Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Oblečení » Kde v Prahe najdem obchod so slusnym vyberom funkcneho oblecenia?

Kde v Prahe najdem obchod so slusnym vyberom funkcneho oblecenia?

Nalezené položky: 18 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

mb muž 10.08.2008 22:24:46

Ahoj, neviem, ci som len uplne slepy, ale nejak som na fore nenasiel poriadne info o tom, kde by mali dobre zasoby oblecenia, pripadne su udaje uz dost zastarane. Chcem si kupit funkcne veci (tricko a sortky, mozno aj ponozky). Zatial som len pozeral zoznam predajen Craftu v Prahe a ich zasoby a nic moc, Sensor zatial neviem. Na strankach Moiry (ktoru, zda sa, tu nosi dost ludi) som zasa nenasiel nic urcene pre bezcov (mozno opat slepota, to sa mi stava casto :-)). Ine znacky zatial nepoznam.

Poradite mi niekto, kam ist nakupit? Na znacke mi v podstate nezalezi, ale ak date aj nejake odporucania a skusenosti, tak budem jedine rad :-)

Dík

Marek

avatar

bugik žena 11.08.2008 17:36:52

Ja nakupuju na Narodni tride v Hudy sportu nebo RockPointu, tam maji ledacos a je to hned u metra :)

avatar

Sedlčany, Praha 3 - Vinohrady

Celkem 8264 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:09 (2009)
půlmaraton: 1:26:09 (2008)

Oslík muž 11.08.2008 18:30:13

Pro Funkční oblečení Adidas bych jel do Outletu na Zahradním městě, slušná nabídka Moiry je v Intersportu, třeba na Andělu nebo na Floře. Po Praze jsou si obchody Moiry, jedna na Florenci, kousek pěšky směrem na Křižíkovu, další třeba na Strossmayerově náměstí. Pokud ti vyhovuje Klimatex, ten má obchody v Kotvě na Náměstí republiky nebo v kompexu metra Budějovická. Nebo je pak řešením nějaký e-shop…

Motto: Už nemůžeš? Tak musíš!
avatar

mb muž 11.08.2008 19:51:15

bugik: a po akých značkách sa tam mám pýtať? Sú tam dobrí predavači a keď im poviem, že chcem niečo slušné na behanie, tak mi už poriadia? :-)

Oslík: dík za poriadnu zásobu obchodov, mrknem na to. E-shopu sa chcem práve vyhnúť, lebo si tie veci chcem najprv vyskúšať na sebe (podobne tiež boty by som si nekupoval cez net; možno tak o päť rokov, až budem mať poriadny prehľad a nebudem potrebovať nové veci skúšať). Úplne ideálne by ešte bolo, keby mi v tom obchode aj poradili, čo je pre mňa na beh najlepšie. Ak som to nikde nenapísal doteraz, tak som relatívne začiatočník a toto bude môj prvý nákup funkčného oblečenia :-)

avatar

Praha, Ostrava

Celkem 669 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:49:38 (2010)
půlmaraton: 2:00:03 (2010)
maraton: 5:12:07 (2010)

choliv muž 12.08.2008 08:01:04

Ze sve zkusenosti muzu doporucit Centrum funkcniho pradla na Plzenske ulici (www.cfp.cz), nebo primo specialku Sensor (kousek od Kotvy). Prodavaci jsou v obou pripadech vyborni a dokazi poradit.

Motto: When you cross that finish line, no matter how slow, no matter how fast, it will change your life forever!
avatar

Sedlčany, Praha 3 - Vinohrady

Celkem 8264 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:09 (2009)
půlmaraton: 1:26:09 (2008)

Oslík muž 12.08.2008 08:18:08

mb: No nějaké základní info ti snad podají, ale já se moc neptám, orientuji se podle zkušeností a visaček na oblečení. :) Je to jak kdy… Ale říct ti, jestli to oblečení spíš hřeje nebo chladí, na jaké sporty se hodí a podobně, to by snad měli vědět všude…

