Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Oblečení » Rukavice...a houbicky

Rukavice...a houbicky

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Celkem 86 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:54:58 (2007)

Radek J. muž 04.10.2007 13:43:30

Zdravim zkusene bezce! A mam dva dotazy:

  1. Onehda jsem videl na maratonu bezet par borcu na lehko v trenkach, tilku, ale na rukou meli rukavice. Bylo asi 13 nad nulou, zadny velky vedro. Neni to trosku divna kombinace? Resp. proc to lidi delaj?
  2. Na jinem zavode zase byli k videni zavodnici s houbickama v rukou, mackali je jak divi. Na co je to dobry?

Bezel jsem zatim nejdelsi trasu pul-maraton, ale nikdy mi neprislo, ze bych postradal jak rukavice(za tepla), tak houbicku…uchazi mi neco? Predem dikes za odpoved!

avatar

Liberec

Celkem 8099 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:55 (2013)
půlmaraton: 1:23:55 (2013)
maraton: 3:00:46 (2013)

Advid muž 04.10.2007 14:36:24

Houbičky jsou na osvěžování ve vedru. Také se dá dát částečně vyždímaná houbička za krk.

Rukavičky jsou zase dobré na otírání potu. Druhé použití jsem odposlouchal od jednoho veterána.

„Když mám rukavičky, lidi nekřičí: "Hele dědek a běží“, ale: „Hele, on má rukavičky.“

„Hele dědek běží.“ křičí až po tom, co je dostatečně daleko a to už je jedno. Tenkrát mě to docela pobavilo.

Motto: „Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.