Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Ostatní » Adidas Supernova Control 10 GTX

Adidas Supernova Control 10 GTX

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Kynšperk nad Ohří

Celkem 5267 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:40:09 (2010)
maraton: 3:41:43 (2011)

schonfeld muž 14.06.2008 10:37:54

Prodám GoreTex boty ADIDAS Supernova Control 10 GTX, velikost UK 9,5/EUR 44, střední podpora pronace, barva bílá/oranžová. Pořizovací cena 3500,– Kč, stáří jeden měsíc, naběháno necelých 200 km. Opotřebení bot v podstatě nulové. Foto v případě zájmu zašlu mailem, cena dohodou.

Jen podotýkám: bota je příjemně odpružená, chová se dobře na silnici i v terénu. GoreTex je, pro mě až nečekaně, dobře prodyšný, dokonce i ve vyšších teplotách (aspoň co mohu posoudit, používal jsem je jen necelé dva týdny). Do deště jsem se s nimi nedostal, ale předpokládám, že to bude OK jako u tohoto materiálu ostatně vždy. Důvodem prodeje tedy není jakákoliv funkční nedotaženost ale fakt, že mám téměř neutrální došlap a ten vyztužený střed mi výrazně nevyhovuje. Prostě klasicky dobře míněný, leč špatně zvolený dárek.

Motto: Nur tote Fische schwimmen mit dem Strom!
Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.