi prepletenu siet dopingovych skandalov v Maroku, v ktorej je zapleteny snad kazdy bezec, ktory za poslednych 15 rokov behal v Maroku. Uvidime, na koho sa zacne ukazovat najskor. Momentalne diskli zopar no-names a pohrozili trenerom a manazerom Skahovi a Lahlafimu (byvali skveli bezci)… Kdeze to Ramzi po vacsinu roku trenuje a s kym? Jedno viem urcite- nie v Bahrajne na pusti v 50 stupnovych teplotach.

avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 03.09.2007 14:54:23

Dooma povedal: Pokud na tom nebyl dobře, tak proč by závodil…limit měl a aby zametal na 8. místě, to pro čověka, který chce vyhrávat není příliš velká motivace… A behom tyzdna od tohto vyhlasenia sa dostal do takej formy, ze nebyt drobnej chyby, tak ma dalsi titul. No uuuurcite. Forma sa neziskava za desat dni (teda pokial Ti nepomoze chemia, ale aj tam treba mat namakane), ani za mesiac. Ramzi bol v dlhodobom programe pre strednotratiarov v Maroku, trenoval na najvyssej urovni od svojich 13. rokov a behom jednej sezony sa po zmene obcianstva zlepsil z priemeru na absolutnu spicku, ktora nema konkurenciu- teda aspon po dobu MS. To je velmi podozrive.

avatar

Lomnice nad Popelkou

Celkem 14657 km
Minulý měsíc 0 km

Dooma muž 03.09.2007 15:19:19

Tak to už jsme se ale dostali k tomu, že jsou vlastně nasypaní všichni. Jak El Guerrouj, tak Ramzi (mimochodem už obvinili Adila Kaouche) a kdo ví, co sypou do těch keňanů. Možná proto jsou české běhy na tom tak blbě, jsme asi moc poctiví!!!:-(

Motto: V každém závodě přijde chvíle, kdy se závodník setká se skutečným soupeřem a překvapeně zjistí, že je to on sám. http://www.atletika-behy.cz
avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 03.09.2007 15:32:36

Bohvie, cas ukaze a mozno ani ten nie. A o cistote ceskeho ci slovenskeho sportu by som nemal moc velke iluzie… Skor tu ide o to, ze odliv talentov je v prospech inych disciplin/spor­tovych odvetvi.

avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 29.04.2009 20:27:57

Dooma,ak sem este chodis… Nechcem sa hrat na Sybilu, ale nevravel som Ti? Ramzi je KONECNE CHYTENY… a vrati aj zlato z OH. Skoda, ze nemoze aj z MS… Tu je link: http://www.reuters.com/…S5FJ20090429

avatar

Celkem 66111 km
Minulý měsíc 200 km
10 km: 0:36:02 (2007)
půlmaraton: 1:20:04 (2009)
maraton: 2:57:46 (2012)

ironman muž 29.04.2009 20:39:44

No jo Mato, ale ty to rikas pomalu o kazdym kdo trochu neco zabehne, takze ono se pak trefit neni takovy problem :)

Motto: Never give up!!!
avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 29.04.2009 20:43:15

Hmm, nie o kazdom, ale koho som oznacil,toho zatial vzdy chytili, alebo stihol skoncit karieru. Tu som o Ramzim otvorene pisal a za tym som si aj stal.Ocividne sa to ajpotvrdilo. CERA nebolo to jedine, co bral.

Nalezené položky: 57 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.