Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Sporttestery a deníky » Forerunner 235-nejde spárovať

Forerunner 235-nejde spárovať

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

jozin1 muž 26.01.2017 11:07:19

Ahojte. Potreboval by som poradit. Mam Garmin Forerunner 235. Mam aplikaciu na mobile Garmin Connect, no nechce mi to poslednu dobu prepojiat s telefonom, na telefone mam bluetooth zapnzty. Neviete kde by bola chyba? A ako by sa hodinka dala prepojit s Garmin Connect na pocitaci. Dakujem velmi pekne.

avatar

Mirek78 muž 26.01.2017 14:17:17

>> jozin1, 26. 01. 2017 11:07:19 Když se hodinky dostanou z dosahu bluetooth a přeruší se spojení s telefonem, musím aplikaci Garmin Connect ukončit v menu nastavení v telefonu a spustit ji znovu. Pak se hodnky s telefonem spárují a vše funguje.

avatar

Celkem 27228,99 km
Minulý měsíc 0 km

jm1 muž 26.01.2017 15:35:17

>> jozin1, 26. 01. 2017 11:07:19 …ako by sa hodinka dala prepojit s Garmin Connect…

Cesta pres nabijeci kabel (+ USB port) nefunguje ?

avatar

jozin1 muž 27.01.2017 13:04:05

Ahoj. Cez USB kabel do pocitaca to ide, ale do telefonu mi to nejde. Neviem, ale ako keby mi v hodinke zmizla kolonka bluetooth zapnut a vypnut, ked kliknem teraz na kolonku bluetooth, je tam len moznost sparovat s mobilnym zariadenim. Predtym som vsak dal vymazat vsetky nastavenia a hitoriu, lebo bola pamat preplnena, tak mozno mi cez kabel a pocitac nabehne do hodinky nova aktualizacia.

avatar

Ňufa muž 31.01.2017 17:39:56

Mám dotaz.Přiběhl jsem s FR 235 z výběhu, hodinky stardantně propojil kabelem s PC a objevila se mi tabulka s příkazem Naformátovat jednotku. Tím ale asi ztratím ty údaje z dneška. Dá se tento příkaz nějak „obejít“a o záznam běhu nepřijít? Díky za rady.

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.