Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Společné běžecké tréninky » Štrbské Pleso 9.-16.7. nebo 11.-16.7. Potrenování na horách

Štrbské Pleso 9.-16.7. nebo 11.-16.7. Potrenování na horách

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Hořovice

Celkem 2611 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:38 (2013)
půlmaraton: 1:27:15 (2011)
maraton: 3:30:59 (2011)

pítros muž 03.05.2016 19:10:05

Ahoj přátelé běžci a běžkyně, Mám chuť ve zmíněném termínu potrenovat ve fajn Tatranské lokalitě a rád bych tam uvítal i klidně zdejší společnost :) . Dá se zvolit mnoho tras, můžem střídat běh a turistiku, trasy např.: Do 30km- Š.Pleso-Koprovský štít-Tri Studničky-Š.Pleso. , dále např: 13km Š.Pleso-Bystrá lávka-Š.Pleso , samosebou bezva výšlap a třeba napůl výběh na Rysy 2499 mnm., a nebo vlakem z Š.Plesa popojet třeba až do Starého Smokovce a odtud vyrazit do dalších výzev :) . Osobně asi bych alespoň 4 noci využil např.toto ubytování: vila Kosodrevina celkem 23 euer za noc . Třeba někdo zná výhodnější ubytování.. Abyste případně věděli s kým byjste vyrazili, jsem 36 letý pohodář, který dělá vše proto, aby měl minimálně 24:01 hodin denně dobrou náladu ;-) , a takové maníky a maniačky bych kolem sebe moc rád uvítal. Na všem se můžeme domluvit, jsem nastaven kompromisům, jsem dobrodruh a i v něčem občas minimalista, nepotřebuju k životu komfort – ani nemam auto.. Hlavní jsou pro mě 2 zdravé nohy, trochu i ruce, ok i hlava je třeba : )). Sice si u běhu nebo u tůry nezpívám, ale vy klidně můžete, budu potleskávat do not :) . Jinak nikdo mi tedy nesmí povídat do toho co jím a piju – snažím se žít a jíst a pít co nejzdravěji z čehož pramení pak i moje pohodová povaha :-) . A já naoplátku naprosto respektuji druhé jak si žijí jj. Tento plán je takový předběžný, ale kdyby byla nějaká odezva, bylo by to moc fajn :) . Můžeme se moc fajn vyblbnout, zapomenout na chvíli na strasti světa, zažít skvělé okamžiky a pokochat se krásnými horskými výhledy…

Přeji vám všem vše jen dobré Pítros

Motto: běhám prostě rád.. http://endorfinzavislak.blog.cz/
Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.