Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Výživa » Běhání a bolest kolen

Běhání a bolest kolen

Nalezené položky: 6 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Miriam80 žena 07.08.2015 10:14:47

Ahoj všem! Běhám už přes rok a poslední měsíc mě po běhu bolí kolena. Běhám pravidelně 2 – 3× týdně přibližně 8 km. Máte prosím někdo zkušenost s nějakou účinnou výživou? Případně i mazáním? Díky moc za rady a názory.

avatar

KLaRaNoV žena 13.08.2015 11:37:44

Ahojky, mně se osvědčil Priessnitz kloubní. Doporučili mi ho v lékárně, protože obsahuje velké množství kolagenu. Výživu beru pravidelně a kolena mě méně bolí. Mazání mám od nich taky. Přináší mi okamžitou úlevu a voní krásně mentolově. ;-)

avatar

Bratislava

Brutto muž 13.08.2015 11:46:47

Ano, teraz som si spomenul – presne tak – Priesnitz. Treba aplikovat tieto zabaly, pomoze to takmer VZDY, mam to vyskusane na kolenach ale aj laktoch (tenisovy laket). Je to uplne jednoduche a takmer zadarmo. Staci namocit obycajny kapesnik do vody, vyzmykat, prilozit na klb, na to ide igelitovy/mikro­tenovy sacok a cele je to treba zabalit do frote uteraku a nechat to co najdlhsie (aplikoval som vzdy na noc). Paradna vec, ziadne gely ani masti sa tomu nevyrovnaju.

avatar

10 km: 0:53:39 (2015)
půlmaraton: 1:56:00 (2015)

gilwen77 žena 13.08.2015 12:09:12

Zvenčí Priesnitz, zevnitř kolagen např. tento

Kolagen dobrý poměr cena/výkon

avatar

Desert muž 13.08.2015 19:53:49

>> Miriam80, 07. 08. 2015 10:14:47

je to tím vedrem, před chvílí jsem na jiném vlákně psal o překyselení, to odrovnává metabolické procesy pro tvorbu kolagenu, resp. vazy nemají rady kyselé prostředí, te kromě trenování i strava,

avatar

VAKO muž 01.09.2015 12:42:40

Jsem vášnivý sportovec a nejvíc běhám. Má dcera mi koupila kloubní výživu od Priessnitze. Dobře působí na mé klouby. Kolena mě méně bolí. Můžu jen doporučit.8-)

Nalezené položky: 6 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.