Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Salomon » Salomon speedcross 3, originál?

Salomon speedcross 3, originál?

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

kachna007 žena 26.10.2014 14:47:07

Ahoj,mám možnost koupit tento model, s GTX za celkem dobrou cenu. Už nějakou dobu se koukám po botách a tyhle mi padly do oka, jsou přes známou, ovšem důvěrně ji neznám. Myslíte si, že by mohly být originál? Trochu mě zarazilo, že v ověřených obchodech mají na jazyku nápis na jedné botě obráceně. Určitě si je chci zkusit osobně, bohužel jsem tyhle boty neměla nikdy v ruce, jsou nějaké věci, kterých si jde všimnout a rozeznat? Chápu, že zkušený běžec to pozná už podle pocitu, ale to já bohužel nejsem, doteď jsem běhala v salomonech turistických, ale chtěla bych něco vhodnějšího. Moc děkuji za každou radu :-)

avatar

Celkem 308 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:44:55 (2015)
půlmaraton: 1:45:50 (2016)

volda muž 16.11.2014 19:18:35

>> kachna007, 26. 10. 2014 14:47:07

Ahoj, takový jsem koupil levně na aukru s tím, že je to fake, od značkových k nerozeznání, ale nekup to… Mají hrozně měkkou podrážku, po měsíci se obrousil vzorek a po dalším pak praskla podrážka uplně, už je jak z papíru. Už bych je nechtěl. Orginal, jak jsem pak poměřoval má mnohem lepší podrážku, za jiný peníze…

avatar

rudla muž 16.11.2014 20:22:41

Potvrzuji slova voldy. Viděl jsem originál doručenou objednávku z Číny, kterou dělal jeden kolega pro asi 10 lidí hodně párů, různé barvy. Byl to všechno fake. Prví pohled dobrý, ale při bližším ohledání spoustu rozdílů a nedostatků. Kašli na to.

avatar

ivanka007 žena 18.11.2014 19:22:10

>> kachna007, 26. 10. 2014 14:47:07

Ahoj, já jsem narazila na zajímavou věc tady… http://sport.bazos.cz/…3-ZDARMA.php Podle vložky na Tvých fotkách, bych tedy řekla, že to originál nebude:-(( Iva

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.