Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Oblečení » Jak se starat o bezeckou bundu?

Jak se starat o bezeckou bundu?

Nalezené položky: 6 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

vcelka žena 29.09.2007 16:25:30

Pred mesicem jsem si koupila bezeckou bundu od Craftu. V obchode mi zarucili, ze neprofoukne, ze se v ni nebudu potit a krome stani pod okapem, nebo velkeho lijaku, zvladne i beh v desti a taky ze bych v ni mela zvladnout celou zimu. Tak jsem ji nadsene brala, ale nedostala jsem k ni zadny „navod na pouzivani“, takze ted nevim co mam delat: bundu mam mesic. Pri prvnim pouzivanim si jasne vzpominam, jak se po ni pri desti kapicky vody kutalely pryc a ja zustala sucha. Ted se vsechna voda vsakne a ja jsem promocenejsi nez kdyz jsem behala bez bezecke bundy. Jelikoz na ni nemam nejaky ten navod, tak netusim, jak se k ni chovat. Mam si koupit nejaky ten sprej, aby se jeji vlastnosti vratily? Kamarad me strasi, ze by se to vubec nemelo po mesici stat, ze ji mam jit reklamovat. Dekuji za rady.

avatar

Otrokovice

Celkem 2214 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:39:46 (2007)
půlmaraton: 1:27:09 (2007)
maraton: 4:09:42 (2006)

Sef muž 29.09.2007 18:20:22

Podle mě ti nemohli zaručit, že se v ní nespotíš ;) Tyto technické materiály ti akorát zaručí rychlý odvod potu od těla. Já mám dvě bundy. Letní peru cca 1× za měsíc a zimní 1× za rok :) To je jediná údržba a nic víc doposud nebylo potřeba.

Motto: To finish first, first you have to finish.
avatar

Sedlčany, Praha 3 - Vinohrady

Celkem 8264 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:09 (2009)
půlmaraton: 1:26:09 (2008)

Oslík muž 29.09.2007 21:10:27

Zeptej se jich, i s impregnací by Ti měli poradit. Podle mě by se ale ta voda vsakovat neměla – tím spíš, jestli zpočátku nepromokala…

Motto: Už nemůžeš? Tak musíš!
avatar

Praha 9 - Prosek

Celkem 262 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 1:09:17 (2007)

Běhouš muž 18.10.2007 20:33:16

A co jsi s tou bundou dělala? Jenom běhala, nebo už si ji prala nebo nějak chemicky čistila?

Nejsem odborník, ale protože ti moc reakcí nepřišlo, tak napíšu i to co jsem jen slyšel od jiných, nemám s tím žádnou osobní zkušenost: Impregnace se prý zlikviduje vypráním s aviváží. Zákaz používání aviváže máš určitě na cedulce na tvé bundě. Navíc některé agresivní prací prášky obsahují i další látky, které mohou impregnaci zničit – chce to používat kvalitní a šetrný prášek.

avatar

vcelka žena 20.10.2007 07:44:39

kazdopadne diky za reakce.

bundu jsem neprala. dat na ni avivaz by me ani nepapadlo :-). ale sla jsem ji ukazat prodejci. ten mi dal (spis prodal – 55Kc) nejaky blazinec, v cem ji mam vyprat a kdyby to nepomohlo, mam ji prinest k reklamaci… tak uvidim. :-)

avatar

Praha 5 - Barrandov

Celkem 51539,4 km
Minulý měsíc 119 km
půlmaraton: 1:26:06 (2007)
maraton: 2:58:14 (2008)

Rosťa muž 23.10.2007 23:01:09

vcelko, jak se ten blázinec jmenoval, prosím?

Nalezené položky: 6 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.