Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Ostatní běžecké pomůcky » Výběr bandáže

Výběr bandáže

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Oton muž 27.11.2017 13:55:48

Ahoj.Zdravím Vás. Předem bych se chtěl omluvit pokud jsem založil téma kde jsem neměl.

Prosim o radu. Je mi 33 a začal jsem po 18ti letech běhat při hraní hokejbalu. V dorostu a juniorech jsem měl parkrát podvrtnuty kotník. A ted při treninku jsem nekolikrat špatne došlápnul a bolelo to.A nechtěl bych riskovat a předejít tomu. Chtěl bych ten kotnik nějak zafixovat a zpenit. Koupil jsem tedy bandáž od spookey https://www.spokey.pl/…duct/rask-4/ Nicméně nevím jak moc má bandáž být těsná.Je mi totiž docela volná ale podle měření centimetru, by měla být na mě.Ale nevim. Pak mi někdo říkal že bandáž je blbost pry tím oslabené partie ještě víc vypojím z funkce a ještě víc se oslabí. Že je lepší jej posílit cvikami. Můžete mi prosím poradit jak to tedy je? A jak je to s koleními bandážemi? Mockrát děkuji

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.