Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » Bolest nártu pod kotníkem z vnější strany

Bolest nártu pod kotníkem z vnější strany

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Lus žena 17.04.2016 17:47:41

Ahoj, chtěla bych poprosit o radu, protože mám už týden problém s chodidlem a nártem. Jsem zvyklá běhat různé vzdálenosti do 20km a na různém povrchu, týdně uběhnu cca 30 – 40 km. Protože se mi začaly dělat na chodidlech po delších bězích mozoly, usoudila jsem, že staré tenisky vyměním za nové, na doporučení Inov8 270. Hned jsem si v nich dala cros-půlmaraton a pak pár kratších běhů. Boty mě příjemně překvapily, sice ze začátku tuhly lýtka, asi jak jsou boty tvrdší, ale do minulého týdne ok. Při posledním běhu jsem začala cítit stupňující bolest na vnější hraně chodidla. Po zbytek dne jsem na nohu nemohla skoro došlápnout, navíc se bolest šířila až pod patu. Další den to bylo to samé, takže jsem se objednala na fyzioterapii. Tam mi nohu tejpli, řekli, že zlomené ani zánět šlachy to nebude, a že to klidně můžu začít pomalu zatěžovat. Koncem týdne jsem zkusila dva kratší běhy, cca 8 km. První běh mě překvapil, protože noha skoro nebolela. Dala jsem den pauzu a následující den jsem vyběhla znovu, stejnou vzdálenost. Noha začala bolet víc i po doběhu. Teď mám pocit, že je trochu nateklá. Co je divné, že bolest se přesunula z hrany chodila víc pod kotník a v určitém místě ostře bolí, když místo prohmatávám. Vůbec nevím, co s tím. Zkouším to ledovat, ale to zabere jen na chvíli. Bojim se, aby to nebyla únavová zlomenina. Nemáte někdo podobnou zkušenost a doporučení? Díky Lus

Motto: I cesta je cíl
avatar

ZuzanaDv žena 09.03.2018 06:36:04

>> Lus, 17. 04. 2016 17:47:41

Dobrý den , mám podobný problém , již jste přišla na řešení ?

Díky . Zuzana

avatar

10 km: 0:55:00 (2020)

Dav700 muž 24.10.2019 11:54:42

Taky bych rád věděl jak to dopadlo? Mám ten samý problém, ale na vnitřní straně pod kotníkem. Pichlavá bolest asi po 10km běhu. Do 10km to necítím. Má někdo zkušenost?

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.