Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Mizuno » Mizuno Nirvana

Mizuno Nirvana

Nalezené položky: 15 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Smiřice

Jirkajusty muž 12.11.2008 08:03:02

ahoj mizunáři.Běháte někdo v Nirvánách? Uvítám jakékoliv informace než si je koupím. Jinak mě Mizuna vyhovují asi nejvíc i když při běhu po silnici klapou jako když běžím v polobotkách.

avatar

Praha 4

Celkem 28230,23 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:46:14 (2013)
půlmaraton: 1:49:29 (2009)
maraton: 3:57:28 (2014)

Dav muž 26.03.2009 10:11:36

Běhám v nich jen chvíli, cca takových 200km, ale mám docela dobrý pocit, takové měkké bačkůrky, které mi nohu pěkně podrží i když bude unavená, žádná velká dynamika, ale pohoda na delší štreky, přesně to, co jsem od nich chtěl:-)

Motto: ...kam až?
avatar

Praha, Ostrava

Celkem 669 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:49:38 (2010)
půlmaraton: 2:00:03 (2010)
maraton: 5:12:07 (2010)

choliv muž 07.04.2009 07:42:40

Nirvany jsem si koupil včera a dnes mě čeká první zkušební výběh na který se těším jak senior na důchod :).

Motto: When you cross that finish line, no matter how slow, no matter how fast, it will change your life forever!
avatar

Praha 4

Celkem 28230,23 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:46:14 (2013)
půlmaraton: 1:49:29 (2009)
maraton: 3:57:28 (2014)

Dav muž 08.04.2009 14:39:27

..pak určo napiš, jak ti sedí,.. já jsem s nima stále spokojenější, ale nevím, jestli to není citový vztah, který s přibývajícími kilometry pořád narůstá:-)

Motto: ...kam až?
avatar

Ustí nad Orlicí

Celkem 4957 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:52 (2012)
půlmaraton: 1:36:25 (2012)

majkp muž 12.05.2009 19:54:54

Lidicky, mate nejaky update? Stale spokojenost?

Jsem prave v situaci ze si davam pohov kvuli bolavejm holenim, stary vyprodejovy boty za 900Kc asi doslouzily a ja hledam treninkovy botky co hodne tlumi a podpori moje trochu ploche nozky. Nevadi kdyz budou tezsi, ja sam mam furt co shazovat.

Precejen za ne chteji celkem balik, tak jsem dost na vazkach. Ale asi furt lepsi behat v drazsich botach nez sedet na zadku doma, mazat masticky a papkat travici enzymy, jak radil Milos nekde v poradne…

Motto: Runners have balls, all others just play with them...
avatar

Praha, Ostrava

Celkem 669 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:49:38 (2010)
půlmaraton: 2:00:03 (2010)
maraton: 5:12:07 (2010)

choliv muž 13.05.2009 17:42:52

[quote=majkp]Li­dicky, mate nejaky update? Stale spokojenost?

Jsem prave v situaci ze si davam pohov kvuli bolavejm holenim, stary vyprodejovy boty za 900Kc asi doslouzily a ja hledam treninkovy botky co hodne tlumi a podpori moje trochu ploche nozky. Nevadi kdyz budou tezsi, ja sam mam furt co shazovat.

Precejen za ne chteji celkem balik, tak jsem dost na vazkach. Ale asi furt lepsi behat v drazsich botach nez sedet na zadku doma, mazat masticky a papkat travici enzymy, jak radil Milos nekde v poradne…[/quote] Maximální spokojenost! Nadšení! Paráda! Stačí takhle :)?! Super boty, parádně tlumí, bolest holení je ta tam! Zainvestoval jsem ještě do tlumících vložek SofSole a teď už si jen chrochtám blahem :)…cena je sice krvavá, ale nelituju ani jedné koruny.

