Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » Bolest kolem kotníku na vnitřní straně

Bolest kolem kotníku na vnitřní straně

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

sparcoo muž 04.10.2015 14:38:48

Šel jsem pochod 50km, tak v polovině mě začalo táhnout nad kotníkem (jak se ohýbá chodidlo), přešlo to v bolest, večer a druhý den mi to kolem kotníku oteklo a s chodidlem jsem nemohl hýbat. Na chirurgii sem dostal dlahu a nohu odlehčoval, bezbolestně šlo chodit pouze přes špičku (na rentgenu nic zlomeného není).

Teď po měsíci je to kolem kotníku stále citlivé na dotek i na chlad a bolest je taková hluboká mírná, větší bolest je pouze, když nohu ohýbám do krajních pozic špičkou k sobě/od sebe. Pořád to je ale nad kotníkem při chůzi i běhu cítit a po běhu je to zase citlivější a trochu zapálené ale přes noc se to uklidní. Pomáhá mi váhu přenášet spíš víc na tu vnější část kotníku a nohu držet více v teplu.

Nevíte čím si ještě více pomoci? Co třeba ortéza? Nebo myslíte, že to vyřeší jenom čas?

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.