Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Boty obecně » Univerzální boty pro moje využití

Univerzální boty pro moje využití

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední

Tryrunlikevegan muž 29.07.2017 19:46:43

Zdravím všechny běžce a rekreační poníky. Chtěl bych se zeptat zda by mně někdo mohl poradit s výběrem běžeckých bot, nejlépe s konkretním modelem a značkou. Rozpočet max 4000 Kč. Jsem rekreační běžec, běhám strašně nepravidelně, každopádně teď bych rád začal běhat častěji a delší vzdálenosti. Běhám nejčastěji bohužel po asfaltové cestě, méně častěji po nějaké polní cestě, každopádně rád bych je využil na zimní běhy ve sněhu a třeba i na kopečky jako je Lysá hora. Boty bych taky rád využil na nějaké lehké pěší tůry 30–50 Km po horách (Jeseníky, Beskydy, Tatry) Proto bych rád za nějaký návrh na hodně univerzální běžecké boty s lehkým trekovým nádechem. V dosavadních botkách mně vždy po 15 km začnou tlačit ukazováky (nejdelší prsty) a po 20 km mám zcela jistě fialové lůžka nehtů.. Mimo to bych potřeboval aby měly spíš měkčí patu, která se však hned nevyšoupe (z důvodu lehkých patních ostruhů – nebo co to je..) Snad to je tak nějak vše, tak díky předem všem za pomoc s výběrem a za vaše zkušenosti 8-) ;-)

Celkem 6900,8 km
Minulý měsíc 178 km
maraton: 3:51:09 (2018)

Alena77 žena 17.11.2018 09:27:35

Ahoj, potřebovala bych boty bez kaniček, nezouvaci a na silnici. Napadá vás něco?

Motto: „Co sám nechceš, nečiň druhým.“

Bratislava

Celkem 120130 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 20.11.2018 14:57:27

>> Alena77, 17. 11. 2018 09:27:35

Sketchers Gorun Ride 7: https://www.google.sk/search?… Sice tkanicky maju ;-) , ale su velmi pruzne a staci ich zaviazat 1× pri Kupe, potom uz nikdy. Zvrsok je pleteny, s pruznostou a volou, tkanicky prakticky ani netreba a ja som ich nerozviazal ani raz. Inak je topanka velmi univerzalna a to, ze ma hrubsiu podosvu ani nepocitis. V siedmom vydani GuRun Ride Sketchers konecne trafil zmes podosvy, ze je pruzna, makka ukurat a vlozka sa da vybrat a behat bez nej, ak ma clovek potrebu viac priestoru pre prsty, ci lepsieho kontaktu s podlozkou. V akcii sa daju kupit za cca 60 eur, co je super cena za tak trvacnu botu. Fakt sa v nich beha skvele…

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.