Motto: When you cross that finish line, no matter how slow, no matter how fast, it will change your life forever!
avatar

Valašské Meziříčí

10 km: 0:39:47 (2011)
půlmaraton: 1:30:56 (2009)
maraton: 3:21:59 (2008)

Tečko muž 13.05.2009 19:15:29

[quote=majkp]… a ja hledam treninkovy botky co hodne tlumi a podpori moje trochu ploche nozky. Nevadi kdyz budou tezsi, ja sam mam furt co shazovat.[/quote] Jen bych upozornil, nevím jaký máš došlap, jestli neutrální, supinaci nebo pronaci, ale tato bo je vyloženě pro pronaci a to výraznou (kdyz se podíáš na obrázek boty , má dvojitou tlumící vlnu uvnitř podrážky).

Motto: ... kdo se vyhne klíči, vyhne se i míči ...
avatar

Ustí nad Orlicí

Celkem 4957 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:52 (2012)
půlmaraton: 1:36:25 (2012)

majkp muž 13.05.2009 22:49:00

[quote=Tečko][qu­ote=majkp]… a ja hledam treninkovy botky co hodne tlumi a podpori moje trochu ploche nozky. Nevadi kdyz budou tezsi, ja sam mam furt co shazovat.[/quote] Jen bych upozornil, nevím jaký máš došlap, jestli neutrální, supinaci nebo pronaci, ale tato bo je vyloženě pro pronaci a to výraznou (kdyz se podíáš na obrázek boty , má dvojitou tlumící vlnu uvnitř podrážky).[/quote] Mam odmalicka ploche nohy, takze pronace je vic nez pravdepodobna, krome vnitrnich stran holeni me boleji take vnejsi strany kolenniho kloubu, coz by to pokud uvazuju spravne take potvrzovalo.

Jinak podle tohoto obrazku jsou Nirvany spis pro stredni pronaci a pro vyraznou pronaci jsou boty Renegate. http://sport.mizunoeurope.com/…atrixweb.jpg

Diky za tipy. Jeste se vyzkousim ve Stromovce na Nike treninku probehnout v Nike AIR SPAN+ 6 a pak se rozhodnu.

Motto: Runners have balls, all others just play with them...
avatar

Praha 4 - Hrncire

Celkem 375 km
Minulý měsíc 0 km

Ads žena 14.05.2009 11:39:27

Ahoj, ja beham v Mizuno Renegade 4 (bohuzel v CR jeste nebudou, az pry na jare). Jsou skvele pro pronatory s bud sirsi nohou nebo ty, kterym vice pada klnba. Take jsou dobre pro bud tezsi bezce nebo i lehci, kteri behaji vice kilometru, napr 150km a vice mesicne. To jsou teprve backurky!!!! Po ubehnuti pulmarathonu jsem si pak zkusila Nirvana (damske), ale mela jsem pocit, ze me tlacili na vnitrni strane nartu, tzn, ze jsou trochu uzke … Jeste jednou to zkusim. Ale jako potencialni kupec buch si na to dala pozor!!

avatar

Praha, Ostrava

Celkem 669 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:49:38 (2010)
půlmaraton: 2:00:03 (2010)
maraton: 5:12:07 (2010)

choliv muž 14.05.2009 12:31:53

Na behshop.cz maj Nirvany ve slevě za 2700 Kč! Pokud váháš s koupí, tak už neváhej :)…

http://www.behshop.cz/…e-nirvana-4/

Motto: When you cross that finish line, no matter how slow, no matter how fast, it will change your life forever!
avatar

Praha 4

Celkem 28230,23 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:46:14 (2013)
půlmaraton: 1:49:29 (2009)
maraton: 3:57:28 (2014)

Dav muž 07.06.2009 18:11:30

[quote=choliv][qu­ote=majkp]Lidic­ky, mate nejaky update? Stale spokojenost?

