Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Boty obecně » Reklamace běžeckých bot...

Reklamace běžeckých bot...

Nalezené položky: 10 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Celkem 723 km
Minulý měsíc 0 km

RADU muž 03.05.2008 18:11:42

Asi po šesti měsících běhání mě u Nike Air Zoom Vomero praskla podražka na patě.Má někdo s podobnou reklamaci zkušenosti…

avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 05.05.2008 09:01:44

Budes musiet byt velmi sikovny, aby si preukazal, ze neslo o mechanicke poskodenie, ale o vyrobnu vadu. Ak si stupil na nieco ostre a prerazil si tym podrazku, tak nemas sancu uspiet. Takze by som Ti radil prist do predajne a rovno na nich vybalit, ze si v nich behal iba po rovnej a upravenej afaltke, staral si sa o ne podla navodu, nepral ich v pracke, nesusil pri radiatore ani na slnku, atd. Potom povedat, ze si sklamany z takehoto vyrobku takejto cenovej kategorie a dufal si, ze svetoznamy vyrobca si bude davat vacsi pozor na kontrolu kvality svojich vlajkovych bot. Moze to zabrat a nemusi, ale za skoro 4 tisicky to skusit musis. Vela stastia.

avatar

Celkem 723 km
Minulý měsíc 0 km

RADU muž 05.05.2008 10:31:23

Boty jsem reklamoval a prodavač se ptal jenom jestli je chci opravit,vyměnit nebo vrátit peníze.Boty jsou určené do terénu,ale více jak v terénu jsem běhal po silnici.Nejde o nějakou díru v podrážce po ostrém předmětu,ale protože je pata tvořena takovými polštářky které jsou vlepeny do podrážky polštářek se rozthl a odlepuje se od ní…Zklamání je přece jenom slabé slovo na boty si dávám pozor,ale od takového modelu jsem čekal přece jenom něco jiného než po tak krátké době reklamaci…

avatar

stamir muž 05.05.2008 11:14:01

Tak to máš pomerne jasnú vec na reklamáciu. Ja som raz reklamoval NB – asi po 500km sa zvršok začal trhať od podrážky. Predavačka ma vysmiala, že to je „opotrebenie“. Ale výrobca (dovozca) to uznal – klobúk dole :)

avatar

Praha 4 Háje

Celkem 15691 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:41:50 (2008)
půlmaraton: 1:31:30 (2008)
maraton: 3:46:53 (2008)

Pavel K. muž 05.05.2008 12:38:06

Taky záleží, kde jsi je kupoval. V Hervisu bez problémů, ale třeba v A3 Sport velké problémy.

Motto: „Jsme jako pavouci. Utkáváme si svůj život a pak se po něm pohybujeme. Jsme jako snílci, kteří sní a pak v tomto snu žijí.“
avatar

Sedlčany, Praha 3 - Vinohrady

Celkem 8264 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:09 (2009)
půlmaraton: 1:26:09 (2008)

Oslík muž 06.05.2008 08:54:38

Pavel K.: O A3 Sport mi nemluv, prodavačky ti nalžou kdo ví, co jen aby prodali a jakmile dáš peníze, jsou neochotné a ani za nic ti reklamaci neuznají. A šéf A3 Sportu, za kterým jsem byl? Arogantní s prominutím úplný blbec, kteý ti nedovolí vysvětlit, co vlatně potřebuješ. Ve srovnáním s příjemnou paní vedoucí Adidasu v Pasáži Černá růže (která ale nemůže vzít boty koupené jinde) úplný opak. Taková je má zkušenost… :(

Motto: Už nemůžeš? Tak musíš!
avatar

Shater258 muž 17.05.2008 00:52:20

Nejjednodušší je po neuznané reklamaci neházet flintu do žita a nechat si to posoudit nezávislým znalcem (Zlín), dáte za to sice asi 1000 Kč, ale posudek bude na 98% kladný a potom stímto posudkem znovu vyrukovat na prodejce, většinou couvnou protože do soudění se jim chtít nebude a bývá dobrým zvykem, že vám proplatí i znalecký posudek…

Mimoto mám pocit že Nike Air Zoom Vomero jsou silniční botky, že bych se plet… ?

avatar

Celkem 723 km
Minulý měsíc 0 km

RADU muž 18.05.2008 11:16:25

Podle testu běžeckých bot časopisu RUN jsou boy Nike Air Zoom Vomero určeny do terénu…

avatar

Celkem 3543 km
Minulý měsíc 0 km
maraton: 3:13:04 (2004)

ED muž 18.05.2008 15:28:21

[quote=RADU]Podle testu běžeckých bot časopisu RUN jsou boy Nike Air Zoom Vomero určeny do terénu…[/quote] začal jsem to číst. to je taková pr.el! lepší než bravo nebo dívka…

avatar

Celkem 723 km
Minulý měsíc 0 km

RADU muž 10.11.2008 20:18:30

Po první reklamaci boty opraveny…po krátké době běhání praskla podrážka znovu.Druhá reklamace,závada uznána byla mě navržená výměna bot za nové,ale protože už tento model neměly na prodejně byly mě vráceny peníze.

Nalezené položky: 10 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.