Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecký trénink » Ranní běh

Ranní běh

Nalezené položky: 64 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | Další Poslední
avatar

keramik muž 26.06.2006 08:09:11

Běhat po ránu je pěkné,ale když dělám od 5,30 tak to moc nejde.Musí mě stačit chůze do práce.Mám to 2,5 km,které chodím zásadně pěšky.

avatar

Praha

Celkem 52442,8 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:43:42 (2006)
půlmaraton: 1:36:28 (2006)
maraton: 3:39:37 (2006)

Štefan muž 26.06.2006 09:42:54

[quote=pavla]Jsem začátečník, ale už jsem přišla na spoustu výhod ranního běhu proti večernímu: Když jím ráno začnu, nemůže mi na něj „nezbýt čas“. Dobrá nálada po celý den zaručena. Ráno je příroda nějaká čistší a vzduch taky. A hlavně, ráno v blízkém lesíku potkávám na rozdíl od večera pouze neuvázané hafany, zatímco večer se k této nepříjemnosti přidávají ještě davy ocumlávajících se puberťáků. Takže i přes ranní ztuhlost hlasuju pro ránko.[/quote] Já se přiznám, že jsem zásadně jenom pro běh po 10 h ranní, i když vstávam kolem páté. Ale pokud se budu chtít dostat nad 100 km týdně asi mi nezbyde nic jiného, než dva dny do týdne běhat ráno i odpoledne.

Motto: Dnešní den s úsměvem. When troubles attack you, just smile them away.
avatar

Bělá pod Bezdězem

Celkem 3203 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:21 (2007)
půlmaraton: 1:29:42 (2007)
maraton: 3:17:11 (2007)

Cabalero muž 26.06.2006 09:55:55

[quote=Štefan][qu­ote=pavla]Jsem začátečník, ale už jsem přišla na spoustu výhod ranního běhu proti večernímu: Když jím ráno začnu, nemůže mi na něj „nezbýt čas“. Dobrá nálada po celý den zaručena. Ráno je příroda nějaká čistší a vzduch taky. A hlavně, ráno v blízkém lesíku potkávám na rozdíl od večera pouze neuvázané hafany, zatímco večer se k této nepříjemnosti přidávají ještě davy ocumlávajících se puberťáků. Takže i přes ranní ztuhlost hlasuju pro ránko.[/quote] Já se přiznám, že jsem zásadně jenom pro běh po 10 h ranní, i když vstávam kolem páté. Ale pokud se budu chtít dostat nad 100 km týdně asi mi nezbyde nic jiného, než dva dny do týdne běhat ráno i odpoledne.[/qu­ote] ahoj,taky jsem pro ranní běh,cítím se pak celý den lépe a hlavně psychicky výborně což do práce potřebuji… běhám podle toho jakou mám směnu,když je odpolední tak odvedu dcerku do školky a pak jdu běhat a ted i plavat. Jenže jak mám noční tak to je síla jít běhat ráno,raději si přivstanu dříve pak jdu běhat. Jinak jak píše Štefan tak abych se dostal nad 100km týdně tak musím běhat dvoufázově,což dělám o víkendu nebo při volnu. Dávám bod rannímu běhání. ahoj

Motto: SPORTU ZDAR-NAZDAR
avatar

keramik muž 26.06.2006 10:26:33

Když mám odpolední tak také běhám když odvedu holku do školky,tj. tak okolo 9h.Ale to už se nedá považovat za ranní běh,ale dopolední.

Nalezené položky: 64 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.