Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » New Balance » NB MT1110GO

NB MT1110GO

Nalezené položky: 7 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Jablonec nad Nisou

Celkem 337 km
Minulý měsíc 0 km

Vítek muž 11.07.2008 11:46:13

Ahoj, máte někdo zkušenosti s obuví MT1110GO od New Balance? Jsem z Jablonce, takže uplatnění obuvi na lesních, polních cestách a v Jizerkách. Tady téměř neustále prší, proto volím obuv s gore-texem. Víte jak se gore-tex chová-dýchá za teplého počasí, odvádí pot? Jak se obuv chová v terénu a na silnici? Je vhodná na kros maraton s 10 km úseky silnic? Nebo máte kladné zkušenosti s jinou obuví k tomuto účelu a můžete doporučit?
Díky za odpovědi a přeji hezký den…

avatar

Brno

Celkem 34782 km
Minulý měsíc 178 km
10 km: 0:39:02 (2015)
půlmaraton: 1:23:18 (2011)
maraton: 2:58:43 (2012)

Pavlis muž 11.07.2008 16:53:20

Gore-tex jsem v běžeckých botech nikdy neměl, ale co se týče, tak obecně: pokud prší, stejně Ti naprší do bot horem, takže je Ti naprd. Obdobně u sněhu. Myslím, že je to u běžeckých bot zbytečnost. Navíc stejně jej do dvou měsíců prodřeš (špiška, pata). Podle výrobce gore-tex stíhá odvádět pot (pro oděvy) při rychlosti pohybu do 5km/h. Doporučuji pro horské běhy nevolit trekové značky (Lasportiva, Northface…) ale zůstat u těch běžeckýck (jako třeba tenhle NewBalance).

avatar

raceman muž 06.11.2008 21:11:00

Ahoj

vybírám nějakou polokrosovou polosilniční obuv na podzimní a zimní běhání jako doplňkový trénink k cyklistice, a mohl bych mít tyto boty za dobrou cenu. vážím cca 67 kg.

Chtěl bych se zeptat na celkové zkušenosti, jestli jsou tyhle boty vhodné pro běžce se Supinací…, a jestli se dají použít i na běhání po silnici/tartanu…

Dík za odpovědi

avatar

Soběslav

Celkem 904 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:50:22 (2008)
půlmaraton: 1:55:02 (2008)

cox muž 26.11.2008 20:39:51

Tady můžu poradit s jedním – mám krosovky NB MT908 – což jsou 1110 bez Goretexu – podrážka je stejná. Na silnici vůbec nedoporučuju, protože jsou celkem tvrdý, v terénu jsou excelentní. Jenom pozor na led – na ledě kloužou jak sviňa.

avatar

rorda8 muž 19.04.2009 01:58:30

V těchto botách mám naběháno pár desítek km, zatím spokojenost.

Jak je vidím já:

  • ideální boty pro mě jako člověka s pronací, dobře vedou v nezpevněném terénu,
  • zaznělo zde, že jsou tvrdé, což si nemyslím, v porovnání s mými předchozími botami, např. se starším typem Nike s Air jsou samozřejmě tvrdší, ale pokud je porovnám s trailovými Adidas, jsou víceméně nastejno,
  • pokud bych je měl používat převážně na pevný povrch a zejména silnici, jak už zde zaznělo, volil bych jiné, tyto jsou jako ryba ve vodě právě na lesních cestách a v terénu obecně,
  • gore-texová membrána je opravdu dobrá věc, nemá žádnou vazbu na počasí, ve kterém se používá, odvod potu je bezproblémový, doporučuji přečíst něco o tomto materiálu, na webu je toho spousta. (S tímto je to stejné jako s funkčními prádlem, někdo ho prostě nepoužívá a je proti němu zaujatý, ale jeho vlastnosti a funkčnost, kterou člověku dopřává, je neoddiskutova­telná …)
avatar

Brno

10 km: 0:36:12 (1999)
maraton: 3:06:00 (2000)

martin76 muž 16.11.2009 17:45:56

[quote=Pavlis]Gore-tex jsem v běžeckých botech nikdy neměl, ale co se týče, tak obecně: pokud prší, stejně Ti naprší do bot horem, takže je Ti naprd. Obdobně u sněhu. Myslím, že je to u běžeckých bot zbytečnost. Navíc stejně jej do dvou měsíců prodřeš (špiška, pata). Podle výrobce gore-tex stíhá odvádět pot (pro oděvy) při rychlosti pohybu do 5km/h. Doporučuji pro horské běhy nevolit trekové značky (Lasportiva, Northface…) ale zůstat u těch běžeckýck (jako třeba tenhle NewBalance).[/qu­ote] presne tak! gorac jen boty prodrazuje a pri takovem namahani se roztrha. kolikrat jsem si nabral do boty vodu z kaluze, kdyz jsem proslapl led, no a co, chvili to studilo, ale za chvili to nevnimate. pokud tedy nejste na prochazce 8 min/km:).

Motto: i skladník ve šroubárně si může přečíst Vergillia v originále
avatar

Brno

10 km: 0:36:12 (1999)
maraton: 3:06:00 (2000)

martin76 muž 16.11.2009 17:49:44

[quote=rorda8]V těchto botách mám naběháno pár desítek km, zatím spokojenost.

Jak je vidím já:

  • ideální boty pro mě jako člověka s pronací, dobře vedou v nezpevněném terénu,
  • zaznělo zde, že jsou tvrdé, což si nemyslím, v porovnání s mými předchozími botami, např. se starším typem Nike s Air jsou samozřejmě tvrdší, ale pokud je porovnám s trailovými Adidas, jsou víceméně nastejno,
  • pokud bych je měl používat převážně na pevný povrch a zejména silnici, jak už zde zaznělo, volil bych jiné, tyto jsou jako ryba ve vodě právě na lesních cestách a v terénu obecně,
  • gore-texová membrána je opravdu dobrá věc, nemá žádnou vazbu na počasí, ve kterém se používá, odvod potu je bezproblémový, doporučuji přečíst něco o tomto materiálu, na webu je toho spousta. (S tímto je to stejné jako s funkčními prádlem, někdo ho prostě nepoužívá a je proti němu zaujatý, ale jeho vlastnosti a funkčnost, kterou člověku dopřává, je neoddiskutovatelná …)[/quote]

promin, ale membrany v botach, ktere jsou tak namahane – ohybane, kroucene, je proste nesmysl. neveřme tolik reklamam, jsou samozrejme natacene tak, aby nas presvedcili. kazdy clovek, ktery pouziva treba bundy z goretexu, vam rekne, ze za par let se membrana roztrha. anebo to nerekne, protoze je mu trapne rict, ze dal za bundu 8 tisic a ona za tri roky tece:).

Motto: i skladník ve šroubárně si může přečíst Vergillia v originále
Nalezené položky: 7 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.