Motto: Už nemůžeš? Tak musíš!
avatar

mb muž 12.08.2008 10:50:38

[quote=choliv]Ze sve zkusenosti muzu doporucit Centrum funkcniho pradla na Plzenske ulici (www.cfp.cz), nebo primo specialku Sensor (kousek od Kotvy). Prodavaci jsou v obou pripadech vyborni a dokazi poradit.[/quote] Asi nejaka telepatia, tiez mi vcera CFP padlo do oka (doklikal som sa tam so zoznamu predajen Sensoru), tak som tam dnes rano skocil :-) Predavacka bola mila, poradila a odisiel som s trickom Mono od Moiry, snad to bude fajn. Ale sortky na behanie nemali (trochu sklamanie), takze este musim pozriet inam. Ale to je vlastne dobre, aspon trochu ziskam prehlad, urcite to nie su posledne veci v zivote, co kupujem. Aspon teda dufam :-)

avatar

mb muž 12.08.2008 10:54:34

[quote=Oslík]mb: No nějaké základní info ti snad podají, ale já se moc neptám, orientuji se podle zkušeností a visaček na oblečení. :) Je to jak kdy… Ale říct ti, jestli to oblečení spíš hřeje nebo chladí, na jaké sporty se hodí a podobně, to by snad měli vědět všude…[/quote] Njn, tiež by som sa rád orientoval podľa skuseností, ale zatiaľ žiadne nemám :-) Čo sa vysačiek týka, tak väčšinou na nich nie je nič moc. Dokonca ani na stránkach Moiry som nenašiel explicitne napísané, čo je a čo nie je vhodné na behanie. Obvykle tam je popis, že dané oblečenie je univerzálne a kopa okecávačiek. A netuším, či univerzálne oblečenie je na behanie vhodné, alebo nie :-/ Preto mám rád kamenné obchody, aspoň na začiatok, kým sa trochu zorientujem.

avatar

bugik žena 12.08.2008 16:05:25

mb: ja vzdycky reknu, ze potrebuju na beh a oni me nasmeruji k nejakemu dobremu regalu. myslim, ze tomu docela rozumi.

avatar

Nymburk

Celkem 2830 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:41:42 (2009)
půlmaraton: 1:35:37 (2009)
maraton: 3:47:55 (2008)

dan67 muž 12.08.2008 16:51:04

Moira obchody jsou tady

http://www.moira.cz/index.php?…

a podle katalogu se dá vybrat věci pro běh.

Motto: http://dan1967.blogspot.com/
avatar

mb muž 12.08.2008 17:56:15

[quote=dan67]Moira obchody jsou tady

http://www.moira.cz/index.php?…

a podle katalogu se dá vybrat věci pro běh.[/quote] Toto su presne informacie, ktore su mi uplne na nic a/alebo sa k nim viem dostat aj sam, sorry.

Chcel som skor skutocne skusenosti od ludi z fora, ze ktore obchody su dobre, kde maju dostatocne zasoby, kde je dobry personal. To je vec, ktoru sa na strankach vyrobcu nedozviem. Rovnako tak s oblecenim, napriklad v katalogu od Moiry je vela kolekcii (extremelight, ultralight, fitness, atd…) a je k nim kopa okecavaciek, ale nikde nie je napisane, ktore z nich je najvhodnejsie na beh. Alebo ano?

Ale aj tak dik za pomoc ;-)

avatar

Sedlčany, Praha 3 - Vinohrady

Celkem 8264 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:09 (2009)
půlmaraton: 1:26:09 (2008)

Oslík muž 12.08.2008 18:10:27

Zkušenosti zíkáš jednoduše… Prostě budeš zkoušet. :D Ale prošli jsme si tím asi všichni a já sám za sebe nemohu říct, že by mě nějaké funkční prádlo zklamalo, myslím, že není čeho se bát. :)

Motto: Už nemůžeš? Tak musíš!
avatar

keramik muž 12.08.2008 19:29:18

Téměř vše od Moiry ( a nejen od Moiry,dále např.Craft ap.) lze použít pro sport.Ať už na běh,kolo,brusle adt.Jde jen o to jaký druh oblečení použiješ do aktuálního počasí.Ale to už musíš vyzkoušet (jak napsal Oslík).Každý je jinak teplotně odolný,takže nikdo Ti neřekne „kup si přesně toto“. Dále je důležité,zda chceš jen spodní nebo i vrchní vrstvu.Ale to už je o tom,kolik jseš ochoten do oblečení investovat.Je jasné,že když si vezmeš funkční spodní vrstvu a na to neprodyšnou vrchní,tak je to k ničemu.

avatar

Sedlčany, Praha 3 - Vinohrady

Celkem 8264 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:09 (2009)
půlmaraton: 1:26:09 (2008)

