Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Boty obecně » Boty na silnic i do terénu

Boty na silnic i do terénu

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Lea66 muž 15.04.2015 09:24:35

Ahoj, bydlím uprostřed obce, takže potřebuju boty se kterými vyběhnu na silnic a dostanu se až do lesa. Zatím jsem běhala jen po silnici po rovině v adidaskách, ale už dosloužili a k narozeninám jsem dostala peníze ať si koupím nové. Co jsem tak koukala tak se mi libí http://www.newbalancestore.cz/…ance-W790BP4 nebo třeba i http://www.newbalancestore.cz/…nce-WT610BP3 . Abych pravdu řekla jde mi taky o vzhled, ale zase chci mít jistotu že se nerozpadnou, nebo si někde nevyvrknu kotník.

avatar

Sloviensko

rudo muž 07.05.2015 12:09:55

ked na fore ludia co nemaju profil, nemaju zaodne prispevky a nik ich nepozna a hned po regoistarcii davaju nevinne otazky na material a dobre rady na obchody

tak je to velmi priehladny reklamny trik

kazdy tyzden sa takto reklamuje volaco vzdy pod inymi menami

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

10 km: 0:39:36 (2014)

drmitau muž 07.05.2015 20:05:09

Rudo, proč rušíš toto slibné téma? Mohlo to tu sloužit jako správná lapačka všech spamů s odkazami na e-shopy. Takové správně univerzální téma, s ktreým by byli všichni spokojení a nelezli by pak do jiných témat :-)

avatar

Sloviensko

rudo muž 07.05.2015 20:37:52

>> drmitau, 07. 05. 2015 20:05:09

;-)

hmm tento tyzdne nalioezli do vsetkych tem so zraneniami a predavali zazracny liecivy krem na vsetko

raz natres a vyliecis achilovku koleno slepe crevo tehotesntvo

akurat je na nom varovanie ze krem nenosit na cintorin lebo pri neopatrniom zachadzani sa zacnu hroby otvarat a ozivnu

Motto: you can't stop, what is coming !
Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.