Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Boty obecně » Juniorské x pánské boty

Juniorské x pánské boty

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

spider muž 24.11.2008 22:36:44

Zdravím,měl bych na vás prosím jeden dotaz. Jelikož jsem začátečníkem, možná bude znít směšně, ale na fóru jsem podobný nenašel…Ačkoli je mi 22 let (cca 62kg), mám velikost chodidla jen 25,5cm. Mohu si na sebe koupit i juniorskou obuv? V této velikosti je v pánském poměrně problematický výběr a o něco lepší (a hlavně i levnější) je právě v kategorii juniorské. Nebudou na žádné časté běhání – 1–2×/týdně. Rozhodl jsem se napsat na fórum z toho důvodu, že i prodejci měli rozdílné názory, tak bych rád slyšel váš.. Jde mi hlavně o to, zda-li vydrží váhu a jestli nejsou podle jiného „kopyta“. Díky za odpovědi.

avatar

Liberec

Celkem 2180 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:54:32 (2009)
půlmaraton: 1:55:58 (2009)
maraton: 4:15:31 (2009)

megatraged žena 28.11.2008 10:08:06

Nejsem vůbec zkušená, ale mám taky malou nohu/35–36/, koupila jsem juniorské boty/adidas/ a při 30km/týdně mě v nich bolej holeně jak hrom, dámské /NB/ jsou v pohodě..nevím, třeba je to jen značkou..ale do juniorskejch už nepůjdu.Myslím, že nevážím tak moc/52kg/,ale asi běžná sportující juniorka má prostě míň kilogranů ,než já.Myslela jsem, jak jsem na to vyzrála a ušetřila kačkule :cool..a ono houbes :P .Tak to zvaž a nebo raděj jeď někam, kde tomu rozuměj a poraděj ti.Já se pro další botky chystám do Triexpertu..protože o tom vim taky prd.Tak se měj a ať koupíš dobře..

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.