Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Oblečení » Výběr bot a oblečení

Výběr bot a oblečení

Nalezené položky: 11 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Czechpilot muž 03.01.2015 22:21:26

Zdravím, už si delší dobu říkám, že začnu běhat, asi to tady asi už párkrat bylo, ale mohl by mi někdo poradit s výběrem bot spíše pro trailové běhání za rozumnou cenu (do 2tis.)?

Druhou otázkou je oblečení, napadlo mě, že bych si na začátek pořídil alespoň elasťáky na běhání, zase něco méně náročnějšího na začátek, nemáte nějaký tip? Je ještě něco, co bych si měl pořídit do začátku?

avatar

Prachatice

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:41:01 (2011)

wagi muž 12.02.2015 13:15:00

www.sport.cz/behani/odjinud/ Bosý muž v suknici kdyba ta suknice byla z nějakého jiného materiálu tak by to mohlo být dobrý.

avatar

Celkem 268,6 km
Minulý měsíc 0 km

Filda666 muž 13.02.2015 10:05:44

Zdravím, nevím jestli Ti moje rada (též od začátečníka) pomůže, ale já běhám v adidas gsg9 tr m. Mám je od Vánoc a uběhl jsem v nich cca 110km a zatím maximální spokojenost. A jelikož moje staré legíny již dosloužili, tak jsem od ježíška dostal nové NIKE DF ESSENTIAL TIGHT. Ještě by nemusely být špatné potítka (teda jestli se hodně potíš) a čepice (já to teda moc nepoužívám). A pro zjištění uběhnutých hodnot používám klasický MiCoach.

Motto: Sportem ku zdraví a čisté hlavě!
avatar

bergy muž 08.03.2015 20:40:14

zdravím, 1.lze v přírodě běhat se sálovými botami , připadně časem si koupim lepší na ven? 2. jake mate zkusenosti s behanim v termotriku a termoklahotech ? nebo je lepsi na beh normalni klasicke kratke tricko a sustaky? dekuji předem:)

bergy

avatar

Celkem 268,6 km
Minulý měsíc 0 km

Filda666 muž 09.03.2015 14:52:25

>> bergy, 08. 03. 2015 20:40:14

Zdravím, běhat lze se vším, ale rozhodně bych Vám na běh doporučil běžecké boty. Jestli si chcete odrovnat nohy a chcete aby Vás bolelo celé tělo, tak si vemte ty sálovky. Já běhám jen v termotriku i legínech, skvěle udrží teplotu těla a odvádí pot. Nedokážu si představit během v šustákách, byl by jste hned propocený a pak si myslím, že se Vám již běhat nebude chtít. Filip

Motto: Sportem ku zdraví a čisté hlavě!
avatar

Brno - Lesná

Celkem 680 km
Minulý měsíc 0 km

zbynek_tk muž 09.03.2015 17:29:19

Ono je to jako o slepici a vejci – co dřív? Začít běhat v čemkoli a pak si třeba za odměnu koupit dobré věci na běhání – nebo se motivovat tím, že si první koupím ty věci a pak běhat začnu? Oboje je možné, musíš se trochu znát. Já začal „v ničem“, až potom jsem si věci postupně kupoval. Jen boty mne vycvičily – říkal jsem si: až uběhnu 400 km, pak si zasloužím běhací boty. Ale po 150 km, kdy mi bylo jasné, že mě to baví, a se stupňující se bolestí kolen, jsem zainvestoval – a bolesti odešly po prvním běhu. Po 4 letech a spoustě naběhaných km si jdu koupit další boty (aktuální objemové již mají 1500 km za sebou a brzy doslouží) a vím, že boty jsou základ.

avatar

Niclaus muž 15.01.2016 16:06:26

Ahoj lidi, přišlo mi blbý zakládat nový vlákno vzhledem k tomu že podobných dotazů už tu muselo být mnoho, hledal jsem nějaké boty na běh a našel jsem krásný, dokonce jsou teď v akci za super cenu, jedná se o tyto boty . Máte někdo zkušenost s tímto obchodem nebo botami ? Doporučíte na běh ? Díky.

avatar

MS82 muž 15.01.2016 16:20:49

>> Niclaus, 15. 01. 2016 16:06:26

Ahoj, zalezi, jak budes opatrne zacinat. Dle meho nazoru jsou to spise boty pro bezce s dobrou technikou – nic ti neodpusti. Pokud bys zacinal behat hodne opatrne, tak by to mohl byt i prinos, ze by te k te dobre technice donutily, ale kdyz to trochu prezenes, myslim, ze se taky muzes lehce zranit.

avatar

Kvedlacka žena 07.02.2016 22:17:23

Ahoj, prosim vas, myslite si, ze tyto boty http://www.fashionstore.cz/…n-trail.html jsou na dobre na behani po polnich cestach? pripadne muzete doporucit nejake v podobne cenove hladine? Diky

avatar

Celkem 27228,99 km
Minulý měsíc 0 km

jm1 muž 07.02.2016 23:05:22

>> Kvedlacka, 07. 02. 2016 22:17:23

Pokazim Ti to ;-) .

Doma běháme v Pumach zásadně kupovanych ve slevě (50% je minimum) v UK (amazon atp. z důvodu bezproblémového doručování do ČR ), cena typicky pod 50 Euro, vydrž výrazně nad 2000 km

avatar

Marek41 muž 08.02.2016 09:59:53

Zdravím, dávám přednost běžeckým speciálkám, protože tam si můžete vybrat z nejvyšších modelů. Tuším teď Nike udělal celkem čistku v prodejcích a jejich nejvyšší řady běžecké obuvi můžou nabízet jenom cca 3 firmy v čr. Total-store, mujbeh a ještě jedna. Aktuálně čekám jestli ještě neslevní Nike Flyknit Racer, protože ty chci v nové sezóně otestovat. Viděl jsem to v zahraničí normálně v tom chodí i běhají:-)

Nalezené položky: 11 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.