Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Boty obecně » Dobre odpruzene boty

Dobre odpruzene boty

Nalezené položky: 6 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Kosice

Celkem 240 km
Minulý měsíc 0 km

DDS žena 18.10.2008 08:21:14

Kedze mam po uraze pooperovanu chrbticu, mala by som behat v makkych botach. Teraz mam Asics Mohawk Gel. Na 5km sa este da, ale po 10km ma zvycajne rozboli chrbat. Viem, ze mam vyberat medzi CUSHION typmi, ale je ich viacero. Mozno mate niekto podobne problemy a uz ste vyskusali viac znaciek a mohli by ste mi poradit? Behavam tak 4–5× tyz, okolo 50km (dokopy za tyzden myslim:) ), pooomalicky, vlastne je to jogging.

Diky za rady. jana

avatar

stamir muž 19.10.2008 12:25:15

Ja by som až tak veľa nespoliahal na topánky. Iste, nejaký tlmivý typ potrebuješ. Ale myslím, že viac by ti pomohlo posilňovanie trupu. Predpokladám, že pri rehabilitácii ti nejaké vhodné cviky aj poradili…

avatar

Kosice

Celkem 240 km
Minulý měsíc 0 km

DDS žena 19.10.2008 14:22:26

jasne, cvicim ako mi kazali na rehabilitacii. uz je to 3 roky dozadu. niezeby som zacala behat hned po. bol to zdlhavy proces. teraz je to vcelku v pohode, jogging si uzivam, len ked budem vyberat dalsie topanky, tak by som chcela vyskusat nieco mäkke. mozno niekto z fora kladie doraz na tlmenie, tak by ma zaujimalo v akych topankach behava…reumatici ako setrite klby? dik:)

avatar

stamir muž 19.10.2008 18:02:16

No, ja teda dupem asfalt v NB1062 a som spokojný. Tlmia dobre. Predtým som behal v Mizuno wave aura a tie sa mi zdali že majú tuhšie tlmenie, po nejakých 500km ma v nich začali pobolievať kolená. Ešte mám nejaké krosovky, ale u tých o tlmenie hádam ani tak nejde…

avatar

asdf muž 10.12.2008 23:38:22

nebudem zakladat novu temu, napisem to sem. Dost casto ma po behu (beham po betone) boli ta predno-vnutorna strana predkolenia, akoby okolo pistaly, ved to isto poznate. Kvoli tomu v podstate posledny mesiac uz ani nebehavam, chodievat hravat futbal do telocvicne – tam je odpruzena podlaha, cize ziadny problem. Ale behat by som rad, predsa len ten futbal nevyjde vzdy…

Otazka znie: ake tenisky by ste mi odporucili? Nejde ani o nejaku super kvalitu, aby vydrzali 5 rokov, a neviem co, ja zas tak vela nebeham. Skor mi ide o to, aby bolo co mozno najviac tlmive a odpruzene, proste makke, aby ma tie nohy tak neboleli po behu po betone. Inde totiz behat nemozem, resp. to mam daleko. A este orentacna cena – neviem kolko tak mozu stat aspon trochu dobre bezecke botasky, ale urcite nemienim dat za napr. 4 000, ked bezim 2× tyzdenne 5–6km pre potesenie :) Idealne aj nejaky link, dakujem za rady.

avatar

varel muž 21.01.2009 22:56:41

Tady je link http://zdravi.idnes.cz/…ase-telo.asp?… jak vybrat boty. Spis dodam ze dulezitejsi nez vaha, vyska atd. je si zjistit zda ma dotycny[a] doslap neutralni, s pronaci ci supinaci. Například velmi tlumici boty jsou vhodne pro došlap supinaci a pokud má dotyčný došlap s pronací tak si bolava zada zakoupenim tlumicich bot jeste vic oddela. Hodne stesti a at vam behani vydrzi.

Nalezené položky: 6 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.