Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Sporttestery a deníky » Suunto Ambit 3 RUN, SPORT, PEAK rozdíly

Suunto Ambit 3 RUN, SPORT, PEAK rozdíly

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Goddmetal muž 14.08.2015 16:28:09

Ahoj,

vlastním Suunto Ambit 3 RUN a napadlo mě se podívat, co je ve sport verzi navíc. Bohužel asi po 4 hodinách jsem na to nepřišel. Akorát sport jsou dražší, ale v čem jsou ještě jiné? Moje RUN používám i na jiné aktivity, protože si lze sporty navolit v movescount a i když jsem dělal srovnání aktivit dělané s Ambit sport a run, nepřišel jsem na žádnou hodnotu navíc.

Můžete mi to někdo vysvětlit? U Peak vím, že je tam větší baterka a ještě barometr, ale tady fakt netuším.

Moc díky.

avatar

xnovak muž 17.08.2015 21:39:58

A pokud do R verze dostanes plavani, ma to opravdu metriku plavani, jako sport verze nebo jen dobu trvani aktivity -tzn cte ti to i delku bazenu? A maji run ambity moznost multisportu?

avatar

DEE muž 18.08.2015 11:07:38

Run doesn’t have multisport, bike cadence, or any swim metrics (besides open water pace & distance and heart rate).

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.