Jsem prave v situaci ze si davam pohov kvuli bolavejm holenim, stary vyprodejovy boty za 900Kc asi doslouzily a ja hledam treninkovy botky co hodne tlumi a podpori moje trochu ploche nozky. Nevadi kdyz budou tezsi, ja sam mam furt co shazovat.

Precejen za ne chteji celkem balik, tak jsem dost na vazkach. Ale asi furt lepsi behat v drazsich botach nez sedet na zadku doma, mazat masticky a papkat travici enzymy, jak radil Milos nekde v poradne…[/quote] Maximální spokojenost! Nadšení! Paráda! Stačí takhle :)?! Super boty, parádně tlumí, bolest holení je ta tam! Zainvestoval jsem ještě do tlumících vložek SofSole a teď už si jen chrochtám blahem :)…cena je sice krvavá, ale nelituju ani jedné koruny.[/quote] …také jsem vrazil prachy do stejných vložek, bota se tím trochu zvýšila a myslím, že ztratila něco na stabilitě, taky přibrala na váze, ale perfektní tlumění, které velmi dobře chrání při delších pomalých štrekách na silnici…, jen je mi líto, že už vidím opotřebení podrážky a bojím se, že se botička se mnou brzo rozloučí, a to má za sebou akorát něco pod tisícovku:-(

Motto: ...kam až?
avatar

Praha

Celkem 67 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:42:17 (2008)
půlmaraton: 1:29:03 (2007)
maraton: 3:32:20 (2004)

kavalir muž 17.09.2009 21:58:59

asi nepotěším české prodejce mizun (platí bohužel i pro ostatní značky, jedinou výjimkou je možná Pavel Baběrád u New Balance), ale dokud budou mít marže takové, jaké mají…

Nirvany mám už třetí v pořadí a určitě si objednám další. První jsem si koupil v Triexpertu za cenu, kterou tam drží dodnes (3799 Kč). Tehdy šlo o novinku na českém trhu. Další už jsem si ale nechal poslat z USA,koupil jsem je na amazonu. Je to opravdu zvláštní svět, stejná bota a je skoro o půlku levnější. Třeba Mizuno Nirvana 4 teď seženeš za 89 USD (necelých 1600 Kč). Pokud máš nějakou méně obvyklou velikost, tak i možná za méně. Poštovné tě vyjde tak na 400 Kč. Záruku u sportovních bot něřeším, jednou jsem zkusil reklamovat ne zrovna levné boty Asics u českého prodejce a stejně to nedopadlo dobře. Nechoval jsem se k botě v souladu s tím, na co je stavěná (holt mám přes 80 kilo a chodil jsem v tom běhat :-).

Takže boty už jen z USA, většinou si nechávám poslat v balíku dvoje boty, abych se vešel pod hranici 150 EUR za celý balík, abych nemusel platit DPH a clo… Víc info se dá najít třeba na www.shopguru.cz

avatar

Adamov

Domcha žena 14.10.2009 15:16:45

[img]http://www­.shoeguide.co­.uk/media/pro­duct_images/ma­in/PRO629_790_mi­zuno-wave-nirvana-4-mens-2008–5.jpg[/img] Jestli jsou to tyhle , ty si chystám kupovat přes e-shop . Má je kamarádka a vůbec jsem je na nohách necítila , jsem zvyklá na svoj těžký Nikovky .

avatar

Praha

Celkem 6176,6 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:41:15 (2009)
půlmaraton: 1:34:00 (2005)
maraton: 3:23:32 (2006)

Radek Narovec muž 14.10.2009 16:43:39

[quote=kavalir]asi nepotěším české prodejce mizun (platí bohužel i pro ostatní značky, jedinou výjimkou je možná Pavel Baběrád u New Balance), ale dokud budou mít marže takové, jaké mají…