Oslík muž 12.08.2008 21:20:47

No, keramiku, neřekl bych, že je to úplně k ničemu. Když jsem začínal, měl jsem dvě funkční trika, obě s krátkým. V létě jsem běhal v nich, v zimě jsem přes to oblékal ještě bavlněné triko s dlouhýmy rukávy a v pohodě. Skoro bych řekl, že není až takový rozdíl, jestli mám vrchní vrstvu funkční nebo bavlněnou, ale to je pochopitelně subjektivní pocit… Ale když je velká zima, tak si beru bundu a tam bych si nějakou co nevětrá fakt nebral, na to pozor…

Motto: Už nemůžeš? Tak musíš!
avatar

mb muž 12.08.2008 21:24:23

[quote=Oslík]Zku­šenosti zíkáš jednoduše… Prostě budeš zkoušet. :D Ale prošli jsme si tím asi všichni a já sám za sebe nemohu říct, že by mě nějaké funkční prádlo zklamalo, myslím, že není čeho se bát. :)[/quote] Njn, ale snažím sa tým horším skúsenostiam vyhnúť, preto sa radšej pýtam a som rád, že mi tu ľudia odpovedajú :-) Každopádne, dík za povzbudenie, nakoniec som šiel ešte do Intersportu na Smíchově, pýtal sa po trenkách na beh, nemali skoro nič (:-D), len jedny Mizuno (len XXL – príliš veľké :-D) a nejaké Pro Touch. Tak som si povedal, že kašlem na to, nebudem predsa chodiť po obchodoch, nie som ženská (bez urážky, dámy :-)) a zobral som ich. Tak som zvedavý, zajtra ráno ich otestujem a ak sa mi nezlepší čas na kilometer o minútu, tak ich hneď vraciam :-)

avatar

mb muž 12.08.2008 21:33:18

[quote=keramik]Té­měř vše od Moiry ( a nejen od Moiry,dále např.Craft ap.) lze použít pro sport.Ať už na běh,kolo,brusle adt.Jde jen o to jaký druh oblečení použiješ do aktuálního počasí.Ale to už musíš vyzkoušet (jak napsal Oslík).Každý je jinak teplotně odolný,takže nikdo Ti neřekne „kup si přesně toto“. Dále je důležité,zda chceš jen spodní nebo i vrchní vrstvu.Ale to už je o tom,kolik jseš ochoten do oblečení investovat.Je jasné,že když si vezmeš funkční spodní vrstvu a na to neprodyšnou vrchní,tak je to k ničemu.[/quote] To som presne chcel vedieť. Keď som totiž práve v katalógu Moiry videl napísané „univerzálne oblečenie, vhodné pre každý sport“, tak som hneď začal pochybovať, lebo to automaticky porovnám s niečím ako „univerzálna obuv pre každý šport“, čo je holý nezmysel, keď sa už človek v botách trochu orientuje. Ale pri oblečení to asi nie sú také rozdiely. Neviem, proste sa zatiaľ nevyznám, no :-) Takže dík za radu, už som niečo nakúpil a uvidím. Skúsenosti časom snáď prídu samé :-)

Ozaj, ešte otázka, ktorá ma dnes napadla, keď sa na oblohe objavili búrkové mračná: v čom behať v daždi? Stačí mi na prvú vrstvu hodiť nejakú bundu z funkčného materiálu? Alebo sa nosí aj viac vrstiev? Viem, že v zime sa nosia tri vrstvy (teda viem, skôr len: niekde som to čítal…) a v lete netuším. Alebo je normálne behať aj v daždi bez bundy? Neublíži to nejako tej prvej vrstve?

avatar

keramik muž 12.08.2008 21:45:25

Oslíku:proti bavlně nic nemám.Já si zase beru Moiru pod dederon,když jdu běhat do lesa. Tím že je to na nic,jsem myslel když se na funkční materiál vezme něco sice nepromokavé,ale zároveň naprosto neprodyšné.

avatar

Nymburk

Celkem 2830 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:41:42 (2009)
půlmaraton: 1:35:37 (2009)
maraton: 3:47:55 (2008)

dan67 muž 13.08.2008 17:27:43

Celkem slušné zásoby moiry mají na andělu, s,íchov, je to přimo jejich prodejna, 100m od metra.

Jak jsem vybíral? Běh je „energeticky“ náročný, člověk se potí, proto jsem šel do toho co má podle moiry „velký výkon“. Spodky z ultralight, naprostá spokojenost a triko s dlouhým rukávem „cyklo“, záda jsou z jemné síťoviny, zbytek „norma“. Rovněž max. spokojenost, na běh i na kolo, když je chadněji tak i v teď v létě.

DP/RZ – rolák http://www.moira.cz/index.php?…

Motto: http://dan1967.blogspot.com/
Nalezené položky: 18 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.