Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » Bolest slachy na nohe

Bolest slachy na nohe

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

mato1932 muž 23.05.2015 19:47:20

Ahojte.Pred tyzdnom som si bol zabehat 32 km a neviem co sa stalo ale mam velke bolesti na nohe.Mam pocit ze to je slacha s ktorou je nieco v neporiadku.Pri­lozim obrazok aby ste mali predstavu kde sa to stalo http://www.vasenohy.cz/…ohy/nohy.jpg Tiahne sa to od ,,slachy dlheho bercoveho svalu ,, az po ,,slachy kratkeho bercoveho svalu,, Ist k lekarovy je momentalne nemozne pretoze som v GB a tu je nemozne sa dostat na vysetrenie.Mali ste neikto nejaky takyto problem ? POpripade co si myslite ze to moze byt ? Je to len pretazene alebo to moze byt aj natrhnuta slacha ? Skusal som si to masirovat ale zatial nepomaha. Pytajte sa kludne ak som nieco zabudol napisat a je to dolezite na urcenie toho co to asi moze byt. Dakujem za rady Martin

avatar

bbdot žena 24.05.2015 10:44:14

Ahoj, momentálně prodělávám to samý :-) Taky jsem to nejspíš přehnala s tréninkem a v důsledku toho ted nemůžu skoro ani chodit, přidaly se otoky a podobný „radosti“. Já s tím byla raději u lékaře, vystrašilo mě totiž, že může dojít k vnitřnímu zranění i z chronické únavy. Chápu ale, že v Británii je to s tím systémem složitější. Asi se to nedá takhle generalizovat, ale mně lékař řekl, že je šlacha namožená (mám to i oteklý), doporučil vhodnou (sportovní) obuv na běžné nošení, pokud možno klid a předepsal mi antirevmatika a mast proti otokům a zánětu (Mobilat, Veralgel-je to volně dostupné v lékárnách a v Anglii něco na podobný princip také jistě najdeš). Musím zaklepat, ale otok je znatelně lepší a bolest při chůzi ustává.. Jinak mi doktor mi doporučil dát si od běhání cca 14 dní klid.

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.