Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » Bolest vnější strany nártu

Bolest vnější strany nártu

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Český Krumlov (Plzeň)

Mountainbiker muž 07.02.2008 18:43:57

Vážení přátelé,

pročítal jsem zdejší fórum (na kterém jsem novým členem) a hledal odpověď na otázku, která mě trápí. Dřív jsem jezdil závodně (hobby) na biku, cvičil karate a všelijak jinak sportoval. Pak jsem musel kvůli nedostatku času se sportováním přestat a věnoval jsem se mu jen velmi rekreačně. Letos jsem (po takřka roce a půl nicnedělání) začal znovu jezdit na kole, chodit do posilovny a hlavně – běhat. Běhám v aerobním pásmu, hodinu a půl, maximálně 2 (kopcovitý terén) 2× – 3× týdně, v kopcovitém terénu, lesních cestách a asfaltkách.

Po zhruba měsíci cvičení, kdy jsem zas začal mít dobrou náladu :-) mě najednou, z ničeho nic, 2 dny po těžším tréninku (když jsem se vrátil, nic nebolelo, jen se trochu projevovala únava), mě začalo bolet chodidlo, resp. vnější strana nártu, tam kde „začíná“ pata. Bolí to čím dál víc, je to bodavá bolest, která se stupňuje každým dnem. Bolí to když nic nedělám (o hodně míň, je to ale přece jen cítit) i při chůzi. Může to být nějaká natažená šlacha nebo něco podobného? Doufám, že mě to nevyřadí z boje na moc dlouho…

Díval jsem se na ty obrázky na Googlu, jak se tady někde jinde doporučuje, ale není to přesně ono. K doktoru se mi nechce, doufám, že existuje i nějaké jiné řešení (co kdyby ho napadlo dát mi to do sádry, aby dostal body :))

Mějte se fajn a přeji hodně (v klidu) naběhaných kilometrů.

Honza

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.