Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Oblečení » Běžecké ponožky - speciálky

Běžecké ponožky - speciálky

Nalezené položky: 10 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Ostrava

NNN muž 20.02.2006 09:06:21

Prosím o radu ohledně letních TENKÝCH bežeckých ponožek. Kupodivu se mi zřejmě roztáhlo ( následkem běhu ) chodidlo a nechci vyhodit celý arzenál obuvi. Možná by stačilo (zatím , než boty „dojedu“) vyměnit současně používané hrubší běžecké ponožky za tenké. Ale kde jsou k mání ?????

avatar

Praha - Palmovka

Celkem 55 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:45:23 (2006)
půlmaraton: 1:43:40 (2005)
maraton: 4:00:27 (2005)

Pubi muž 20.02.2006 09:21:05

Já mám tenký běžecký ponožky Lasting. http://www.lasting.cz/…ld/index.htm

Daji se koupit běžně např. v Tescu, Drapa Sportu nebo i jinde. Já jsem je koupil na náměstí Jiřího z Poděbra, ale už si nepamatuju, jak se ten obchod jmenoval. Jsme s nima spokojenej, mám od nich letní i zimní ponožky a nemůžu si stěžovat.

avatar

Ostrava

NNN muž 20.02.2006 11:48:42

[quote=Pubi]Já mám tenký běžecký ponožky Lasting. http://www.lasting.cz/…ld/index.htm

Daji se koupit běžně např. v Tescu, Drapa Sportu nebo i jinde. Já jsem je koupil na náměstí Jiřího z Poděbra, ale už si nepamatuju, jak se ten obchod jmenoval. Jsme s nima spokojenej, mám od nich letní i zimní ponožky a nemůžu si stěžovat.[/quote] Které to jsou . RNP či RNL ???

avatar

Praha - Palmovka

Celkem 55 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:45:23 (2006)
půlmaraton: 1:43:40 (2005)
maraton: 4:00:27 (2005)

Pubi muž 20.02.2006 12:48:02

[quote=NNN]Které to jsou . RNP či RNL ???[/quote] Podle obrázku by to měly být ty RNP (stály 170 Kč). Radši se na ně podívej ještě někde v obchodě, jak ti budou vyhovovat.

avatar

Praha

pug muž 07.09.2006 17:28:31

Používal jsem moiří ultralechty a jiné tenčí varianty technických ponožek „jakoženaběh“ a vždycky to dopadlo stejně. Hodně se mi potí noha, a to je zvlášť při běhu delším než 15 km docela průšvih. Měl jsem vždycky plosky nohou dorvané jak samica kožuch v březnu. Tenké ponožky měly tenkou sorbční vrsvu tkaniny, a jakmile se nacucla potem i stélka bot, bylo dílo zkázy dokonáno dokonale. Takže jsem začal čenichat kolem tlustších ponožek a napotřetí pokus jsem narazil na geniální ponožku. Jmenuje se RUN, koupil jsem ji asi v globusu, plete to firma astrosport. Spodní část ponožky je vevniřt chlupatě vysokotlustá – potu se tedy vleze kybl. Ty chlupy jsou asi polypropylenový smyčky a to dělá dost tlustou suchou izolační vrstvu od mokré stélky. Nártový díl je zase docela řidší a dobře luftuje. Hlavně ale má ponožka pružné stažení kolem nártu zhruba v polovině délky chodidla a díky tomu se mi na noze při běhu ani trochu nehne. A taky cena je gut – balení dva páry asi za 160,– nebo tak něco. Dobře se to pere v ruce a objevil jsem ještě jednu záhadu – zapomněl jsem je jednou po běhání v pytlíku a i po třech dnech nesmrděly. Můry z moiry jsem zahodil, byly to jen pitomý děravý drahý nedobroty.

avatar

Pole

Celkem 2689 km
Minulý měsíc 0 km

Traged muž 08.09.2006 09:11:49

Pořídil jsem běžecké ponožky Vavrys (distributor Craftu dělá své ponožky) před zhruba rokem a půl a dosud jsem neměl problém v podobě puchýřů apod. Určitě také možná volba.

avatar

Liberec

Celkem 2137 km
Minulý měsíc 0 km
maraton: 3:20:42 (2007)

m.thums muž 08.09.2006 14:19:45

Vavrys, Moira obojí je OK…možná Moira je trochu lepší TG 900.[quote=Tra­ged]Pořídil jsem běžecké ponožky Vavrys (distributor Craftu dělá své ponožky) před zhruba rokem a půl a dosud jsem neměl problém v podobě puchýřů apod. Určitě také možná volba.[/quote]

Motto: Hlavně se z toho ne.....t
avatar

Celkem 441 km
Minulý měsíc 0 km

kyro muž 22.09.2006 02:50:32

Maval som dost velke problemy s otlakmi. Vyskusal som viacero znaciek, az som narazil na Moiry TG 900. Nemozem jednoznacne tvrdit, ze je to iba ponozkami (moznoze sa v tom case „zladila“ aj noha s Mizunom WR 9), ale odkedy ich pouzivam, velke krvave otlaky su minulostou. Nechcem aby to vyznelo ako reklama na tuto znacku, ale ja ich mozem iba chvalit.

avatar

Brno

Celkem 11821 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:42:27 (2007)
půlmaraton: 1:35:43 (2010)
maraton: 3:29:54 (2007)

rk muž 22.09.2006 18:20:07

Velice dobrou zkušenost mám se Sensor Race. Noha je v suchu i v největším vedru. Jsou z polypropylenu, takže vlhko jde jen do další vrstvy, t.j.boty. V Brně je mají v Omega na Svoboďáku.

avatar

PeRun muž 16.05.2011 11:22:55

>> NNN, 20. 02. 2006 09:06:21

Používám teď už jedině ponožky Astro, momentálně Astro IRON MAN a Astro RUN. Kupuji je přez internet na www.aaaponozky.cz/. Mají ponožky pro každý sport a vydrží.

Nalezené položky: 10 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.