Nirvany mám už třetí v pořadí a určitě si objednám další. První jsem si koupil v Triexpertu za cenu, kterou tam drží dodnes (3799 Kč). Tehdy šlo o novinku na českém trhu. Další už jsem si ale nechal poslat z USA,koupil jsem je na amazonu. Je to opravdu zvláštní svět, stejná bota a je skoro o půlku levnější. Třeba Mizuno Nirvana 4 teď seženeš za 89 USD (necelých 1600 Kč). Pokud máš nějakou méně obvyklou velikost, tak i možná za méně. Poštovné tě vyjde tak na 400 Kč. Záruku u sportovních bot něřeším, jednou jsem zkusil reklamovat ne zrovna levné boty Asics u českého prodejce a stejně to nedopadlo dobře. Nechoval jsem se k botě v souladu s tím, na co je stavěná (holt mám přes 80 kilo a chodil jsem v tom běhat :-).

Takže boty už jen z USA, většinou si nechávám poslat v balíku dvoje boty, abych se vešel pod hranici 150 EUR za celý balík, abych nemusel platit DPH a clo… Víc info se dá najít třeba na www.shopguru.cz[/quote] To je trochu nefér vůči českým prodejcům, z nichž mimochodem řada má nyní výprodeje za ceny, které si nezadají s těmi v USA. Stačí jen zapátrat po webech. A mimochodem, nevšiml jsem si, že by nějaký US eshop zasponzoroval nějakého českého vytrvalce nebo běžecký závod…

avatar

Valašské Meziříčí

10 km: 0:39:47 (2011)
půlmaraton: 1:30:56 (2009)
maraton: 3:21:59 (2008)

Tečko muž 14.10.2009 18:35:00

[quote=Radek Narovec][quote=ka­valir]asi nepotěším české prodejce mizun (platí bohužel i pro ostatní značky, jedinou výjimkou je možná Pavel Baběrád u New Balance), ale dokud budou mít marže takové, jaké mají…

Nirvany mám už třetí v pořadí a určitě si objednám další. První jsem si koupil v Triexpertu za cenu, kterou tam drží dodnes (3799 Kč). Tehdy šlo o novinku na českém trhu. Další už jsem si ale nechal poslat z USA,koupil jsem je na amazonu. Je to opravdu zvláštní svět, stejná bota a je skoro o půlku levnější. Třeba Mizuno Nirvana 4 teď seženeš za 89 USD (necelých 1600 Kč). Pokud máš nějakou méně obvyklou velikost, tak i možná za méně. Poštovné tě vyjde tak na 400 Kč. Záruku u sportovních bot něřeším, jednou jsem zkusil reklamovat ne zrovna levné boty Asics u českého prodejce a stejně to nedopadlo dobře. Nechoval jsem se k botě v souladu s tím, na co je stavěná (holt mám přes 80 kilo a chodil jsem v tom běhat :-).

Takže boty už jen z USA, většinou si nechávám poslat v balíku dvoje boty, abych se vešel pod hranici 150 EUR za celý balík, abych nemusel platit DPH a clo… Víc info se dá najít třeba na www.shopguru.cz[/quote] To je trochu nefér vůči českým prodejcům, z nichž mimochodem řada má nyní výprodeje za ceny, které si nezadají s těmi v USA. Stačí jen zapátrat po webech. A mimochodem, nevšiml jsem si, že by nějaký US eshop zasponzoroval nějakého českého vytrvalce nebo běžecký závod…[/quote] Před nějakým časem vyšel na webu behej.com tento članek: http://www.behej.com/…-zlevni.html Já jsem si naopak nevšiml, že by se něco v cenách běžeckých bot u nás něco až tak změnilo. Říkáš nefér vůči českým prodejcům? Potom je nasnadě dát do rovnice vztah fér – nefér českých prodejců vůči českým běžcům, když jak říkáš při „běžcově“ snaze a hledání „mimochodem“ najde boty za ceny, které si nezadají s těmi z USA. Jak je možné, že teď jen tak „mimochodem“ ceny snížit jdou ?

Motto: ... kdo se vyhne klíči, vyhne se i míči ...
Nalezené položky: 15 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.