Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Oblečení » Kraťasy s kapsami

Kraťasy s kapsami

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

10 km: 0:39:36 (2014)

drmitau muž 13.04.2015 12:48:01

Sháním kraťasy (ne elasťáky) na běhání v horách (závody typu Perun, L4L…). Osvědčilo se mi nebrat žádnou ledvinku a nést jen malou flaštičku v ruce. Z kopce je to OK, při vycházení dlouhých kopců bych chtěl ale lahvičku odložit do kapsy kraťasů, abych se mohl rukama opírat do stehen. Doteď jsem používal kraťasy s klasickými předními kapsami na ruce, kam se flaštička dobře vešla. Protože tam je flaška jen při chůzi do kopce, nevadí, že při běhu by se flaška nepohodlně „kývala“. Bohužel u běžeckých kraťasů přední kapsy moc časté nejsou. Máte někdo typ na běžecké kraťasy s kapsou, kam by se vešla 250ml měkká flaška (v nejhorším případě i jen 150ml)? Zatím mě zaujaly nejvíce Ronhill Trail Cargo Short, ale bohužel v Praze nejdou nikde vyzkoušet a kupovat je bez vyzkoušení se mi úplně nechce. Doufám, že do jejich předních kapes by se 250ml flaška vejít mohla, ale jistý si nejsem.

avatar

Žďár nad Sázavou nebo Brno

Celkem 2784 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:07 (2011)
půlmaraton: 1:28:33 (2007)
maraton: 3:48:37 (2007)

Luckyboy muž 13.04.2015 15:27:13

Trail Cargo Short od Ronhillu mám a jsou super. Vejde se mi do kapes pohodlně telefon, nebo peněženka, jednou jsem v nich při běhu měl i klobásu a větší kus sýra z obchodu v jedné kapse, a peněženku a klíče v druhé, protože jsem neměl batoh, a ani jsem o nich nevěděl. Kraťasy jsou totiž lehce elastické, a tak věci v kapsách neskáčou. A vyzkoušení – s Pavlem (http://www.babos-sports.cz/) se bude dát určitě domluvit, případně podle míry poradí, jaké číslo, nebo myslím jezdí i po nějakých akcích, čili na vyzkoušení může vzít…

Můžu ještě vyzkoušet proběhnout se s 250 ml flaškou, ale žádnou nemám, leda petku z obchodu, že bych zkusil :)

Motto: Pořádek je pro blbce, inteligent zvládá chaos. http://luckyboyonthetrail.blogspot.cz/
Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.