Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Oblečení » Kompresní návleky na RUCE

Kompresní návleky na RUCE

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Prague

10 km: 0:46:53 (2016)

aselle žena 25.05.2015 17:06:29

Ahoj, máte někdo zkušenosti s kompresními návleky na ruce? Mám problémy s otoky rukou, třeba při dnešním běhu jsem měla pocit, že mi prasknou ruce. Stává se mi to hlavně při teplém počasí. Můžou návleky pomoct? Nosíte jje někdo? :D Díky za radu :)

Motto: Nemůžeš-li létat, běž, nemůžeš-li běžet, jdi, nemůžeš-li ani jít, plaz se. Ale ať už děláš cokoli, musíš se neustále pohybovat kupředu.
avatar

xnovak muž 24.06.2015 23:09:26

>> aselle, 25. 05. 2015 17:06:29 ahoj, navleky nosim, ale jsou trochu volnejsi. Hlavni duvod je kvuli termoregulaci. V noci na ultra zahreji a pres den staci namocit a chladi. Coz by ti mozna mohlo pomoct. Pocit tlaku v rukou mivam sem tam take a je mozne mu predejit prave ochlazenim. Mozna ti jeste nekdo odpovi na regulerni kompresni navleky, ale vicemene se pouzivaji na oddaleni nastupu unavy- jinymi slovy pomahaji lepe regenerovat i pri aerobni aktivite- odplavovat laktat a odpadni latky

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.