Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Sporttestery a deníky » Multisport na triatlon

Multisport na triatlon

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Celkem 11,5 km
Minulý měsíc 0 km

Muli muž 18.08.2015 20:41:56

Zdravím všechny triatlety. Chci si pořídit nový sporttester určený pro triatlon. Trošku jsem projížděl diskuze a nabídky prodejců, ale radši si nechám poradit od uživatelů. Měl by zvládnout rychlé a jednoduché pžepínání mezi jednotlivými aktivitami (plavání, kolo, běh) i během závodu. Kvalitní GPS senzor nejlepé integrovaný a hrudní pás. Čidla na kolo apod nepotřebuji. Dobrá výdrž baterie. Při plavání GPS a tep nepotřebuji, stačí mi čas (ač funkčnost GPS uvítám). Výhodou nastavení několika zón, intervalových tréninků, alarm na pitný a nutriční režim, vyhodnocování a export do PC samozřejmostí. Pokukuji po polaru M400HR, tomotom multisport, timex t5k575 nebo suunto ambit 2, ale klidně nabídněte i jiný k porovnání. Cenu si představuji kolem 6tisíc.

avatar

Celkem 11,5 km
Minulý měsíc 0 km

Muli muž 21.08.2015 08:12:24

Tak jelikož jsem omezen cenou, tak na garminy 910×t nebo 920×t, či Polar v800 můžu zapomenout. Z těch výše uvedených se mi nejvíce líbil Timex. Suunto jsem vyhodil nejdřív kvůli špatné recenzi. Nakonec jsem se rozhodoval mezi polarem a Tomtom. Včera jsem objednal Tomtom multi-sport, takže se těším až vyzkouším. Pokud ho někdo používá, napište jak jste spokojeni?

avatar

bjerndi muž 21.08.2015 08:54:11

>> Muli, 21. 08. 2015 08:12:24

to by mě zajímalo jaká recenze špatně hodnotí ambity2 ? mám je a skvělý hodinky

avatar

Celkem 11,5 km
Minulý měsíc 0 km

Muli muž 21.08.2015 20:58:50

Prý špatná výdrž baterie a nejdou nastavit intervaly. Osobně nemám zkušenosti a ani nikoho neznám kdo by Suunto Ambit měl. Bratranec má sice nějakej Suunto ale nemá zkušenost s jiným aby porovnal a hlavně je dostal a na běh mu stačí. Prostě jsem porovnal funkce a nakonec se rozhodl pro Tomtom. A za druhé, Suunto se mi vzhledově líbil nejméně :-)

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.