Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Boty obecně » Boty, nekonečná bolest, vybavení atd...

Boty, nekonečná bolest, vybavení atd...

Nalezené položky: 8 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Top secret :-)

skulldefense muž 06.05.2008 11:13:29

Ahoj diskutéři, chtěl bych se svámi podělit a hlavně poradit ohledně bot, problémem s chodidlama a tříslama. Vzal bych to popřádku. Běhám tak cca měsíc. Zatím jsem nějak tak boty neřešil a začal jsem běhat v obyčejných sportovních botech od rákosníků. Jasně podcenil jsem to a taky jsem se s tím shledal. Zaběhnu tak 50–60% trasy poněvadž pak mě chytá tak šílená bolest do chodidla že to dál nejde. Připadá mi že za to mohou ty boty. Bolí mě zespodu chodidlo a to přesně v té klenbě v polovině chodidla. Je to nepříjemná a křečovitá bolest. Ty boty jsou dle mého šíleně tvrdé takže by měla být příčina jasná. Naštval jsem se a řekl si že když už mě to běhání chytlo tak si koupím pro začátek nějaký ty botičky. Vybral jsem si proto základní model který dle mého není tak hrozný. Trénuji 3× týdně od den a běhám na polních cestách nebo silnicích. zde je odkaz: http://www.sportshow.cz/…lance-M767SB , nohu mám 8 ale vemu je pro běh ve velikosti 9. Snad je to dobře. Tím jsou botky a nohy z krku, ale ted se chci poradit s více nepříjemnou věcí a to jsou odřená třísla (stehna). Koupil jsem si za babku elastáky ale ty se bohužel za 15 minut propotí a bolest je jeste větší. Můžete mi tedy poradit jestli by fungovaly nějaký kvalitnější kratasové elastáky? třeba moira atd??? jde mi o to aby se to nepropotilo a nedřelo. děkuju mockrát za rady ohledně kratasů,bot a nohou. doufám že nevadí že jsem to dal do sekce bot. Nechctelo se mi zakládat tolik témat do několika rubrik. díky moc…

Motto: Who Dares Wins...
avatar

Štěpánovice

Celkem 11490 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:46:13 (2011)
půlmaraton: 1:39:49 (2010)
maraton: 3:43:18 (2007)

VanaXXL muž 07.05.2008 09:56:37

Na boty se poptej Pavla Baběráda na www.sportsite.cz, má supr ceny a v sortimentu NB se vyzná. Jinak elasťáky jsem používal levný (cca 100czk) z Lidlu a byly v pohodě. Nevím jaký máš Ty – pokud je to z materiálu Lycra a máš je obtažený, tak by mělo být šumák, co je to za značku. Napadá mě jedině, že máš ty stehna fest rozedřený a tak Ti teď vadí i to, co by Ti jako zdravýmu nevadilo. Jak trošku zhubneš, přestaneš elasťáky potřebovat a můžeš běhat v trenkách.

Motto: Life is too short to remove USB safely
avatar

Hradec Králové

Celkem 1564 km
Minulý měsíc 0 km

Michal U. muž 07.05.2008 11:32:48

Proč chceš na běhání vzít o číslo větší boty než máš nohu? Já k tomu nevidím důvod.

avatar

Praha

Celkem 6561 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:19 (2010)
půlmaraton: 1:19:57 (2011)
maraton: 2:46:06 (2011)

zombice muž 07.05.2008 11:52:49

ja k tomu rozhodne duvod vidim :) me treba nohy festovne pri behu natekaji, takze cislo navic je u me minimum..

2 skulldefense: uz se to tu nekolikrat probiralo, zkus ty stehna taky maznout vazelinou co koupis za par kacek v lekarne, nebo je dobra taky Kalciova masticka, ta dobre hoji ty tvoje asi momentalni opruzeniny.. jiank pokud by te ty chodidla vzaly zas, tak bych uvazoval o vlozkach, mel sem stejny problem jako ty, akorat v bezeckych botach, strasna bolest a rezani v chodidle, od ty doby beham jen v ortopedicych vlozkach a vse v pohode.. s NB mam zkusenost ze jsou dost placaty..

avatar

Hradec Králové

Celkem 1564 km
Minulý měsíc 0 km

Michal U. muž 07.05.2008 13:28:30

aha, to mě nedošlo, mě se to nestává :)

avatar

Top secret :-)

skulldefense muž 07.05.2008 17:37:05

tak to jste mi pěkně zamotaly hlavu s tou velikostí. Jak teda mám poznat kterou velikost? když vezmu o pul čísla tak by to mělo být v poho ne? nepocituji že by mi nohy nějak natíkaly. jinak dík s těma vložkama. prubnu nový botky až přijdou a pak uvidim jestli koupim vložky nebo ne.

Motto: Who Dares Wins...
avatar

Nový Vestec

maraton: 3:06:31 (2005)

sam muž 07.05.2008 18:58:04

Podle mně je půl čísla málo, pokud běháš i delší běhy a maraton. To ti ani nemusí nijak extrémně natékat noha, ale můžeš mít krásně černé nehty na nohách :)

Motto: http://skyrunning.cz
avatar

Top secret :-)

skulldefense muž 07.05.2008 19:01:40

ok takže vemu o číslo větší. tím je to vyřešené. díky moc

Motto: Who Dares Wins...
Nalezené položky: 8 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.